Profile cover photo
Profile photo
Firma Kubik
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Zgodnie z przepisami do budowy dachów domu jak i domów szkieletowych drewnianych powinno się używać drewna certyfikowanego o klasie wytrzymałości co najmniej C24. Po 1 września 2012 r. tarcica konstrukcyjna bez oznakowania znakiem CE powinna być sprzedawana wyłącznie do niekonstrukcyjnego zastosowania. W naszej ofercie znajdą Państwo drewno konstrukcyjne świerkowe certyfikowane C24. Drewno które posiadamy w naszej ofercie http://www.drewnokubik.pl/konstrukcyjne.html
Firma Kubik
Firma Kubik
drewnokubik.pl
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy Państwa, że uruchomiliśmy nową w pełni responsywną stronę www!
Teraz jeszcze łatwiej i sprawniej będzie można korzystać z naszej strony.
Zapraszamy!
www.drewnokubik.pl
Firma Kubik
Firma Kubik
drewnokubik.pl
Add a comment...

Post has attachment
Chcąc zmienić życie na ekologiczne, warto zacząć od zaraz! Rezygnacja z przebywania w mieszkaniu i skorzystanie z okazji nabycia własnej ziemi na obrzeżach miasta mogą być wspaniałym początkiem. Na własnej przestrzeni, sięgając po fachową pomoc oraz materiały budowlane z naszej oferty: http://www.drewnokubik.pl/ można wybudować w pełni ekologiczny dom, dzięki któremu nie tylko poprawi się jakość życia, lecz także stan środowiska naturalnego!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Marzy Wam się własny dom za miastem? Wiele osób, szukając bliskości z naturą, decyduje się na domy drewniane. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że pozwalają obcować z przyrodą i odpocząć od murowanych zabudowań. Co więcej, zapach drewna wprawia w odprężenie i spokój. Takie domy z powodzeniem mogą być zamieszkiwane przez cały rok! Więcej o naszej ofercie dowiecie się, odwiedzając stronę: http://www.drewnokubik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domy drewniane spotykamy w Polsce coraz częściej! Nasze drewno ma doskonałą odporność i właściwie nie wymaga impregnacji. Zaletą drewnianych domów jest więc ich trwałość i zdecydowanie wygrywają z murowanymi. Domy drewniane nie wymagają także częstych konserwacji i napraw, bowiem dobrze zaimpregnowany surowiec najwyższej jakości może służyć bez żadnej skazy co najmniej kilkadziesiąt lat. Drewno z naszej oferty: http://www.drewnokubik.pl/ jest ponadto doskonałym izolatorem i klimatyzatorem!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy materiały konstrukcyjne i wykończeniowe najwyższej jakości! Współczesny dom to nie tylko odpowiednia liczba pomieszczeń dla wszystkich członków rodziny. To również dobrze zaplanowana, funkcjonalna przestrzeń, przyjazna dorosłym i bezpieczna dla dzieci. Zapraszamy do zbudowania go z wykorzystaniem materiałów z naszej oferty: http://www.drewnokubik.pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do naszego składu po elegancką tarcicę struganą! Nasze deski podłogowe i tarasowe, elewacje, boazerie oraz inne wyroby odznaczają się nadzwyczajną trwałością oraz estetyką wykonania. W naszej firmie zyskujecie Państwo solidnego partnera do wszelkiego rodzaju inwestycji związanych z materiałami drewnianymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty i artykułów na stronie:  http://www.drewnokubik.pl/oferta.html oraz do kontaktu z naszą firmą!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postaw na ekologiczny drewniany dom! Drewno jest produktem naturalnym, a do jego wytworzenia nie potrzeba energii. Co więcej, jest materiałem wpływającym dobroczynnie na zdrowie. Kolejną zaletą drewnianych domów jest fakt, iż są energooszczędne – doskonale izolują ciepło. Są też naturalnym klimatyzatorem, ponieważ drewno nie przetrzymuje ciepła, tym samym nawet w upalne dni jest w takim domu chłodno. Więcej o ofercie i działalności naszej firmy dowiecie się Państwo na stronie: http://www.drewnokubik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Listwy wykończeniowe, deski tarasowe czy tarcica strugana to tylko niektóre z naszych produktów! Nasze wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej owocuje licznym gronem zaufanych klientów oraz przekłada się na jakość naszych towarów. Na stronie: http://www.drewnokubik.pl/oferta.html możecie się Państwo zapoznać z oferowanymi przez naszą firmę materiałami najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W firmie Kubik oferujemy naszym Klientom materiały najwyższej jakości! Od lat z powodzeniem zajmujemy się sprzedażą drewna budowlanego, tarcicy struganej, a także płyt budowlanych MFP oraz OSB w pełnym asortymencie. Posiadamy duże zapasy magazynowe profili drewnianych, importowanych z krajów skandynawskich, a także szereg produktów do zabezpieczenia drzewa czy mocowania desek. Polecamy Państwu odwiedzenie strony: http://www.drewnokubik.pl/ oraz zapraszamy do korzystania z naszych usług!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded