Profile

Cover photo
پرووید برنامه نویسی دات نت
Worked at پرووید
Attends Shiraz University
Lives in شیراز
43 followers|24,534 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

 
یکی از دوره های آموزشی دیگر که در حوزه ی فارسی سازی آموزش های انگلیسی تنظیم شده است “دوره ی آموزشی اصول امنیت کامپیوتر و ایمنی اینترنت” است که با نام اصلی Computer Security and Internet Safety Fundamentals از شرکت لیندا منتشر شده است.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
یکی دیگر از بسته های آموزشی انگلیسی که در وبسایت پرووید برای شما علاقه مندان عزیز به برنامه نویسی پارسی شده است و برای آموزش WPF طراحی و تنظیم شده است بسته ی آموزشی “آموزش الگوی Prism در WPF” (که با نام اصلی Introduction To PRISM) است که توسط وبسایت Pluralsight منتشر شده است.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
با آموزش ایجاد رابطه چند به چند بدون Payload در Entity Framework از وبسایت آموزش برنامه نویسی پرووید در خدمت شما هستیم. برای دانلود آموزش به ادامه ی مطلب بروید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
کتاب AOP in .NET، آموزش برنامه نویسی جنبه گرا (Abstract Oriented Programming) را در این قسمت از وبسایت آموزش برنامه نویسی پرووید دانلود کنید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
از دیگر بسته های آموزشی که وبسایت پرووید در میان بسته های پارسی شده به علاقه مندان این حوزه عرضه می کند بسته ی آموزش “اصول بانک های اطلاعاتی رابطه ای” که در این قسمت از وبسایت پرووید می توانید جزییات مربوط به آن را مشاهده و آن را خریداری کنید. این بسته ی آموزشی با نام Relational Database Fundamentals از وبسایت لیندا منتشر شده است.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
با آموزش کار با Design Mode در User Control در WPF از وبسایت پرووید در خدمت شما عزیزان هستیم. برای دانلود این ویدئو به ادامه ی مطلب بروید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
با قسمت اول از سری آموزش UML در نرم افزار ویژوال پارادایم از وبسایت پرووید در خدمت شما عزیزان هستیم. در این قسمت در مورد Multiplicity در نمودار کلاس صحبت خواهیم کرد. به ادامه ی مطلب بروید.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Work
Employment
  • پرووید
    توسعه دهنده نرم افزار
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
شیراز
Education
  • Shiraz University
    مهندسی نرم افزار‎, 2004 - present
Basic Information
Gender
Male
Relationship
Single
پرووید برنامه نویسی دات نت's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
کلاس TextBoxBase در WPF|آموزش برنامه نویسی دات نت
provid.ir

کلاس TextBoxBase در WPF در این ویدئو درباره ی کلاس TextBoxBase در WPF صحبت خواهیم کرد. این آموزش در ویژوال استادیو 2013 انجام شده است.

Undo و Redo در WPF|آموزش برنامه نویسی دات نت
provid.ir

Undo و Redo در WPF در این ویدئو درباره ی Undo و Redo در WPF صحبت خواهیم کرد. این آموزش در ویژوال استادیو 2013 انجام شده است.

کنترل CheckBox در WPF|آموزش برنامه نویسی دات نت
provid.ir

کنترل CheckBox در WPF در این ویدئو درباره ی کنترل CheckBox در WPF صحبت خواهیم کرد. این آموزش در ویژوال استادیو 2013 انجام شده است.

ده تکنیک افزایش سرعت اجرای برنامه #2|آموزش برنامه نویسی دات نت
provid.ir

ده تکنیک افزایش سرعت اجرای برنامه #2 در این پست، دومین قسمت از سری آموزش ده تکنیک افزایش سرعت اجرای برنامه های دات نت را برای شما عزیزان قرا