Profile cover photo
Profile photo
PROFIT Sp. z o.o. FINANSE I UBEZPIECZENIA
About
Posts

Post has attachment
Pogody nie przewidzisz, tymczasem działanie żywiołów może zniszczyć Twój dom. Powódź, uderzenie pioruna, huragan czy grad są bardzo niebezpieczne. Koszty napraw mogą być ogromne, dlatego warto ubezpieczyć mieszkanie. Nasi pracownicy dobiorą dla Ciebie najbardziej dopasowaną ofertę, zachęcamy do współpracy - http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoje-mieszkanie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zatrudniamy wyłącznie specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń. Na każdym etapie wyboru ubezpieczenia nieruchomości możesz więc liczyć na pomoc profesjonalnych doradców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoj-samochod/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ubezpieczenie samochodu to ubezpieczenie komunikacyjne obejmujące ochroną zarówno pojazd, jak i jego właściciela, kierowcę, a nawet pasażerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoj-samochod/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteś przewidującym rodzicem, chcesz zapewnić środki na dobrą przyszłość Twojego dziecka i wiesz, że mogą zdarzyć się sytuacje, w których nie będziesz mógł zatroszczyć się o swoje dziecko, tak jakbyś tego chciał. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.profit-ubezpieczenia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z myślą o Twoim życiu i jego wyzwaniach przygotowaliśmy rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób zabezpieczysz to, co dla Ciebie najważniejsze. Zabezpiecz konkretne potrzeby, korzystając z dostępnych pakietów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.profit-ubezpieczenia.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy, kto prowadzi własną działalność gospodarczą, musi zdawać sobie z tego sprawę, że poza potencjalnymi zyskami, które można osiągnąć dzięki własnej firmie, narażamy się także na dość znaczne ryzyko. Ryzyko to wiązać się może praktycznie ze wszystkim w firmie. Przedsiębiorca nie jest w stanie przewidzieć tak naprawdę niczego. Może mu się przydarzyć dosłownie wszystko. Przedsiębiorca narażony jest na bardzo wiele sytuacji, w związku z którymi może ponieść straty. Dlatego warto wybrać nasze upieczenie Twój Biznes! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoj-biznes/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po co nam ubezpieczenie turystyczne na wakacje? Przede wszystkim po to, by nie martwić się na zapas i zapewnić sobie beztroski i bezpieczny wypoczynek. Nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć, co się stanie, a wypadki, problemy ze zdrowiem też się zdarzają i to wcale nie rzadko. Po drugie, jak mówi ludowe porzekadło: przezorny zawsze ubezpieczony. Lepiej przed podróżą wydać parę złotych niż z wakacji przywieźć gigantyczny rachunek za leczenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoje-wakacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Choroba dopadła cię z zaskoczenia w połowie urlopu, w trakcie żeglowania jachtem pośród malowniczych greckich wysp. Nieszczęśliwie poślizgnąłeś się obok hotelowego basenu w Turcji i złamałeś nogę. Z wykupionym ubezpieczeniem turystycznym nie musisz wpadać w panikę – wystarczy, że skontaktujesz się z nami! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoje-wakacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszechstronne, kompleksowe ubezpieczenie wszystkich składników majątku jest gwarancją poczucia bezpieczeństwa. Dom, ruchomości domowe, a nawet biznes – wszystko można objąć odpowiednią polisą, zapewniając sobie spokój na długie lata. Warto wszystkie składniki swojego majątku objąć dobrą polisą ubezpieczeniową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Polsce działa już blisko 2 mln firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Ich właściciele są coraz bardziej świadomi ryzyk, z jakimi wiąże się prowadzenie biznesu. Właśnie dla takich Klientów przygotowaliśmy specjalne ubezpieczenie „Twój biznes”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.profit-ubezpieczenia.pl/twoj-biznes/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded