Profile cover photo
Profile photo
Břetislav Válek (Pardubický fotograf)
1 follower -
Pardubický fotograf Břetislav Válek
Pardubický fotograf Břetislav Válek

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Tak jako vloni, i letos jsem vytvořil krátké ukázkové video ze svateb, které jsem nafotil v průběhu roku 2018. Pravda, nebylo jich mnoho, ale těší mě, že klienti, kterým jsem minulý rok fotil svatbu, jsou velmi spokojeni.
Add a comment...

Post has attachment
8.8.2018 – toto hezké datum si pro svou svatbu vybrali Verča s Michalem, kteří mě oslovili o její nafocení. Na focení jsem se opět těšil už proto, že si pro její konání vybrali mé oblíbené Dašické sklepy. A jakou svatbu měli? Pohodovou a klidnou, v rodinném kruhu. Jsem rád, že jsem mohl být její součástí. Ještě jednou díky, že jste si mě vybrali. P.S.: Měli jste výborný dort! 🙂
Add a comment...

Post has attachment
Terka s Martinem mě kontaktovali na jaře. Už při prvním setkání jsem viděl, že mám tu čest s velmi pohodovým a přátelským párem, který si svůj "Den D" chce především užít. Nevím, jak zvládali přípravy, ale svatbu měli nádhernou. Bez stresů, v absolutní pohodě, obklopeni rodinou a kamarády. Tak bych charakterizoval jejich svatbu. Toto focení mě moc bavilo a ještě jednou díky, že jste si mě vybrali.
Add a comment...

Post has attachment
Rád bych se s vámi podělil o snímky jednoho krásného místa – Naučné stezky údolím Doubravy v Železných horách, které stojí za návštěvu. A to nejen s foťákem v ruce, ale třeba jen tak s rodinou nebo kamarádem.

Údolí Doubravy je krásné v každém ročním období, doslova kouzelné mi přijde na podzim, kdy se místní lesy zabarví do zlatavých barev a padající listí v řece dokáže na fotkách vykouzlit nádherné scenérie. Však se podívejte sami…
Add a comment...

Post has attachment
Vážení přátelé, kamarádi. Změna je život, a proto jsem v rámci svých fotografických aktivit "částečně" přepracoval svoje webovky. Původní zaměření webu jen na svatební fotografii jsem tak rošířil i své snímky krajiny a přírody, které jsem doposud publikoval pouze na Flickru.

I na novém webu bude samozřejmostí pravidelně-nepravidelné :-) publikování článků na různá témata. Doposud to byly v podstatě články věnované svatební tématice a focení lidí. Nově bych mezi témata rád zařadil i články věnované krajinné fotografii a technice fotografování.

Co se nezměnilo jsou mé fotografické služby, máte-li zájem o nafocení svatby, portrétu, plesu, rodinné oslavy nebo jen Vaší rodiny, určitě mi dejte mi vědět.

Na konec si dovolím zmínit, že s touto změnou jsem si dovolil kompletně přepracovat hlavní stránku. Tak doufám, že se vám bude líbit. :-)
Add a comment...

Post has attachment
V rámci Pardubic a blízkého okolí nabízím možnost kalibrace vašeho monitoru nebo notebooku svou vlastní optickou sondou. Bližší informace se dozvíte v článku níže.
Add a comment...

Post has attachment
Jako poděkování za projevenou důvěru v mé služby jsem si pro Vás připravil speciální Vánoční slevu ve výši 20% na veškeré moje fotoslužby.


Jak získáte speciální Vánoční slevu?

• Je to velmi jednoduché, stačí když si v období od 24. prosince 2017 do 31. ledna 2018 objednáte jednu z mých fotografických služeb.

• Sleva bude vypočtena z konečné ceny za danou službu uvedenou v Ceníku na mém webu.

• Důležité: Slevy za různé fotografické služby nelze kombinovat.

Bližší informace na mém webu.
Add a comment...

Post has attachment
Následující řádky vznikly na základě příprav naší soukromé svatby, kdy jsme s mojí budoucí ženou řešili to, co mnoho párů během příprav – hledali jsme pro nás vhodnou restauraci, kde bychom mohli uspořádat svatební hostinu. V řádcích níže tak najdete několik málo tipů na zajímavá místa na pořádání svateb a svatebních hostin v Pardubickém kraji.
Add a comment...

Post has attachment
Před rokem jsem Kláře a Jirkovi fotil svatbu. Dnes už jsou rodinka a mají malou Evelínku, se kterou si chtěli nechat udělat několik hezkých fotek. Proto jsme se na konci léta sešli v Tyršových sadech v Pardubicích a nafotili několik snímků, na které se můžete podívat níže.
Add a comment...

Post has attachment
5. srpna jsem měl tu čest nafotit svatbu pohodovému páru Veronice a Martinovi, kteří si řekli své ano v kostele v Hrochově Týnci. Verča s Martinem pochází ze Slovenska a jejich svatba byla plná tradic, které k takové slovenské veselce patří. Pro mě to byla příjemná změna a jejich svatbu jsem si užil i jako fotograf.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded