Profile cover photo
Profile photo
Mechanika Pojazdowa. Piotr Dec.
About
Mechanika Pojazdowa. Piotr Dec.'s posts

Post has attachment
Czym właściwie jest sprzęgło, o którym tak często wspominamy? To nic innego jak zespół elementów, dzięki którym można połączyć wał napędowy z napędzanym. Nie będziemy Państwa zanudzać skomplikowaną budową sprzęgła – niech nam Państwo zaufają, że znamy się świetnie na swoim fachu. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Zepsute hamulce? A może sprzęgło? Zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu! Jesteśmy profesjonalistami na medal, dlatego też mogą nam Państwo zaufać. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Oczywistym jest fakt, że każdy silnik spalinowy do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje… paliwa! Dzięki zastosowaniu paska rozrządu w aucie, możliwa jest synchronizacja wszystkich elementów silnika, co niewątpliwie usprawnia jego pracę. Dlatego też co jakiś czas należy ten rozrząd skontrolować. Polecamy się Państwu serdecznie! Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o naszej firmie.
Photo

Post has attachment
W naszym warsztacie zajmujemy się, między innymi, wymianą rozrządu. Jest to czynność, która czeka właściwie każdego właściciela czterech kółek posiadającego silnik spalinowy. Warto zatem wybrać zaufany warsztat. Polecamy się Państwu serdecznie! Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Przyszła wiosna, zatem wszyscy zabrali się za koszenie trawników, nieprawdaż? Jeśli Państwa kosiarka odmawia posłuszeństwa, niech Państwo dadzą jej jeszcze szansę… Otóż, zajmujemy się naprawą kosiarek spalinowych. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o naszej ofercie.
Photo

Post has attachment
Wiedzą Państwo o tym, że przeguby napędowe pełnią niezwykle ważną rolę? Są odpowiedzialne za przeniesienie napędu z mechanizmu różnicowego na koła! Zatem zapraszamy serdecznie do naszego warsztatu. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Poszukiwany dobry mechanik? Zapraszamy do nas! Jesteśmy najlepsi w okolicy! Zaufały nam setki Klientów, którzy nie wierzyli, że ich samochody jeszcze wyjadą na ulice! Brzmi zachęcająco, nieprawdaż? Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/kontakt/ znajdą Państwo nasze dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Przydałoby się naprawić Państwa sprzęgło? Z zepsutym sprzęgłem nie ma żartów! Dlatego warto jak najszybciej skontaktować się z mechanikiem, który zna się na rzeczy! Zapraszamy do owocnej współpracy. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Zepsuty układ hamulcowy? Niech się Państwo zbytnio nie przejmują! Wystarczy skontaktować się z fachowcami takimi, jak my! Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo

Post has attachment
Naprawa układu hamulcowego? Dla nas to bułka z masłem! Zależy nam na tym, aby byli Państwo zadowoleni. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość świadczonych usług. Na stronie internetowej: http://mechanikapojazdowa-dec.pl/ znajdą Państwo więcej informacji o profilu naszej działalności.
Photo
Wait while more posts are being loaded