Profile cover photo
Profile photo
K.O.T. Pracownia Reklamy Wizualnej
About
Posts

Post has attachment
K. O. T. – Pracownia reklamy wizualnej – nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Rakowieckiej 65/67, na terenie dawnej firmy Farmacol S. A. dawniej Cefarm – Wrocław S. A. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży tablic informacyjnych, a także akcesoriów do reklamy wizualnej. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami: http://kot.wroc.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem szyldów podświetlanych. W swojej branży działamy od wielu lat, dlatego możecie być pewni tego, że spełnimy Wasze oczekiwania. Znamy się na rzeczy! Z naszą pomocą zareklamujecie swoją firmę! Jesteście zainteresowani? Skontaktujcie się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. http://kot.wroc.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby się Państwo skusić na reklamę podświetlaną? Gwarantujemy, że decydując się na skorzystanie z naszego wsparcia, będą Państwo zadowoleni! U nas jakość idzie w parze z najwyższą jakością! Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzają Państwo siedzibę swojej firmy? Zamiast zaczną Państwo rozmyślać o zakupie nowych biurek czy ekspresu do kawy, warto rozważyć opcję oznakowania pomieszczenia. Może przy wejściu zamontują Państwo tabliczkę z nazwą swojej firmy? Albo mapę firmy na ścianie, która wskaże drogę do działu HR czy do gabinetu prezesa? Z tej opcji korzysta coraz więcej naszych Klientów, może się Państwo skuszą? Zachęcamy serdecznie! Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/systemy-oznakowania-pomieszczen.html zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcieliby Państwo, aby Wasze logo było widoczne nawet po zmroku? Z naszymi kasetonami podświetlanymi jest to jak najbardziej możliwe! Nasi fachowcy chętnie zaprojektują i wykonają specjalnie dla Państwa kasetony, które przyciągną mnóstwo Klientów do Państwa firmy. Ta wizja brzmi kusząco, prawda? Na naszej stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może by tak postawić na… świąteczny szyld podświetlany? To doskonały pomysł, który robi furorę w innych krajach! Święta to czas, który niewątpliwie sprzyja reklamie. Chcieliby się Państwo skusić? Zapraszamy do owocnej współpracy z Pracownią Reklamy Wizualnej K.O.T. Wspólnie stworzymy satysfakcjonujący Państwa projekt. Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności. Korzystając ze sprzyjającej okazji, chcielibyśmy życzyć Państwu zdrowych i spokojnych Świąt, a także szczęśliwego Nowego Roku!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od dłuższego czasu zastanawiają się Państwo nad zainstalowaniem reklamy zewnętrznej? Gwarantujemy, że to będzie doskonała decyzja, dzięki której będą mogli Państwo zdobyć nowych Klientów. Oferujemy szeroki wybór reklamowych rozwiązań. Od kasetonów po litery blokowe. Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/oferta.html znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie, zatem zachęcamy do lektury
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli otwierają Państwo firmę czy sklep, warto pomyśleć o tym, by stać się widocznym na mieście. Dzięki temu nie tylko zdobędą Państwo potencjalnych klientów, lecz także ułatwią zlokalizowanie swojej siedziby. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty! Naszym Klientom oferujemy wysokojakościowe litery blokowe, które są odporne na szkodliwe działanie różnego rodzaju czynników. Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/oferta.html znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Reklama zewnętrzna? Wybierając pracownię KOT mogą mieć Państwo stuprocentową pewność o najwyższej jakości świadczonych usług. Nikt nie zrobi tego lepiej od nas. Państwa firma wyróżni się na tle innych. Gwarantujemy sukces! Są Państwo zainteresowani? Zachęcamy do skontaktowania się
z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/kontakt.html zamieściliśmy nasze dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspominaliśmy już Państwu o tym, że nasi fachowcy frezują litery i znaki jak nikt inny w okolicy? Jesteśmy w tym najlepsi, dlatego decydując się na współpracę z nami, mogą mieć Państwo pewność udanej realizacji. Gwarantujemy, że efekt końcowy powali Państwa na kolana, a do tego przyciągnie nowych klientów! Na stronie internetowej: http://kot.wroc.pl/oferta.html znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded