Profile

Cover photo
Kamil Otto Walter-Popławski
Works at Śląskie Towarzystwo Marketingowe
Attended Oxford Brookes University
Lives in Katowice
103,539 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Najpierw chciał mnie złapać z piłą w ręce, później zaczął piłować własną rękę.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
31 października 1517 - Wittenberga

Marcin Luter przybija na drzwiach kościoła w Wittenberdze 95 tez w których potępia niektóre poczynania papieża a głównie zbieranie odpustów.

Jest to początek rewolucji religijno-społecznej nazywanej Reformacją, która doprowadzi do trwałych podziałów w kościele katolickim i zapoczątkuje narodziny kapitalizmu w Europie Zachodniej.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mówiłem, że należy [taktycznie] głosować na PO, bo tylko to [zablokowanie wygranej PiS] jest obecnie śląską racja stanu. Nie sądziłem, że napisz to tak szybko. 

Tak jest jak podziękowaliśmy strażnikowi Śląska [PO].

Demontaż śląskości, prawdziwa twarz po wyborach: http://www.pap.pl/aktualnosci/news,423492,prezydent-zawetowal-nowele-ustawy-o-mniejszosciach-narodowych-i-etnicznych.html
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Przemeldowali mnie. Nie ma Zjednoczonych dla Śląska.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Dla Polski ratowania wróciłem się przez morze.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kościól Ewangelicko-Augsburski w Lizbonie. [Dawniej witryna sklepowa]

W nabożeństwie uczestniczył tylko Pastor, Ja i starszy Pan. Trzy osoby stworzyły całą ceremonie. Jak nie rozumiałem danego słowa Pastor przerywał i tłumaczył znaczenie na angielski, przy okazji poprawiając moją portugalską wymowe.

Powszechne kapłaństwo wszystkich wierzących tylko wzmacnia doznanie indywidualnej łączności z Bogiem. [Bez zbędnych pośredników]

To powrót to źródeł Chrześcijaństwa.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Mam w Lizbonie dwa wolne pokoje dla uchodźców z Polski.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
DEAR SILESIANS, 
SCHLESIER
ŚLĄZACY 
SLEZANÉ 
SCHLÄSINGER 
SLŮNZOKI

Jedno odebrane Ślązakom prawo, wystarczy aby Zjednoczyć nas w walce o tożsamość i piękną niemieckojęzyczną kulturę.

Ich glaube.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Ambasada RP chwilę przed głosowaniem.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Rodzinna niedziela w kuchni. Muszę teraz to wszystko zostawić i pojechać do ambasady zagłosować.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Introduction

Oficjalna biografia:

Nowoczesny i otwarty ekonomista przekonany o istotności wpływu zarządzania na jakość naszego życia i przyszłość świata. W procesie myślenia jest futurystą, twierdzącym, że każda zmiana zaczyna się po stronie wydajnych i produktywnych mechanizmów mikroekonomicznych. Stoi na straży, że najlepsze metodologie, należy projektować uwzględniając wyłącznie specyfikę ludzkiego umysłu, czyli jej przyszłych użytkowników. Doskonale pokazuje to w swoich licznych wykładach. Wszechstronne wykształcenie zdobył na Oksfordzie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z europejskimi przedsiębiorstwami, pracując w roli niezależnego konsultanta zarządzania. Przedsiębiorstwa dla których pracował wyprzedzają stosowanymi rozwiązaniami konkurencję i branżę o kilka lat. Twórca koncepcji zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, Mind modellingu™. Założyciel i konsultant prowadzący w KPMC | Warsztat Kamila Popławskiego. Pełnił funkcje wiceprezesa Śląskiego Towarzystwa Marketingowego, obecnie członek komisji rewizyjnej. Były zarządzający firmą Empiria Polska. Wspierał liczne znaczące projekty biznesowe.

W pracy

Niezależny konsultant z zakresu zarządzania strategicznego i operacyjnego. Zawodowo zajmuje się zarządzaniem marketingowym, zmianą organizacyjną, transferem wiedzy i innowacji. Pracuje dla polskich i europejskich przedsiębiorstw. W pracy stosuje najnowsze paradygmaty zarządzania, połączone z mocnym przywództwem i budowaniem samodzielności w organizacjach. Poszukuje nowoczesnych modeli biznesowych, metod edukacji dedykowanych całym organizacjom i najlepszych indywidualnych postaw managerskich. Prowadzi cenione w kraju wykłady dla managerów, właścicieli przedsiębiorstw, studentów kierunków biznesowych i wszystkich zainteresowanych problematyką zarządzania. Wykładał m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Kongresie Ludzi Marketingu, Uniwersytecie Ekonomiczny w Katowicach, Barter Clubie, Festiwalach Przedsiębiorczości BOSS, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Wieczorze z marketingiem, II Krakowskim Festiwalu Odpowiedzialnego Biznesu, Konferencjach w Domenie Silesia, Beskidzkim Forum Biznesu, Studenckim Forum Business Centre Club, Śląskim Towarzystwie Marketingowym, Konferencji Ludzie w Firmie, Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości, Dniach otwartych CU, Biznesie na Luzie, Konferencjach Empiria i wielu innych. Współpracował z największymi środkowoeuropejskimi firmami.

W nauce

Autor licznych publikacji naukowych. Twórca nowoczesnych metod wykorzystywanych w zarządzaniu i rzeczywistości gospodarczej wielu firm. Twórca koncepcji: Zarządzania rozproszonego™, Trójkąta TCM™, e-TCM™, Mind modellingu™, a także założeń Programu minimalnej interwencji™, Programu zrównoważonego rozwoju™, Programu przewagi konkurencyjnej™, Programu edukacyjnego Manager 360° ™, Audytu marketingowego ŚTM.

Prywatnie

Czas wolny spędza z najbliższymi. Lubi podróżować i poznawać nowe kraje. Pasjonuje się zdrową i smaczną kuchnią. Nadmiar energii rozładowuje jeżdżąc na rowerze.

Education
 • Oxford Brookes University
  2013
Basic Information
Gender
Male
Other names
Kamil Otto Walter-Poplawski
Work
Occupation
Konsultant zarządzania
Employment
 • Śląskie Towarzystwo Marketingowe
  Członek Komisji Rewizyjnej, 2012 - present
 • KPMC | Polska
  Założyciel, 2004 - present
 • Empiria Polska
  Były zarządzający, 2007 - 2012
 • Śląskie Towarzystwo Marketingowe
  Wiceprezes ds. rozwoju, 2008 - 2012
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Katowice
Previously
Lisbon