Profile cover photo
Profile photo
art MEBEL
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nie jesteście pewni, którą firmę zajmującą się produkcją mebli pod wymiar wybrać? Zachęcamy zatem do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.artmebel.info.pl/jak-pracujemy.php. Znajdziecie tam dokładne informacje dotyczące naszej działalności. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy chcecie Państwo nawiązać współpracę ze znaną i renomowaną firmą specjalizującą się w produkcji mebli kuchennych? W takim razie świetnie trafiliście! Już od wielu lat nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy! http://www.artmebel.info.pl/wspolpraca.php
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy projekt, który przygotowujemy powstaje pod okiem wielu specjalistów. Nie tylko sprawimy, że szafa będzie największą dekoracją pomieszczenia, ale również zaprojektujemy kuchnię, z której nie będziecie chcieli wychodzić. Dodatkowe informacje dotyczące naszej działalności dostępne są na stronie: http://www.artmebel.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością przygotujemy dla Was kuchnię na wymiar o jakiej marzycie! Sprawimy, że gotowanie czy sprzątanie tego pomieszczenia będzie dla Was wyłącznie przyjemnością. Przekonajcie się sami! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.artmebel.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas produkcji mebli wykorzystujemy takie materiały jak płyty laminowane firmy Kronopol. Używamy również frontów z litego drewna oraz okuć firmy Blum. Na stronie: http://www.artmebel.info.pl/oferta.php dostępne są dodatkowe informacje. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Realizacja zamówienia w naszej firmie trwa maksymalnie 6 tygodni. Przypominamy jednak, że poinformujemy Was o planowanym terminie odbioru zamówienia. Pod uwagę musimy wziąć między materiały, z których będziemy korzystać. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na stronie: http://www.artmebel.info.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z naszymi projektami nie będziecie mieć wątpliwości, którą firmę wybrać! Specjalnie dla Was na stronie: http://www.artmebel.info.pl/projekty.php dostępne są przykładowe projekty. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na indywidualne podejście do Klienta oraz terminowość. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pierwszym etapem współpracy z firmą Art Mebel jest wizyta w domu Klienta. Jest to najlepszy sposób, abyśmy dokładnie poznali Wasze oczekiwania, a także zajęli się pomiarem pomieszczenia. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji zajmujemy się przygotowaniem projektu. Następnym etapem współpracy jest akceptacja przez Klienta projektu oraz przygotowanie wyceny przez specjalistów Art Mebel. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.artmebel.info.pl/jak-pracujemy.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo między innymi zabudowy wnęk. Na specjalne życzenie Klienta przygotujemy również meble do biur. Wybierając naszą firmę możecie być pewni, że na czas przygotujemy zlecenie. Zapewniamy również konkurencyjne ceny. Zapraszamy! http://www.artmebel.info.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji mebli do kuchni na wymiar. Wykonujemy szczegółowe projekty, a przed ich realizacją zawsze czekamy na akceptację Klienta. Nam warto zaufać! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.artmebel.info.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded