Profile cover photo
Profile photo
AHN APARTAMENT Artur Radzinski
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Piętro, na którym będzie znajdować się nasze nowe mieszkanie, ma dla wielu spore znaczenie. Obecnie na rynku nieruchomości większym zainteresowaniem cieszą się lokale usytuowane na parterze lub 1. piętrze. W ofercie naszego biura nieruchomości mamy wiele mieszkań, które spełniają powyższe wymagania. Jedno z nich to mieszkanie http://www.radzinskinieruchomosci.pl/oferta,szczegoly,mieszkania-gorzow-wielkopolski-774,9136.html  o powierzchni 77,4 mkw położone na parterze w kamienicy. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty naszej firmy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Znalezienie idealnej nieruchomości, która będzie zadowalała Klienta pod każdym względem, to dla wielu spore wyzwanie. Dlatego często zarówno Klienci indywidualni, jak i inwestorzy czy przedsiębiorcy zgłaszają się do naszego biura z prośbą o pomoc. W związku z tym, że wiemy wszystko prawie o każdej nieruchomości w regionie, jesteśmy w stanie udzielić skuteczniej porady. Zachęcamy do podjęcia współpracy http://www.radzinskinieruchomosci.pl/ z nami już dziś.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza agencja nieruchomości znana jest z tego, że szybko i skutecznie udziela pomocy wszystkim, którzy poszukują odpowiedniego lokalu, w którym można rozpocząć działalność. Sukces naszej firmy tkwi w rozmowie z Klientem, w czasie której agent dowiaduje się o jego potrzebach i oczekiwaniach. Pozwala to mu zawęzić pole poszukiwań, a tym samym skrócić czas oczekiwania Klienta na zakup lub wynajem nieruchomości. Już dziś zapraszamy do naszego biura www.radzinskinieruchomosci.pl/2,o-firmie.html , gdzie nasi pracownicy zajmą się Państwem w należy sposób. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta naszego biura nieruchomości obejmuje także doradztwo inwestycyjne. Pracownicy firmy dzięki wiedzy o rynku nieruchomości oraz zdobytemu doświadczeniu są w stanie doradzić Klientom, jak korzystnie mogą oni ulokować swoje oszczędności, aby przynosiły oczekiwane korzyści. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zachęcamy do kontaktu http://www.radzinskinieruchomosci.pl/4,kontakt.html . Jesteśmy pewni, że będziemy w stanie udzielić skutecznych i dobrych porad.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro nieruchomości oferuje Państwu także pomoc przy znalezieniu lokali użytkowych przeznaczonych na restaurację, sklep czy biuro. W ofercie http://www.radzinskinieruchomosci.pl/index.php?typOferty=sprzedaz&rodzaj=lokale&cmd=oferta znajdują się także magazyny i hale zarówno pod wynajem, jak i na sprzedaż. Staramy się, aby dzięki naszej pomocy mogli Państwo znaleźć każdą nieruchomość, jaka w danej chwili jest Państwu potrzebna. Zapraszamy serdecznie na spotkanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ceny nieruchomości w dużej mierze uzależnione są od jej lokalizacji i stanu technicznego. Te dwa czynniki najczęściej też decydują czy Klient zdecyduje się daną nieruchomość nabyć, czy też nie. My staramy się przedstawiać Klientom ofertę w sposób rzetelny i rzeczowy, pokazywać wszelkie zalety nieruchomości, ale też nie ukrywamy wad. Więcej o obecnej ofercie mogą Państwo przeczytać na stronie http://www.radzinskinieruchomosci.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze biuro nieruchomości pomaga Klientom nie tylko kupić nieruchomość, ale także ją sprzedać. Jeśli więc mają Państwo dom, mieszkanie czy działkę, którą chcecie wystawić na sprzedaż, zachęcamy do kontaktu z naszym agentem, który umówi się z Państwem na spotkanie i sporządzi stosowną umowę. Można także zgłosić nieruchomość za pomocą formularza, który znajduje się na naszej stronie http://www.radzinskinieruchomosci.pl/8,zglos-nieruchomosc.html . Następnie umieścimy Państwa nieruchomość w naszej bazie. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta naszego biura nieruchomości jest przygotowana z należytą dbałością. Każdy dom, mieszkanie czy działka, którą mogą Państwo znaleźć na naszej stronie http://www.radzinskinieruchomosci.pl/3,oferta.html są przez naszą firmę dokładnie sprawdzane. Zależy nam, aby nasi Klienci, którzy przychodzą do nas po pomoc i radę, otrzymali tego, czego szukają. Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inwestowanie w nieruchomości to jeden z najbezpieczniejszych i najpewniejszych sposobów na pomnażanie pieniędzy. Mieszkania, domy czy działki są zawsze towarem, na który jest popyt niezależnie od sytuacji gospodarczej kraju. Dlatego jeśli mają Państwo fundusze, które chcieliby Państwo zainwestować w rozsądny sposób, to zachęcamy do zakupu nieruchomości. Więcej o dostępnych ofertach sprzedażowych działek i domów znajdą Państwo na naszej stronie http://www.radzinskinieruchomosci.pl/3,oferta.html . Zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kupno domu czy mieszkania? - Oto jest pytanie. Jeśli masz wątpliwości w co lepiej zainwestować lub gdzie zamieszkać, to skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości. Nasi doświadczeni agenci odpowiedzą na Twoje każde pytanie i pomogą wybrać Tobie nieruchomość spełniającą wszelkie oczekiwania. Jeśli chcesz rozejrzeć się na rynku nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach, zapraszamy na stronę http://www.radzinskinieruchomosci.pl/3,oferta.html 
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded