Profile cover photo
Profile photo
Koło Młodych PZITB O. Bydgoszcz
10 followers -
PZITB Oddział Bydgoszcz Koło Młodych
PZITB Oddział Bydgoszcz Koło Młodych

10 followers
About
Posts

Post has attachment
Po drobnych problemach technicznych, nasza strona internetowa znów działa! 
Przy okazji zachęcamy do przeczytania krótkiej relacji ze Spotkania Integracyjnego Kół Młodych PZITB, które zorganizowaliśmy na początku sierpnia w naszych okolicach:
http://pzitb.bydgoszcz.pl/integracja-pzitb/
Add a comment...

Post has attachment
Na początku czerwca członkowie Koła Młodych wybrali się do Poznania na XII Forum Inżynierskie, którego hasłem przewodnim było „Innowacje w budowie mostów”. 
Skorzystaliśmy z okazji aby poszerzyć wiedzę na temat nowoczesnych technologii wprowadzanych w polskim mostownictwie, zapoznaliśmy się z wyzwaniami jakie czekają przed inżynierami w dzisiejszych czasach oraz posłuchaliśmy inspirujących historii ludzi którzy odnieśli wielkie sukcesy w budownictwie mostowym.
http://pzitb.bydgoszcz.pl/xii-forum-inzynierskie/
Add a comment...

Post has attachment
Spotkania z przedstawicielami branży budowlanej cieszą się coraz większą popularnością. Czy chcesz uczestniczyć w wykładach z praktykami? Czy masz w głowie pytania, na które odpowiedzą budowlańcy? Dołącz do Koła Młodych PZITB i ucz się razem z nami. 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/inzynierskie-srody-05-2014r/
Add a comment...

Post has attachment
16 maja 2014 r. rozpoczęła się XXIII sesja egzaminacyjna pozwalająca zdobyć młodym Inżynierom Uprawnienia Budowlane. Kierownik budowy Izabela Pawińska opisuje w jaki sposób można stać się budowlańcem z uprawnieniami. 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/czym-sa-uprawnienia-budowlane/
Add a comment...

Post has attachment
Międzynarodowe Targi Budownictwa i Instalacji oraz wykończenia wnętrz GRYF-BUD 2014 dobiegły końca. Młodzi Inżynierowie aktywnie uczestniczyli w wykładach oraz zapoznali się z ofertą wystawców. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia: 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/targi-gryf-bud-2014/
Add a comment...

Post has attachment
Członkowie Koła Młodych Inżynierów PZITB O. Bydgoszcz przygotowali film w ramach kampanii "Honor Inżyniera". Realizacja odpowiada na pytanie "Dlaczego inżynier budownictwa jest zawodem zaufania społecznego?". Sprawdźcie jak wygląda Bydgoszcz w obiektywach smartfonów i aparatów fotograficznych.
http://pzitb.bydgoszcz.pl/konkurs-honor-inzyniera/
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością zawiadamiamy, że przewodniczący Koła Młodych PZITB O. Bydgoszcz Jarosław Górecki obronił pracę doktorską pt. „Analiza ryzyka kosztów przedsięwzięć budowlanych”. Jarkowi gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów oraz tłumów studentów (nie tylko studentek) na zajęciach. 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/dr-inz-jaroslaw-gorecki/
Add a comment...

Post has attachment
"Młodsza siostra" Łuczniczki rośnie w oczach. Członkowie Koła Młodych Inżynierów PZITB sprawdzili, czy prace budowlane idą zgodnie z harmonogramem. Przeczytajcie wpis o nowym obiekcie, który zostanie oddany do użytkowania latem 2014 roku. 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/powstaje-mlodsza-siostra-luczniczki/
Add a comment...

Post has attachment
Młodzi Inżynierowie kochają odwiedzać budowy. W tym roku, dzień przed Walentynkami, wybrali się do Gdańska na budowę tunelu pod martwą Wisła. Słyszeliście o nim? Członkowie Koła Młodych PZITB już go widzieli. 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/tunel-drogowy-pod-martwa-wisla/
Add a comment...

Post has attachment
Już jest na naszej stronie zapowiadany niedawno artykuł opisujący dwa najnowsze mosty, wybudowane w Bydgoszczy i Toruniu! Zawarto w nim mnóstwo ciekawych informacji dotyczących tych ambitnych konstrukcji. 
Gorąco zachęcamy do lektury! 
http://pzitb.bydgoszcz.pl/dwa-nowe-mosty-w-regionie/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded