Profile cover photo
Profile photo
Mechanika Pojazdowa. Piotr Dec.
About
Posts

Post has attachment
Chcielibyśmy Państwu przypomnieć, że nasz warsztat znajdą Państwo w Chełstowie. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/kontakt/ znajdą Państwo nie tylko niezbędne dane do skontaktowania się z nami, lecz także formularz kontaktowy. Zatem jeśli chcieliby Państwo zadać nam jakieś pytanie, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czas, by wymienić filtr? A może płyn? Z nami przebiegnie to błyskawicznie! Zachęcamy zatem do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/kontakt/ zamieściliśmy niezbędne dane kontaktowe. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zepsuta kosiarka to istny dramat, kiedy ma się zarośnięty ogród! Zastanawiają się Państwo, gdzie znaleźć firmę zajmującą się tego typu naprawami? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Naprawimy w mig zepsuty sprzęt. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/kontakt/ znajdą Państwo dane kontaktowe. Do usłyszenia!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dlaczego warto właśnie nam powierzyć swój zepsuty sprzęt? Otóż, jesteśmy prężnie funkcjonującym warsztatem samochodowym. Możemy poszczycić się nie tylko imponującym doświadczeniem, lecz także wykonaniem wielu napraw. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług. Na naszej stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lato to idealna pora, żeby móc wyszaleć się na quadzie, prawda? A co zrobić, jeśli zdążył się zepsuć przez zimę? Niech się Państwo nie smucą! Tak się składa, że o naprawach quadów wiemy niemal wszystko, dlatego mogą nam Państwo zaufać. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czas najwyższy, by wymienić filtr w Państwa aucie? A może płyn? Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu. Działamy błyskawicznie i kompleksowo – z tego właśnie słyniemy! Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym właściwie jest sprzęgło, o którym tak często wspominamy? To nic innego jak zespół elementów, dzięki którym można połączyć wał napędowy z napędzanym. Nie będziemy Państwa zanudzać skomplikowaną budową sprzęgła – niech nam Państwo zaufają, że znamy się świetnie na swoim fachu. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zepsute hamulce? A może sprzęgło? Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu! Jesteśmy profesjonalistami na medal, dlatego też mogą nam Państwo zaufać. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oczywistym jest fakt, że każdy silnik spalinowy do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje… paliwa! Dzięki zastosowaniu paska rozrządu w aucie, możliwa jest synchronizacja wszystkich elementów silnika, co niewątpliwie usprawnia jego pracę. Dlatego też co jakiś czas należy ten rozrząd skontrolować. Polecamy się Państwu serdecznie! Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym warsztacie zajmujemy się, między innymi, wymianą rozrządu. Jest to czynność, która czeka właściwie każdego właściciela czterech kółek posiadającego silnik spalinowy. Warto zatem wybrać zaufany warsztat. Polecamy się Państwu serdecznie! Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded