Profile cover photo
Profile photo
Gatuaj me Shije
3 followers -
Receta Gatimi, Embelsira, Keshilla
Receta Gatimi, Embelsira, Keshilla

3 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Thjeshtësia e këtyre xhevahireve të vogla të errëta fsheh të gjitha të mirat e tyre: me formën e tyre të përkryer të rrumbullakët dhe aroma te papërmbajtshme që lëshojnë në gatim, te cilat me to mund te shoqeroni cajin ose kafen e pasdites.

Post has attachment

Post has attachment
Mund t’ju duket e çuditshme, por pjeprin mund ta bëni edhe reçel. Ju duhen vetëm 5 përbërës të thjeshtë për të përgatitur këtë recetë të mrekullueshme. Njihuni me përbërësit e duhur. #gatuajmeshije #followforfollow #likeforlike

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded