Profile cover photo
Profile photo
Zachodniopomorski Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
1 follower -
Zrzeszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego - bez składek i biurokracji.
Zrzeszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego - bez składek i biurokracji.

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Jest już dostępny długo wyczekiwany trzeci odcinek cyklu wideoporadników dla przedsiębiorców pod nazwą "Rozmowy ZZPP", tworzonych przez nas wspólnie z Polska Press Grupa, wydawcą Głosu Szczecińskiego (GS24.pl) i Głosu Koszalińskiego (GK24.pl)!

Tym razem opowiadamy o skutecznym wykorzystaniu Internetu w biznesie, a naszym gościem jest Zofia Mazurek – Doradca realizowanego przez Google Polska przy współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców projektu "Internetowe Rewolucje dla Firm", który koordynujemy w województwie zachodniopomorskim.

Z webinarium dowiecie się:
• Jak dobierać kanały marketingowe?
• Jakie cechy posiada dobra strona internetowa?
• Co składa się na marketing w wyszukiwarkach?
• Jakie są różnice między SEO (optymalizacją) a PPC (reklamą)?
• Jak dać się znaleźć klientom?
• Co możecie zyskać dzięki live video i wideo marketingowi?

Oczywiście nie zabrakło także informacji o bezpłatnych konsultacjach dla przedsiębiorców wraz z planem działania i 3-miesięcznym wsparciem w ramach "Internetowych Rewolucji dla Firm". Aby skorzystać z konsultacji, wystarczy zamówić kontakt z Doradcą na http://bit.ly/IRdlaFirm. Więcej o projekcie przeczytacie na http://www.zzpp.net.pl/rewolucje. ☺
Add a comment...

Post has attachment
W ubiegłym tygodniu wystartowaliśmy z cyklem internetowych spotkań dla przedsiębiorców w postaci webinariów pod wspólną nazwą "Rozmowy ZZPP. Poradnik przedsiębiorcy", realizowanych przez nas przy współpracy z Polska Press, wydawcą Głosu Szczecińskiego oraz +gk24.pl.

W trakcie naszych spotkań poruszamy zagadnienia szczególnie istotne z punktu widzenia przedsiębiorców. Jednym z takich zagadnień jest obecnie Jednolity Plik Kontrolny – JPK, któremu poświęciliśmy pierwszy odcinek "Rozmów ZZPP".

Od 1 stycznia obowiązek wysyłania co miesiąc pliku JPK_VAT obejmuje wszystkich czynnych płatników VAT, a na wysłanie pierwszego w tym roku pliku jest już tylko czas do 26 lutego.

Co znajduje się w pliku JPK_VAT, w jaki sposób go przesyłać, jak przygotowywać się do tematu JPK oraz gdzie szukać narzędzi i informacji, możecie posłuchać w ubiegłotygodniowych "Rozmowach ZZPP".

Naszym ekspertem była Ilona Sokołowska z Biura Rachunkowego Infiks, a spotkanie prowadził prezes Zachodniopomorskiego ZPP Robert Bodendorf (MikroSerwis, +Business Software Sp. z o.o.).

Zapraszamy do oglądania ☺!
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Rozmowa pani redaktor Grażyny Preder (Polskie Radio Koszalin) z Robertem Bodendorfem (Prezes Zachodniopomorskiego ZPP) o sytuacji na rynku pracy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded