Profile cover photo
Profile photo
Konrad Ciejka
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
2 marca firma ABC Direct Contact zwyciężyła w przetargu publicznym ogłoszonym przez Pocztę Polską na obsługę doręczeń i odbioru przesyłek pocztowych w Jeleniej Górze. Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/.
Photo

Post has attachment
Kolportaż materiałów reklamowych wydaje się skutecznym sposobem na dostarczanie potencjalnym Klientom informacji o oferowanych przez daną firmę usługach lub towarach. Jak sprawić, aby dystrybucja folderów była przeprowadzona w sposób, który zapewni firmie maksymalne zyski? Tego dowiecie się Państwo czytając ciekawy artykuł: http://www.yp.pl/magazyn/agencja-reklamowa/komu-warto-zlecic-kolportaz-ulotek--123.html. Ja ze swojej strony przypomnę Państwu, że kolportażem ulotek i druków bezadresowych zajmuje się moja firma http://www.abc-dc.pl/.

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że od sukcesu udanej kampanii pocztowej zależy opakowanie przesyłki? Są sposoby, aby ulotki nie przemokły na śniegu, czy deszczu. Dobrym sposobem jest opakowanie materiałów reklamowych. Kolportaż ulotek umieszczonych w opakowaniu foliowym wskazuje na to, że firma dba o swojego potencjalnego Klienta oraz ceni oferowane przez siebie towary. Niewielka torba sprawia, że ulotka przestaje być kartką papieru, a staje się towarem, który szybciej zainteresuje konsumenta. Więcej cennych wskazówek przeczytacie Państwo w artykule: http://www.opakowania.biz/artykuly,54788,1,Dlaczego_dobrze_wkladac_ulotki_w_opakowania_foliowe. Ja ze swojej strony dodam, że skutecznym kolportażem druków bezadresowych zajmuje się od lat firma http://www.abc-dc.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy szykują Państwo w firmie tzw. korespondencję seryjną? Wysyłka dużej ilości poczty pojawia się w firmie okazjonalnie i związana jest np. z wysyłaniem zaproszeń na imprezę. Jak zrobić szybki i skuteczny kolportaż druków dowiedzą się Państwo z artykułu: http://www.twojbiznes24.pl/artykuly,10221,24742,druk-i-konfekcjonowanie-korespondencji-dlaczego-warto-zlecic-je-zewnetrznej-firmie. Ja ze swojej strony polecam się Państwu na przyszłość http://www.abc-dc.pl/

Post has attachment
Nasi kurierzy od lat zajmują się roznoszeniem gazetek reklamowych sieci sklepu Ikea. Gazetki trafiają do skrzynek pocztowych pół miliona gospodarstw domowych w 3 tygodnie. Chcą Państwo poznać naszych pozostałych Klientów?  Spis Klientów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.abc-dc.pl/klienci.html.
Photo

Post has attachment
Piszą o nas nawet specjalistyczne portale, m.in. związane z tematyką budowlaną. To najlepszy dowód na to, że reklama produktów niszowych i kolportaż materiałów reklamowych bezpośrednio do skrzynek idą ze sobą w parze. Autor słusznie zauważa, że wybór operatora ma duże znaczenie dla wizerunku zleceniodawcy. Klienci często utożsamiają pracowników firmy doręczycielskiej z nadawcą przesyłki. Myślę, że warto mieć to na względzie.
http://www.narzedziownia.org/artykuly,58134,1,Bezpieczne_dostarczanie_narzedzi
Photo

Post has attachment
Ulotki ich kolportaż są najskuteczniejszą formą reklamy bezpośredniej. Oczywiście tylko wtedy, gdy kampania marketingowa została zaplanowana w sposób racjonalny i systematyczny. Zdecydowanie również warto zlecić realizację firmie zewnętrznej - przynosi to wiele oszczędności. Jeśli polegamy na kimś, kto ma duże doświadczenie, z całą pewnością zyskamy.

Post has attachment
Rolnictwo i kolportaż druków bezadresowych? – Czemu nie. Reklama produktów niszowych wymaga szczególnych rozwiązań. Działania marketingowe w tej branży powinny mieć raczej zasięg lokalny, ponieważ z reguły dotyczą danego regionu, ewentualnie województwa. Dlatego świetnie sprawdzi się dystrybucja materiałów reklamowych do skrzynek. Warto, by oprócz walorów informacyjnych posiadały również aspekty edukacyjne.

Post has attachment
Nie każdy wie, że kolportaż ulotek stanowi poważne wyzwanie logistyczne. Trzeba nie tylko dostarczyć materiały reklamowe pod tysiące adresów, lecz także znaleźć przestrzeń, w której gotowe do kolportażu ulotki można by przechowywać. Ważna jest szybkość, skuteczność kampanii i osiągnięcie jak najlepszych wyników przy możliwie jak najniższych kosztach. Powierzchnia magazynowa jest jednym z ważniejszych aspektów sprawnie zorganizowanej akcji marketingowej opartej o dystrybucję ulotek.

Post has attachment
Jednym z kół zamachowych rozwoju branży usług pocztowych jest handel internetowy. Towary, które dawniej klient kupował osobiście, dziś wędrują do niego prosto z magazynów ulokowanych w najróżniejszych zakątkach kraju. Dlatego ważne, by nasz operator pocztowy miał rozwiniętą sieć placówek. W zakładce http://www.abc-dc.pl/zasieg.html mogą się Państwo przekonać, jak wygląda zasięg ABC Direct Contact. To bardzo istotne z logistycznego punktu widzenia.
Photo
Wait while more posts are being loaded