Profile cover photo
Profile photo
APEX Centrum Stomatologiczne
About
Posts

Już niebawem na naszej stronie dostępny będzie cennik. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów! Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, a także nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: https://apexcentrum.pl/.

Post has attachment
Piękny, zdrowy uśmiech to marzenie wielu osób. Czasem jednak nie wystarczy odpowiednia higiena jamy ustnej. W takiej sytuacji należy odwiedzić profesjonalny gabinet stomatologiczny zajmujący się wybielaniem zębów. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://apexcentrum.pl/.
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą stomatologii zachowawczej dostępną na stronie: https://apexcentrum.pl/. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, specjalizujemy się nawet w odbudowie złamanych zębów na włóknie szklanym. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
Photo

Czy wiecie Państwo, że działalność stomatologiczną prowadzimy już od 1994 roku? Decydując się na nasze usługi możecie być pewni, że dokładnie zadbamy o Wasze zęby. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, dla których satysfakcja Pacjentów jest najważniejsza! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: https://apexcentrum.pl/.

Post has attachment
Leczenie kanałowe wykonujemy pod kontrolą mikroskopu oraz z zastosowaniem endometru. Urządzenie to służy do pomiaru długości kanałów. Na każdym etapie leczenia wykonujemy również diagnostykę obrazową. Korzystając z radiowizjografii cyfrowej, lekarz stomatolog może ocenić jakość i szczelność wypełnień kanałów. Zapraszamy do naszego gabinetu - https://apexcentrum.pl/.
Photo

Post has attachment
Proponujemy naszym Pacjentom szeroki zakres usług. Zapewniamy usługi z zakresu wszystkich dziedzin specjalności stomatologicznych. Zajmujemy się profilaktyką, leczeniem zachowawczym, a także zabiegami chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy wszystkie prace protetyczne, zapraszamy - https://apexcentrum.pl/.
Photo

Post has attachment
Jesteśmy dumni z naszego personelu. Składa się on z kompetentnych i doświadczonych stomatologów oraz dentystów. Wszystkich pracowników charakteryzuje profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Pacjenta, a także najwyższa troska o jego dobro i samopoczucie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - https://apexcentrum.pl/.

Post has attachment
Piaskarka to urządzenie przeznaczone do profesjonalnego, bardzo dokładnego oczyszczania zębów z osadów. Znakomicie radzi sobie w trudno dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie międzyzębowe. Piaskowanie zębów, które często stanowi uzupełnienie scalingu, pozwala uzyskać efekt czystych, lśniących, pozbawionych osadów i przebarwień zębów. Polecamy - https://apexcentrum.pl/.
Photo

Post has attachment
W leczeniu endodontycznym wykorzystujemy mikrosilnik endodontyczny Gold Reciproc. Dzięki je go użyciu skrócony zostaje czas leczenia kanałowego. Poza tym urządzenie umożliwia dokładne przygotowanie kanałów zęba do wypełnienia gutaperką, oraz minimalizuje ryzyko złamania narzędzia w kanale. Zapraszamy do naszej kliniki - https://apexcentrum.pl/.
Photo

Post has attachment
Za usługi w naszej klinice możesz zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub z wykorzystaniem systemu MediRaty. Dzięki temu nie muszą Państwo angażować żądnych środków własnych z góry i opłacić usługi w dogodnych ratach. W celu otrzymania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny - https://apexcentrum.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded