Profile

Cover photo
Kamil Otto Walter-Popławski
Works at Śląskie Towarzystwo Marketingowe
Attended Oxford Brookes University
Lives in Katowice
117,790 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
MasterCard płaci dziś na WOŚP 5 zł za każdego tweeta i retweeta z hashtagiem: ‪#‎MasterCardGrazWOSP‬ (jeśli jedna osoba wrzuci kilka wpisów - zliczone jest tylko raz). Postęp zbiórki możecie śledzić tu: http://brand24.pl/event/mc-wosp

Tu przykład wpisu, który możecie retweetować: https://twitter.com/WalterPoplawski/status/686244571844599809
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wczorajsze nocne przygotowania do manifestacji.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
WOLNE MEDIA! [por. MÍDIA LIVRE!]

9 stycznia 2016, 13:00 - 15:00, Lizbona, Avenida das Descobertas 2

Przed budynkiem Ambasady RP
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Domeny KOD dla zagranicy, po angielsku i amerykańsku!

[Aktualizacja antyPodszywanie 1.1]

http://www.kpmc.pl/pobierz/Domeny_KOD_po_angielsku_i_ameryka%C5%84sku_aktualizacja_1.1.pdf
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zimny prysznic na słowiańskich, romantycznych, wschodniomentalnych bezmózgowców [Polaku określ się, nie psuj UE genami Putina]:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/spiegel-polska-zrobila-duzy-krok-na-wschod/p0t5fq

Unia to zachodnie wartości, a nie mała Rosja. Jak trzeba to [niestety] należy wymazać Polskę z map Zjednoczonej Europy.
 ·  Translate
Pod tytułem "Kiepski polski dowcip" portal "Spiegel Online" zamieszcza felieton Jakoba Augsteina poświęcony Polsce. "Najpierw Węgry, teraz Polska - Europa Wschodnia coraz bardziej zaczyna przypominać ...
1
Add a comment...
 
Tak odreagowałem, pytanie na jak długo wystarczy.

----
Drogie KODerki i KODerski,

Analizując zachowania Trolli, ich struktury, grup i zleceniodawców, natknęłem się na kilka niebezpiecznych dyskusji, które zmusiły mnie do natychmiastowej reakcji [ruch uprzedzający] i zabezpieczenia organizacji w zakresie domeny w języku angielskim [uniwersalnym].

Zwłaszcza, że z rozwojem świadomości o nas w Internecie oraz nasileniu niestabilności grup FB, będzie to podstawowe miejsce ataku/działania [świadczy o tym forum na www, alternatywne grupy na Google Groups oraz rozwój haseł Wiki]. Analogiczne skopiowanie strony jak miało miejsce w przypadku grupy FB "Komitet Obrony Demokracji" wydaje się wielce prawdopodobne.

W tym celu postanowiłem zakupić dla organizacji 4 domeny rozszerzające komitetobronydemokracji.pl zagranicą:

[zapis zgodny z wieloma komitetami obrony "czegoś" - w angielskojęzycznym świecie]
committeedefencedemocracy.com
committeedefencedemocracy.org

[zapis zgodny z angielskim hasłem KOD wikipedii]
democracydefencecommittee.com
democracydefencecommittee.org

Do czasu powołania stowarzyszenia, domeny znajdują się na moich serwerach, jednak o pełnym ich wykorzystaniu już teraz decyduje zarząd KOD [obecnie domeny wskazują na stronę komitetobronydemokracji.pl], w chwili powstania stowarzyszenia realizujemy bezpłatną cesje - darowizna.

Zalecenia: Wybrać z lingwistami KOD_Polonia najlepszą formę angielskojęzycznego zapisu i taką wybrać domenę, którą będziemy później promować. Zdecydować się także na końcówkę. Po roku zarząd przedłuży zostawi tylko to co chcę, zaleca się jak najwięcej zostawić, aby uniknąć ewentualnego podszywania [wojna informacyjna].

Miło byłoby zobaczyć stronę wielojęzyczną lub nowa dedykowaną odbiorcy zagranicznemu pod tym nowym adresem, koordynatorzy KOD_ Polonia to już niezła machina tłumaczeń [dać im tylko stronę na systemie CMS]. Teraz tam są wybory władz, tam jest ogromny potencjał energii i siły rażenia w wielu językach świata. A przecież dzisiaj tak ważna dla nas batalia toczy się w UE, USA, wychodząc wyraźnie poza granice Polski.

To prezent więc zostawiam dowolność dysponowania, powyższe zalecenia to tylko moje szczere refleksje,

Kamil Otto Walter-Popławski
 ·  Translate
KOD to ruch społeczny skupiający wszystkich, którym ważne są wartości demokratyczne, równość wobec prawa. Nie dla zawłaszczania państwa przez kogokolwiek.
1
Add a comment...
 
Demonstracja dn. 09.01. w obronie Wolnych Mediów przed Ambasadą RP w Lizbonie.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
DEMO IN BERLIN, 09.01.2016

Sehr geehrte Damen und Herren,
wir möchten Sie hiermit herzlich zu unserer Demo zu Verteidigung der Pressefreiheit in Polen einladen.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jak wygląda przeobrażenie gospodarczego tygrysa Europy w Państwo gospodarczo i politycznie szybko upadające.

Efekt pierwszej złej decyzji wyborczej w połowie maja i drugiej w połowie października.

Światowe trendy trendami a wyraźnem liderem spadku jesteśmy - jak widać - to dopiero początek.

A pomyśleć, że za Tuska i PO cały świat był w kryzysie, a my nawet recesji nie mieliśmy. Zielona wyspa.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Wspólne wartości są najważniejsze.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/spiegel-polska-zrobila-duzy-krok-na-wschod/p0t5fq
[Nowy Rząd usuwa Polskę z Unii Europejskiej]
 ·  Translate
Pod tytułem "Kiepski polski dowcip" portal "Spiegel Online" zamieszcza felieton Jakoba Augsteina poświęcony Polsce. "Najpierw Węgry, teraz Polska - Europa Wschodnia coraz bardziej zaczyna przypominać ...
1
Add a comment...
 
No comment! F... the new Polish government.
1
Add a comment...
Story
Introduction

Oficjalna biografia:

Nowoczesny i otwarty ekonomista przekonany o istotności wpływu zarządzania na jakość naszego życia i przyszłość świata. W procesie myślenia jest futurystą, twierdzącym, że każda zmiana zaczyna się po stronie wydajnych i produktywnych mechanizmów mikroekonomicznych. Stoi na straży, że najlepsze metodologie, należy projektować uwzględniając wyłącznie specyfikę ludzkiego umysłu, czyli jej przyszłych użytkowników. Doskonale pokazuje to w swoich licznych wykładach. Wszechstronne wykształcenie zdobył na Oksfordzie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z europejskimi przedsiębiorstwami, pracując w roli niezależnego konsultanta zarządzania. Przedsiębiorstwa dla których pracował wyprzedzają stosowanymi rozwiązaniami konkurencję i branżę o kilka lat. Twórca koncepcji zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, Mind modellingu™. Założyciel i konsultant prowadzący w KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego. Pełnił funkcje wiceprezesa Śląskiego Towarzystwa Marketingowego, obecnie członek komisji rewizyjnej. Były zarządzający firmą Empiria Polska. Wspierał liczne znaczące projekty biznesowe.

W pracy

Niezależny konsultant z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego. Zawodowo zajmuje się zarządzaniem marketingowym, zmianą organizacyjną, transferem wiedzy i innowacji. Pracuje dla polskich i europejskich przedsiębiorstw. W pracy stosuje najnowsze paradygmaty zarządzania, połączone z mocnym przywództwem i budowaniem samodzielności w organizacjach. Poszukuje nowoczesnych modeli biznesowych, metod edukacji dedykowanych całym organizacjom i najlepszych indywidualnych postaw managerskich. Prowadzi cenione w kraju wykłady dla managerów, właścicieli przedsiębiorstw, studentów kierunków biznesowych i wszystkich zainteresowanych problematyką zarządzania. Wykładał m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Kongresie Ludzi Marketingu, Uniwersytecie Ekonomiczny w Katowicach, Barter Clubie, Festiwalach Przedsiębiorczości BOSS, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wieczorze z marketingiem, II Krakowskim Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu, Konferencjach w Domenie Silesia, Beskidzkim Forum Biznesu, Studenckim Forum Business Centre Club, Śląskim Towarzystwie Marketingowym, Konferencji Ludzie w Firmie, Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, Dniach otwartych CU, Biznesie na Luzie, Konferencjach Empiria i wielu innych. Współpracował z największymi środkowoeuropejskimi firmami.

W nauce

Autor licznych publikacji naukowych. Twórca nowoczesnych metod wykorzystywanych w zarządzaniu i rzeczywistości gospodarczej wielu firm. Twórca koncepcji: Zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, e-TCM™, Mind modellingu™, a także założeń Programu minimalnej interwencji™, Programu zrównoważonego rozwoju™, Programu przewagi konkurencyjnej™, Programu edukacyjnego Manager 360° ™, Audytu marketingowego ŚTM.

Prywatnie

Czas wolny spędza z najbliższymi. Lubi podróżować i poznawać nowe kraje. Pasjonuje się zdrową i smaczną kuchnią. Nadmiar energii rozładowuje jeżdżąc na rowerze.

Education
 • Oxford Brookes University
  2013
Basic Information
Gender
Male
Other names
Kamil Otto Walter-Poplawski
Work
Occupation
Konsultant zarządzania
Employment
 • Śląskie Towarzystwo Marketingowe
  Członek Komisji Rewizyjnej, 2012 - present
 • KPMC | Polska
  Założyciel, 2004 - present
 • Empiria Polska
  Były zarządzający, 2007 - 2012
 • Śląskie Towarzystwo Marketingowe
  Wiceprezes ds. rozwoju, 2008 - 2012
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Katowice
Previously
Lisbon