Profile cover photo
Profile photo
Trammpy
1 follower
1 follower
About
Trammpy's posts

Post has attachment
Public
Z okazji Nowego Roku składamy serdeczne życzenie. Niech spełnią się wasze marzenia i cele. Niech nie opuszcza was zdrowie i pogoda ducha. Szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół firmy http://trammpy.pl/ .
Photo

Public
Dobranie odpowiedniego rozmiaru obuwia dla dziecka nie jest łatwe. Dlatego dobrze jest w domowym zaciszu sprawdzić długość stopy. Na stronie http://trammpy.pl/ znajdziecie informacje jak mierzyć stopę. Zapraszamy.

Public
Obuwie, które znajdziecie w naszej ofercie http://trammpy.pl/ wykonane są w Polsce. Gwarantuje to wysoką jakość produktów. Jeśli chcecie, aby wasze dzieci miały dobre buty, zapraszamy do zakupów.

Public
Wkładki do butów powinny być odpowiednio dobrane. Dzięki temu noga się nie męczy i a stopa się nie zniekształcała. W naszej ofercie http://trammpy.pl/ znajdziecie wysokiej jakości produkty.

Public
Wszystkie nasze produkty podlegają zwrotowi. Jeśli po przymierzeniu okaże się, że buty nie są wygodne lub rozmiar nie pasuje, chętnie je przyjmiemy. Więcej o współpracy z nami przeczytacie na stronie http://trammpy.pl . Zapraszamy serdecznie.

Post has attachment
Public
Trampki to niezbędny element garderoby każdego dziecka. Tego typu buty są zawsze wygodne i łatwo je nałożyć nawet najmłodszym. W naszej ofercie http://trammpy.pl/pl/c/Trampki-dla-dziewczyn/1 znajdziecie szeroki wybór butów. Zapraszamy.
Photo

Public
Wkładki do butów są bardzo ważne z wielu powodów. Nie tylko wpływają na wygodne ułożenie stóp, ale także mogą mieć działanie lecznicze. W naszej ofercie http://trammpy.pl/ znajdziecie szeroki wybór wkładek. Zapraszamy.

Public
Zakup butów przez internet może okazać się nietrafiony. Brak możliwości zmierzenia obuwia może spowodować, że nie dobierzemy odpowiedniego rozmiaru. Nie jest to jednak powód do nierobienia zakupów w sieci. W naszym sklepie możecie zawsze zwrócić zakupione buty. Więcej o zwrocie towaru przeczytacie na stronie http://trammpy.pl/ . Zapraszamy.

Public
Klienci mogą liczyć na wsparcie naszych sprzedawców, którzy doradzą najlepsze obuwie. Pomogą wam oni dobrać nie tylko rozmiar, ale także model buta. Więcej o współpracy z nami przeczytacie na stronie http://trammpy.pl/ . Zapraszamy.

Public
W naszej ofercie www.trammpy.pl ciągle pojawia się wiele nowości. Poszerzamy nasz asortyment o nowe produkty, ponieważ zależy nam, aby nasi Klienci znaleźli u nas to, czego szukają. Buty i akcesoria do nich zawsze są wysokiej jakości. Zapraszamy.
Wait while more posts are being loaded