Profile cover photo
Profile photo
Smard - Blej Online
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Çantë PULSE per laptop X20127
Çante e pershtatshme per laptop 15.6 inch
Xhep per mobil, shirit per syze, mbrojtes i perparem i laptopit, 3 shtresa me fund te dyfisht
Madhesia: 48x36x25cm
Çmimi: 39.80€
Per porosi dhe detaje tjera kliko: http://goo.gl/GCDLuy
Add a comment...

Post has attachment
Karrige Ushqimi Bravo nga prodhuesi Berton
Që femija juaj të ushqehet më mirë
Porosit tani në shtëpi: http://goo.gl/TtYoqR
‪#‎blejonline‬ +bleojonline
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lenovo Essential B50-30 15.6"
Cmimi: 339.99€
Windows 8.1 (64-bit)
Intel Celeron (N2840) 2.16GHz Dual Core
4GB RAM
500GB Hard Drive
Per porosi dhe me shume detaje ndjek linkun me poshte:
http://smardonline.com/index.php?route=product/product&product_id=2299
PhotoPhotoPhoto
2015-08-11
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
ADORA MF - Orë dore për meshkuj

Me xham mineral dhe rrypa lëkurë

Per porosi dhe me shume detaje ndjek linkun me poshte:
http://smardonline.com/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=1079
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Krem Per Nate 24k Gold EVELINE 50ml
Çmimi 4.50€

Krema per nate 24K Gold & DIAMONDSTM EVELINE është nje program i përparuar anti-rrudhë i zhvilluar në laboratoret e Eveline Cosmetics,

Per porosi dhe me shume detaje ndjek linkun me poshte:
http://smardonline.com/index.php?route=product/product&product_id=2300
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Parfum per femra Beyonce Heat Rush
Çmimi 22.19€
Parfum i ri nga vete kengetarja e njohur boterore Beyonce. Fokusimi i kësaj arome qëndron në elegancën e saje. Aroma e këtij parfumi fillon me kombinimin e frutave egzotike, portokall i kuq dhe qershi braziliane.

Produkt origjinal

Per porosi dhe me shume detaje ndjek linkun me poshte:
http://smardonline.com/index.php?route=product/product&path=71_73&product_id=83
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ADORA - Ore per meshkuj nga brendi i njohur gjerman
Nga 89.90€ tani ne zbritje ne 62.93€

E punuar nga titaniumi gje qe e ben shume me te veqant dhe me garancion 2 vjet

Per porosi dhe me shume detaje ndjek linkun me poshte:
http://smardonline.com/index.php?route=product/product&path=102_104_140&product_id=1070
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded