Profile cover photo
Profile photo
GRUPA S.O.S.
About
Posts

Post has attachment
Grupa S.O.S. oferuje swoje usługi w każdym zakątku Polski! Siedziby mamy m.in. w Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Bydgoszczy. Dzięki temu możemy być blisko naszych Klientów i dogłębnie poznać ich oczekiwania. Zachęcamy do współpracy http://grupa.sos.pl/o_nas.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grupa S.O.S. działa na niwie fizycznej ochrony mienia i osób, systemów monitoringu oraz ochrony technicznej. Oferujemy również profesjonalny serwis sprzątający i usług komunalnych, jak i outsourcing personalny. Po szczegóły naszych specjalności zapraszamy na http://grupa.sos.pl/o_nas.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Grupa S.O.S. wciąż się rozwija, a to oznacza powiększanie kadry. W tym miejscu http://grupa.sos.pl/aktualne_oferty.php znajdziecie Państwo wakaty, na które poszukujemy obecnie nowych pracowników. Czekamy np. na CV osób z Krakowa i okolic zainteresowanych stanowiskiem kwalifikowanego pracownika ochrony, pracownika biurowego czy koordynatora ds. ochrony fizycznej.
Add a comment...

Post has attachment
Co powinna zawierać umowa zawierana między Klientem, a firmą ochroniarską? O szczegółach piszemy na naszym blogu - http://grupa.sos.pl/blog/blog/standardowy-zakres-uslug-agencji-ochrony/. Warto pamiętać, by umowa zawierała cenę usług, harmonogram pracy ochroniarzy, czy rodzaj chronionego obiektu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na blogu Grupy S.O.S. pojawił się kolejny wpis godny poczytania. Dowiecie się z niego Państwo, jaki jest zakres usług agencji ochrony możecie liczyć - http://grupa.sos.pl/blog/blog/standardowy-zakres-uslug-agencji-ochrony/. Dowiecie się z niego Państwo m.in., że przed podpisaniem ostatecznej umowy z formą ochroniarską powinniście dowiedzieć się, jaki będzie dokładny zakres działań osób, które maja pilnować Państwa i Państwa mienia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta Grupy S.O.S. to nie tylko ochrona mienia, ale i usługi komunalne. Nasi wykwalifikowani pracownicy znakomicie poradzą sobie z koszeniem i pielęgnacją trawników oraz żywopłotów. Wprawioną ręką zadbają o rabaty i kwietniki. Zajmą się nowymi nasadzeniami, jak i grabieniem oraz wywozem liści. Zachęcamy do współpracy http://grupa.sos.pl/uslugi_komunalne.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zlecicie nam Państwo utrzymanie czystości w placówkach oświatowych możecie być pewni, że szczególny nacisk będziemy kłaść na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, ale także na komfort kadry pedagogicznej. Zadbamy o to, by stosowane podczas sprzątania środki chemiczne były bezpieczne dla otoczenia i ludzi. Zachęcamy do współpracy http://grupa.sos.pl/utrzymanie_czystosci.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy zarządca większego obiektu powinien wziąć pod uwagę zatrudnienie firmy, która zajmie się utrzymaniem czystości w budynku. Grupa S.O.S. oferuje profesjonalny serwis sprzątający, w którym usługi świadczą pracownicy z długoletnim doświadczeniem na podobnych stanowiskach. W pracy wykorzystujemy środki chemiczne i maszyny tylko renomowanych producentów. Zapraszamy http://grupa.sos.pl/utrzymanie_czystosci.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach oferowanej przez Grupę S.O.S. ochrony mienia i systemu kontroli dostępu możemy zamontować w Państwa przedsiębiorstwie takie urządzenia, dzięki którym będziecie mogli nadzorować ruch osobowy w budynkach lub na terenach zamkniętych. Będziecie Państwo mieli możliwość nadawania i cofania uprawnień do poruszania się po obiekcie. Zapraszamy do współpracy http://grupa.sos.pl/systemy_kontroli_dostepu.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Grupa S.O.S. oferuje również montaż (a wcześniej indywidualne dopasowanie) systemów przeciwpożarowych. Dzięki nim można szybko zareagować na zagrożenie pożarowe – ewakuować ludzi i uruchomić system automatycznego gaszenia. Zapraszamy http://grupa.sos.pl/systemy_przeciwpozarowe.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded