Profile cover photo
Profile photo
Výroba kuchyní - MK Marek kuchyně a interiery.
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
MK Marek kuchyně - truhlářství
provozovna Vstiš 5
33441 Plzeň Dobřany
13 km od města - Plzeň
Jiří Marek
mobil: 734 262 864
telefon:377 917 986
e-mail: marek.kuchyne@seznam.cz

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Nábytek na míru pro Váš dům a bytPokud hledáte krásně navrženou kuchyni pro svůj domov, jste na správném místě. Moderní a stylové kuchyně a vestavěné skříně jsou hlavní náplní naší činnosti, máme ale také dlouholeté zkušenosti s výrobou všech typů nábytku, včetně koupelnového i kancelářského.

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům na cenově dostupnou, moderní, elegantní kuchyni podle Vašich představ. Zakázka u nás probíhá nejprve vytvořením 3D návrhu a základní cenové nabídky. Následuje zaměření prostoru a vytvoření konečné ceny zakázky včetně případné úpravy rozvodů elektřiny, vody, plynu, dopravy za zakázku a konečné montáže.

Post has attachment
Důvody proč si vybrat pro výrobu nábytku a kuchyně naše truhlářství?Zakázkové truhlářství MK Marek kuchyně pracuje takzvaně od A do Z. Po oslovení našeho truhlářství zákazníkem vypracujeme zákazníkovi postup i nabídku pro provedení požadované výroby nábytku či kuchyně. Následuje schůzka v naší provozovně, nebo i na místě montáže a instalace hotového truhlářského výrobku. Se zákazníkem se dohodneme na požadovaném materiálu, ceně, termínu dodání i termínu konečného předání po montáži. Provedeme zaměření následně 3D vizuální návrh. Po odsouhlasení zákazníkem a případné úpravě 3D návrhu nábytek - kuchyni následně vyrobíme, přepravíme na místo montáže, namontujeme, u kuchyní provedeme veškeré elektro i vodovodní instalace, odzkoušíme, odvezeme staré vybavení a předáme zákazníkovi.

Post has attachment
Výroba kuchyní Plzeň: MK Marek kuchyně a interiéry. Zakázkové truhlářství v Plzni.
Wait while more posts are being loaded