Profile cover photo
Profile photo
WIMNS Włodzimierz Seliwiak
About
Posts

Post has attachment
Firma Wimns zlokalizowana jest w Płocku, przy ulicy Gwardii Ludowej 2. Oferujemy najwyższej jakości stal kwasoodporną i stal nierdzewną w konkurencyjnych cenach. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami: http://wimns.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym głównym punktem oferty pozostaje sprzedaż wysokiej jakości stali A2 i A4, a także szeregu elementów stalowych, takich jak kolana, profile, rury, nakrętki, śruby, nakrętki, pręty gwintowane, trójniki i wiele innych, wymienionych na stronie: http://wimns.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalna oferta Wimns, jak na rzetelną firmę przystało, doczekała się licznych referencji, wystawionych nam przez grono zadowolonych Klientów. Z naszych specjalistycznych usług skorzystało już wiele firm, a prezentowane referencje stanowią część większej całości: http://wimns.pl/referencje-i-atesty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
WIMNS – firma specjalizująca się w konserwacji urządzeń w oczyszczalniach ścieków, na życzenie Klientów świadczy usługi spawalnicze. Jeśli interesuje Państwa nasza działalność, zachęcamy do kontaktu. Wszelkie dane teleadresowe naszej firmy znajdują się na stronie: http://wimns.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich Państwa, zainteresowanych naszą specjalistyczną i różnorodną ofertą, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Doprecyzujemy z Państwem zlecenie oraz doradzimy, jakie rozwiązania będą dla Państwa najbardziej korzystne. Dane teleadresowe znajdują się na naszej stronie internetowej: http://wimns.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok sprzedaży stali kwasoodpornej oraz nierdzewnej, oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu serwisu i napraw m. in. pomp Seepex i urządzeń Huber. Ponadto podejmujemy się konserwacji urządzeń w oczyszczalniach ścieków, a także profesjonalnych prac spawalniczych: http://wimns.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełnia sprzedaż wysokiej jakości pelletu oraz brykietu. Nasze produkty cechuje wysoka kaloryczność, ekologia, niska wilgotność oraz znikome własności dymne. Konkretne rodzaje, wraz ze szczegółowym opisem każdego z nich, wyszczególniliśmy dla Państwa pod adresem: http://wimns.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich Państwa zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią fotograficzną, prezentującą wybrane produkty i realizacje firmy WIMNS. Stal kwasoodporna, nierdzewna, materiały ścierne, a także zamontowane kraty schodowe Hydropress, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://wimns.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako rzetelna i profesjonalna firma, WIMNS Włodzimierz Seliwiak może pochwalić się licznymi referencjami, wystawionymi przez zadowolonych Klientów. Pełne zestawienie dokumentów do wglądu zamieściliśmy dla Państwa na naszej stronie internetowej: http://wimns.pl/referencje-i-atesty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Znajdziecie w niej Państwo m.in. trójniki. Są to swego rodzaju kształtki rurowe, które wykorzystuje się do prac kanalizacyjnych oraz wodociągowych. Doskonale nadają się do wykonania odgałęzienia bocznego sieci. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z asortymentem lub wątpliwości dotyczące montażu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy i postaramy się dopasować najlepsze rozwiązanie.
http://wimns.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded