Profile cover photo
Profile photo
Smart Parking Polska
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Tegoroczne Targi Autostrada w Kielcach dobiegły końca. Dziękujemy Państwu za wyjątkowe spotkania, setki przeprowadzonych rozmów, a przede wszystkim za ciepłe słowa i życzenie nam powodzenia w projekcie Smart Parking.

Bądźmy wszyscy Smart i dla ratowania przestrzeni, której coraz bardziej nam brakuje zachęcajmy włodarzy miast i dzielnic!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-03
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny dzień targów za nami! Również w dniu dzisiejszym Smart Parking cieszył się ogromną popularnością. Odwiedzili nas przedstawiciele dużych i znanych firm, ale mieliśmy także gości z Estonii, Ukrainy oraz Hiszpanii. Niezmiennie Smart Parking robi wrażenie zarówno na małych jak i większych "dzieciach".
Jutro ostatni dzień Targów Autostrada Polska, dlatego zapraszamy tych z Państwa, których u nas jeszcze nie było.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-01
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jeszcze przez dwa dni jesteśmy do Państwa dyspozycji na targach AUTOSTRADA w Kielcach. Nasze stoisko znajduje się w centrum hali G w sąsiedztwie firm LOTOS oraz TOTAL.

Wczoraj na konferencji PRESS DAY zainspirowaliśmy uczestników naszym innowacyjnym pomysłem na parkowanie, udzieliliśmy wywiadu dla TVN Turbo oraz mieliśmy zaszczyt rozmawiać o systemie automatycznego parkowania z przedstawicielami branżowych mediów. W dniu dzisiejszym nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników Targów, którzy nie tylko chwalili dobrą kawę i słodycze, ale przede wszystkim gratulowali odwagi za pomysł jakim jest system Smart Parking. Na naszym stoisku znajdą Państwo działający model 3D Smart Parkingu odwzorowany w skali 1:24. Nie można przegapić kręcących się jak na karuzeli samochodów! Cieszymy się, że nasza praca jest doceniana i liczymy na kolejne realizacje związane z instalacją systemu Smart Parking w polskich miastach.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-31
4 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded