Profile

Cover photo
بازرگانی کوثر
9 followers|21,986 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
شرکت آلمانی حمل و نقل کالا به ایران را تسهیل می‌کند - شرکت حمل و نقل دی اچ ال با ایجاد دو مرکز در فرانکفورت آلمان و استانبول ترکیه قصد دارد دسترسی شرکت‌های اروپایی به بازار ایران را فراهم سازد.
 ·  Translate
شرکت حمل و نقل دی اچ ال با ایجاد دو مرکز در فرانکفورت آلمان و استانبول ترکیه قصد دارد دسترسی شرکت‌های اروپایی به بازار ایران را فراهم سازد.
1
Add a comment...
 
موافقت عربستان با کاهش ۴ درصدی تولید نفت برای تقویت قیمت‌ها - تجارت دوجانبه میان روسیه و ایران در هشت ماه نخست سال جاری میلادی یک و نیم برابر در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۵ رشد کرد.
 ·  Translate
در حالی که عربستان و متحدانش با کاهش ۴ درصدی تولید نفت به منظور تقویت قیمت ها موافقت کرده اند روسیه تاکید کرده است تنها در طرح فریز نفتی شرکت می کند.
1
Add a comment...
 
ارزش تجارت میان ایران و روسیه ۱/۵ برابر افزایش یافت - تجارت دوجانبه میان روسیه و ایران در هشت ماه نخست سال جاری میلادی یک و نیم برابر در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۵ رشد کرد.
 ·  Translate
تجارت دوجانبه میان روسیه و ایران در هشت ماه نخست سال جاری میلادی یک و نیم برابر در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۵ رشد کرد.
1
Add a comment...
 
اراده جهش اقتصادی - پایگاه خبری بلومبرگ در مقاله‌ای به قلم «آنجلینا راسکوئت» نوشت، پس از پیوستن عراق به تولیدکنندگانی که قصد کاهش تولید نفت خود را ندارند، شرایط برای عربستان سعودی به لحاظ اجرای توافق کاهش تولید نفت سخت‌تر می‌شود.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
سیگنال‌های افزایش تورم - پایگاه خبری بلومبرگ در مقاله‌ای به قلم «آنجلینا راسکوئت» نوشت، پس از پیوستن عراق به تولیدکنندگانی که قصد کاهش تولید نفت خود را ندارند، شرایط برای عربستان سعودی به لحاظ اجرای توافق کاهش تولید نفت سخت‌تر می‌شود.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
نرخ تورم به ۸.۷ درصد رسید - رئیس سازمان برنامه و بودجه از تقدیم پیش‌نویس لایحه بودجه تا هفته آینده به دولت، پرداخت پاداش فرهنگیان تا پایان آبان و تسویه مطالبات گندمکاران تا پایان هفته خبرداد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
شعب بین‌الملل بانک صادرات از فهرست تحریم‌ها خارج شد - تجارت دوجانبه میان روسیه و ایران در هشت ماه نخست سال جاری میلادی یک و نیم برابر در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۵ رشد کرد.
 ·  Translate
بانک صادرات ایران در بیانیه‌ای با اشاره به تصمیم جدید وزارت دارایی انگلیس برای رفع توقیف دارایی‌های این بانک اعلام کرد: شعب بین‌الملل بانک صادرات و شعبه لندن، ا
1
Add a comment...
 
ضرر خودروسازان فرانسوی از سقوط پوند - تجارت دوجانبه میان روسیه و ایران در هشت ماه نخست سال جاری میلادی یک و نیم برابر در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۵ رشد کرد.
 ·  Translate
کاهش چشمگیر ارزش پوند از زمان رای انگلیس به ترک اتحادیه اروپا، به صنعت خودروی فرانسه آسیب زده و حتی افزایش قیمت محصولات هم مانع از کاهش درآمد خودروسازان فرانسو
1
Add a comment...
 
رویترز:اعضای اوپک برای کاهش تولید به توافق نرسیدند - خبرگزاری رویترز گزارش داد: سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در نشست روز جمعه خود، به توافق برای کاهش تولید نفت دست نیافتند.
 ·  Translate
خبرگزاری رویترز گزارش داد: سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در نشست روز جمعه خود، به توافق برای کاهش تولید نفت دست نیافتند.
1
Add a comment...
 
پیاده‌سازی گمرک الکترونیکی در مرزها/ مرز محل عبور است نه توقف - پایگاه خبری بلومبرگ در مقاله‌ای به قلم «آنجلینا راسکوئت» نوشت، پس از پیوستن عراق به تولیدکنندگانی که قصد کاهش تولید نفت خود را ندارند، شرایط برای عربستان سعودی به لحاظ اجرای توافق کاهش تولید نفت سخت‌تر می‌شود.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
بلومبرگ: معادله اوپک برای عربستان سعودی سخت‌تر شد - پایگاه خبری بلومبرگ در مقاله‌ای به قلم «آنجلینا راسکوئت» نوشت، پس از پیوستن عراق به تولیدکنندگانی که قصد کاهش تولید نفت خود را ندارند، شرایط برای عربستان سعودی به لحاظ اجرای توافق کاهش تولید نفت سخت‌تر می‌شود.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
احتمال حذف یا کاهش مالیات بر ارزش افزوده طلا - رئیس سازمان برنامه و بودجه از تقدیم پیش‌نویس لایحه بودجه تا هفته آینده به دولت، پرداخت پاداش فرهنگیان تا پایان آبان و تسویه مطالبات گندمکاران تا پایان هفته خبرداد.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Contact info
Phone
(+98)21-88174517, (+98)21-88174410, (+98)21-88174470
Links