Profile cover photo
Profile photo
نماینده کناف ایران
21 followers -
فروشگاه فشارکی نماینده کناف در ایران
فروشگاه فشارکی نماینده کناف در ایران

21 followers
About
Posts

Post has attachment
شاید شما هم این جمله را شنیده اید که آشپزخانه قلب خانه است ! پس ظاهر آن بسیار باید مهم باشد ! در این مطلب میخواهیم چند مدل سقف #کاذب #کناف برای آشپزخانه منزل شما معرفی کنیم امید واریم که لذت ببرید.
در بازسازی منزل یکی از مهمترین قسمت ها بازسازی آشپزخانه است . نوع مواد و متریالی که در بازسازی و نوسازی آشپزخانه بکار میرود بستگی به میزان بودجه شما دارد . در ادامه چند طرح برای سقف آشپزخانه برای شما آماده کرده ایم که از میان ان ها میتوانید ، برای #نوسازی آشپزخانه خود تصمیم بگیرید!

استفاده از کابیت های رنگی میتواند یکی از فاکتور های زیبایی آشپزخانه مورد نظر باشد در عکس های زیر میتوانید به تاثیر کابینت در ظاهر آشپزخانه پی ببرید.
Add a comment...

Post has attachment
صفحات روکش دار گچی DIAMANT ، پنل هایی با ویژگی هایی منحصر به فرد هستند که در طراحی داخلی و ساخت نمای داخلی ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی ، مراکز خرید و سایر ساختمان ها قابل استفاده می باشد. این صفحات گچی که تاثیر بسیاری در جذابیت نمای داخلی ساختمان دارند،‌ برای دستیابی به مشخصاتی مانند عایق بندی صوتی بالا ، مقاومت در برابر حریق و آتش سوزی ، مقاومت بالا در برابر ضربه و فشار و آسیب ، مقاومت بالا در برابر رطوبت و … استفاده می شود. همچنین از این پنل ها معمولا برای سقف های یکپارچه کناف استفاده شده و امکان اتصال بار های سنگینتر نسبت به سقف کاذب با پنل های معمولی را نیز دارد.

Add a comment...

Post has attachment
پارکینگ امروزه جز یکی از مهمترین قسمت های یک ساختمان به شمار میرود که در نوع طراحی و ساخت آن باید بسیار توجه کرد . استفاده از دیوار #کاذب و سقف کاذب #کناف برای پارکینگ تاثیر بسیاری در زیبایی آن خواهد داشت که مجموعه ی آکس طرح و ساخت برای پروژه های نوسازی و بازسازی این سیستم ها را پیشنهاد میکند. با استفاده از سقف ها و دیوارهای کاذب کناف هم میتوان جلوه ی زیبایی به فضای پارکینگ ساختمان مورد نظر شما بخشید هم میتوان از ویژگی های خوب این سیستم ها برخوردار شد. از ویژگی های سقف های کاذب میتوان به دسترسی آسان به قسمت پشتی دیوار ، امکان نصب دستگاه های مختلف مانند دوربین مدار بسته و تعمیر آسان اشاره کرد

Add a comment...

Post has attachment
امروزه با افزایش جمعیت به تدریج ارزش زمین بالاتر میرود که به دنبال آن بلند مرتبه سازی رواج بیشتری پیدا کرده است. بیشتر سازه های بلند مرتبه برای تامین پارکینگ و جانمایی تجهیزات تاسیساتی که گود های عمیقی را دارا می باشند ، است. در این شرایط پروژه های ساختمانی و عمرانی نیاز به خاک برداری و تحکیم دیوار ها پیدا می کنند که نیازمند تخصص و تجربه می باشد.

Add a comment...

Post has attachment
فناوری سیستم‌ های AQUAPANEL باعث تحولی در صنعت ساختمان و معماری شده است مقاومت بسیار بالایی که این پنل ها در برابر آب دارند باعث شده تا به راحتی در فضاهای مختلف مرطوب مورد استفاده قرار گیرند . به همین علت است که از این پنل ها در فضاهایی مانند حمام ، سرویس بهداشتی ، اشپزخانه ، استخر ها و کلیه فضاهای مرطوب استفاده میکنند.
از این سیستم های سیمانی میتوان به عنوان دیوار پوششی در بازسازی و نوسازی ساختمان ها استفاده کرد .
Add a comment...

Post has attachment
سازه های فولادی علاوه برفوایدی که دارند ، دارای نقاط ضعف های مختلفی نیز هستند . یکی از این نقطه ضعف و ایراد این ساختار ها ، مقاومت کم آن ها در برابر حریق و آتش سوزی است . صفحات محافظ تیر و ستون کناف این مشکل را به راحتی برطرف میکنند.

مقاومت این ساختار های فولادی به صورتی است که بعد از وقوع آتش سوزی ، امکان فروپاشی و ناپایداری این سازه ها بسیار بالا می باشد. طبق استاندارد های سازه های از جنس فولاد ، این ساختار ها میبایست در یک مدت زمان معین و مشخص شده ای در مقابل حریق و آتش سوزی مقاوم باشند.
Add a comment...

Post has attachment
استفاده از سیستم های پاششی کناف در برابر آتش سوزی جز بهترین و رایج ترین روش ها برای جلوگیری از آتش سوزی ساختمان و محافظت از آن ها می باشد.در این روش معمولا ستون ها و تیر های اصلی ساختار ها برای محافظت کردن استفاده میشوند

همچنین سطح ها ، سقف و دیوار و کف نیز باید در مقابل آتش سوزی و حریق مقاوم شوند.
حدود 50 سال است که از پوشش های معدنی برای حفاظت در برابر آتش سوزی استفاده میشود و این سابقه در ایران به بیش از 2 دهه میرسد.
سیستم های پاششی همانطور که از اسمش مشخص است به صورت پاششی استفاده میشود و همچنین دارای ظاهری مشابه کنیتکس است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded