Profile cover photo
Profile photo
MAXIMUS-SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Skrót WDT oznacza wewnątrzwspólnotową dostawę towarów. Jest to wywóz towarów z terytorium Polski do innego państwa należącego do Unii Europejskiej. Należy pamiętać, że sprzedaż takiego towaru związana jest z użyciem 0% stawki VAT i spełnieniem określonych w ustawie kryteriów. Transport nie ma przed nami tajemnic, zapraszamy do współpracy - http://maximus-spedycja.pl/7.transport.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielu Klientów, którzy korzystają z naszych usług transportowych, szuka miejsca do tymczasowego przechowania towaru. Z tego też powodu udostępniamy zainteresowanym magazyn w Poznaniu, w którym poza przechowywaniem towarów można również przeprowadzić załadunek i rozładunek większości towarów. Polecamy - http://maximus-spedycja.pl/74.magazyn.html?r=7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobra firma transportowa musi posiadać nowoczesny tabor. Posiadamy samochody ciężarowe marki MAN przystosowane do przewozu różnego rodzaju ładunków. Wszystkie nasze auta zostały wyposażone w system nawigacji GPS, dzięki czemu mamy możliwość monitorowania transportu. Zachęcamy do współpracy - http://maximus-spedycja.pl/77.tabor.html?r=7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, zajmiemy się wszystkim formalnościami związanymi z przewozem towaru. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie logistyczne, optymalną trasę i odpowiedni środek transportu. W ten sposób towar szybko i bezpiecznie dotrze do celu. Zachęcamy do kontaktu - http://maximus-spedycja.pl/7.transport.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Intrastat stanowi deklarację o dokonanych wywozach i przywozach, składaną do Izby Celnej. Jeśli obroty towarowe z krajami Unii przekroczą progi statystyczne ustalane co roku przez Główny Urząd Statystyczny, firma musi wypełnić Intrastat. Z aktualnymi wysokościami progów statystycznych mogą się Państwo zapoznać pod tym linkiem - http://maximus-spedycja.pl/10.intrastat.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, czym różni się przewoźnik od spedytora? Przewoźnik zobowiązany jest tylko do przewozu osób bądź towaru, natomiast zadaniem spedytora jest zorganizowanie przewozu. Usługi spedycyjne obejmują również wybór sposobu transportu, zawieranie odpowiednich umów, ubezpieczenie przesyłki oraz sporządzenie dokumentacji transportowej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://maximus-spedycja.pl/8.spedycja.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy nowoczesne pojazdy z naczepami oplandekowanymi do 24 ton, a także samochody do 6 ton oraz auta do 1,5 tony. Każde nasze auto zostało wyposażone w system nawigacji GPS, który pozwala na monitoring transportu i gwrantuje bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Zachęcamy do współpracy - http://maximus-spedycja.pl/77.tabor.html?r=7.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Maximus z Poznania oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi spedycyjne. Zajmujemy się przewozem ładunków na zlecenie zarówno na terenie kraju, jak też i poza granicami Polski. Zawsze dbamy o dobór najlepszych środków transportu w zależności od przewożonego towaru. Zachęcamy do kontaktu - http://maximus-spedycja.pl/8.spedycja.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz pewnego miejsca do magazynowania towaru? Zapraszamy do skorzystania z naszego magazynu w Poznaniu. Możesz tu bezproblemowo przechować swój towar. Istnieje także możliwość załadunku i rozładunku towaru. Zapewniamy rampę wyładowczą, a także doskonałe warunki. Zapraszamy - http://maximus-spedycja.pl/110.magazyn.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uproszczona procedura celna polega na przejęciu przez zaufanego importera lub eksportera wszystkich formalności związanych z odprawą celną oraz przeniesieniu na agencję odpowiedzialności za prawidłowy przebieg odprawy. W tej sytuacji organy administracyjne kontrolują tylko prawidłowość dokonywanych przez agencję celną zgłoszeń. Firma Maximus działa również jako profesjonalna agencja celna - http://maximus-spedycja.pl/9.agencja-celna.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded