Profile cover photo
Profile photo
Volkswagen Türkiye
275,014 followers -
Volkswagen Türkiye resmi Google+ sayfasına hoş geldiniz.
Volkswagen Türkiye resmi Google+ sayfasına hoş geldiniz.

275,014 followers
About
Volkswagen Türkiye's posts

Post has attachment
İlhamını aramak için yola çık, o yolda kendini bulacaksın. Cappadox seni, var olmayan ama gelmekte olan dünyayı hayal ederek cesur olmaya davet ediyor. 18-21 Mayıs tarihleri arasında Volkswagen ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festival öncesi keşif hikayesi.

Post has attachment
İlk görüşte tanırım diyenler, bu güzel farlar sizce hangi Volkswagen modeline ait? ;) #NostaljikPerşembe #tbt
Photo

Post has attachment
Çok az kaldı! En son teknolojiye sahip sürüş destek sistemlerine ve en yenilikçi kumanda arabirimlerine sahip Volkswagen Arteon, ultra geniş iç hacmi, stil sahibi bir “GT - Fastback” tasarımıyla aklınızı başınızdan alacak!
Photo

Post has attachment
Yeni Tiguan Highline Volkswagen Sanal Showroom’da!

Teknolojisindeki üstünlükleri, tasarımındaki detaylarla mükemmel bir şekilde birleştiren Yeni Tiguan, her yönüyle sizi etkileyebilecek güçte.

Nasıl mı? Cevabı, Volkswagen ürün uzmanlarının incelemeleriyle bu videoda... Diğer model incelemeleri, vw.com.tr'deki Volkswagen Sanal Showroom'da!

Post has attachment
Volkswagen Sanal Showroom açıldı!

Şimdi nerede olursanız olun, tüm Volkswagen modellerini 360 derece deneyimleyebilir, Volkswagen Ürün Uzmanlarının detaylı anlatımlarıyla hazırlanan ürün incelemelerini izleyebilirsiniz.

Üstelik 27 Nisan'a kadar her gün saat 11:00'de düzenlenecek olan canlı yayınlarda, en güncel Volkswagen'leri, Saffet Üçüncü'nün eşsiz anlatımlarıyla yakından tanıma fırsatı da yine Volkswagen Sanal Showroom'da!

Hemen ziyaret edin!

http://binekarac.vw.com.tr/showroom/anasayfa.aspx
Photo

Post has attachment
Dünyaya renk, geleceğe umut katan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.
Photo

Post has attachment
Karşınızda elektrikli otomobillerin geleceğini temsil edecek güçte bir otomobil; Volkswagen I.D. CROZZ!

Post has attachment
Volkswagen Sanal Showroom açıldı!

Tüm Volkswagen modellerini 360 derece bir deneyimle inceleyebileceğiniz Volkswagen Sanal Showroom'da, teknik ve donanım detaylarının yanı sıra Volkswagen ürün uzmanlarının video anlatımlarına da ulaşabilirsiniz. Ayrıca 23 - 27 Nisan tarihleri arasında hergün gerçekleştirilecek canlı yayınlarda, en yeni Volkswagen modellerini Saffet Üçüncü'nün anlatımlarıyla daha yakından tanıyabilir, merak ettiklerinizi sorabilir ve yanıtlarını yine canlı yayında kendisinden alabilirsiniz.

Volkswagen Sanal Showroom, binekarac.vw.com.tr'de!

Post has attachment
Gecenin karanlığını Passat'la keşfetmek... Havalı değil mi? 
Photo

Post has attachment
Golf V'in başarılı platformu PQ35 üzerinde baştan yaratılan Golf VI, yüksek üretim kalitesi ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla en sevilen Golf jenerasyonlarından biri ve bu #NostaljikPerşembe'nin kahramanı oldu.
PhotoPhotoPhotoPhoto
20.04.2017
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded