Profile cover photo
Profile photo
Pociąg do Piosenki - Festiwal Wagonowe Tra La La
13 followers -
2-3 września 2016
2-3 września 2016

13 followers
About
Posts

Post has attachment
4 Edycja Wagonowego Tra La La zbliża się wielkimi krokami....
Bilety Pamiątkowe w cenie 20 zł można nabyć w oznaczonych miejscach na terenie miasta Jędrzejowa (Sekretariat Starostwa Powiatowego przy ul. Armii Krajowej 9, Centrum Kultury w Jędrzejowie, pok nr 5, Muzeum im , Przypkowskich w Jędrzejowie - punkt Informacji turystycznej, Kawiarnia nad Zalewem. Biuro Ciuchci Express Ponidzie - ul. Dojazd 1), Restauracja u Pawła - budynek dawnego RUCHU-jak również w biurze Stowarzyszenia (ul. Armii Krajowej 9/328 III piętro) od 15 lipca 2015 r w poniedziałki, środy i piątki w godz 12.00-14.00.
Istnieje również możliwość rezerwacji biletów: e-mail: bilety@wagonowe.pro-persona.pl
Zapraszamy ;)
Photo

Post has attachment
Tradycją stało się już, iż co roku przedstawiamy Wam Hymn Spotkań w nowej odsłonie. Posłuchajcie tegorocznej wersji w wykonaniu i aranżacji znakomitego muzyka, Przyjaciela Spotkań Jerzego Filara!

Post has attachment
Już dziś zapraszamy na III edycję Spotkań z Piosenką Turystyczną i Poetycką „Wagonowe Tra La La Ciuchci Expres Ponidzie”. W tym roku wystąpią: Andrzej Poniedzielski, Piotr Bukartyk, zespół „Bez Jacka”, zespół „Browar Żywiec”, zeszłoroczny laureat Piotr Kędziora, S.A.M. „Różowa Drezyna”. Ponad to „Wierszowagon” poety Adama Ziemianina i wystawa fotografii Jędrzejowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Zapraszamy. Więcej info wkrótce.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy wszystkich Przyjaciół Wagonowego Tra La La- Spotkań z Piosenką Turystyczną I Poetycką na „TATUSIOWE MRUCZANKI” z udziałem Jurka Filara i czteroletniej Emilki Filar. To doskonały prezent dla dziecka, całej rodziny, a także samego siebie pod warunkiem, że chcemy spojrzeć na świat zdziwionymi oczami dziecka:)
„TATUSIOWE MRUCZANKI” odbędą się w dniu 18 grudnia o godzinie 17.00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie.
Bilety, w cenie 15 zł, nabyć można od poniedziałku do piątku (w godzinach 10.00-15.00) w biurze Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych i Kulturalnych „PRO PERSONA”, ul. Armii Krajowej 9 III piętro.Telefon 881-706-203
ZAPRASZAMY!!!!
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Spot promujący 2 Spotkania z Piosenką Turystyczną i Poetycką "Wagonowe Tra La La Ciuchci Expres Ponidzie". Emisja w TVP Kielce od 27 sierpnia tuż przed głównym wydaniem INFORMACJI. Specjalne podziękowania organizatorzy składają Grupie "Wołosatki" i Ryszardowi Pomorskiemu. Pomysł Spotkań Ireneusz Ślusarczyk, Produkcja Paulina Ligęza, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Kulturalnych Pro Persona, realizacja Studio Filmowe Cannonade - Łukasz Bełdowski, reżyseria Edgar Wojtasiak. Spot zawiera fragment piosenki - hymnu Spotkań, tekst Wojciech Bilewicz, muzyka i aranżacja Jan Biskup.

Post has attachment

Post has attachment
Bardzo prosimy o pomoc w rozpropagowaniu konkursu "Pociąg do Piosenki" w ramach tegorocznych Spotkań.
Szczegóły, regulamin i karta zgłoszenia na www.wagonowe.pro-persona.pl
Zapraszamy !!!

Post has attachment
Zapraszamy do udziału w konkursie POCIĄG DO PIOSENKI w ramach naszych Spotkań Szczegóły, regulamin i karta uczestników na www.wagonowe.pro-persona.pl :)
Photo
Wait while more posts are being loaded