Profile cover photo
Profile photo
Zając Bogusław. Usługi blacharskie
About
Posts

Post has attachment
Nasz zakład blacharsko- lakierniczy zlokalizowany w Krakowie przy ul. Spacerowej 17 od ponad 27 lat świadczy dla Państwa kompleksową pomoc w zakresie transportu uszkodzonego auta z miejsca wypadku, załatwienia niezbędnych formalności w Zakładzie Ubezpieczeniowym, dobrania części zamiennych oraz wykonania prac lakierniczych i blacharskich. Mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie, niezależnie od sytuacji! http://blacharstwo-krakow.pl/oferta/
Photo

Post has attachment
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej galerii zdjęć: http://blacharstwo-krakow.pl/galeria/. Znajdą tam Państwo przykłady naszych profesjonalnych prac blacharsko-lakierniczych.
Photo

Post has attachment
W ramach naszej oferty możemy Państwu zaproponować m.in. usługę pomoc drogowej, dzięki której Państwa samochód zostanie szybko dostarczony z miejsca wypadku do naszego warsztatu. Więcej informacji na temat naszej oferty można znaleźć na stronie http://blacharstwo-krakow.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma z Krakowa http://blacharstwo-krakow.pl/ posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w naprawie nawet najbardziej skomplikowanych usterek blacharsko-lakierniczych.

Post has attachment
Dla Państwa wygody nie tylko pomożemy załatwić wszelkie formalności ubezpieczeniowe, ale także na czas naprawy zapewnimy samochód zastępczy i sami zajmiemy się dostarczeniem niezbędnych części zamiennych do naprawy.
Photo

Post has attachment
Niestety, wypadki na drogach się zdarzają. Uszkodzenia pojazdów niewątpliwie nie należą do najprzyjemniejszych momentach, ale w takich chwilach mogą Państwo zawsze liczyć na kompleksową pomoc naszego zakładu blacharsko-lakierniczego http://blacharstwo-krakow.pl/.
Photo

Post has attachment
Na stronie http://blacharstwo-krakow.pl/galeria/ znajdą Państwo galerię zdjęć, w której przedstawiliśmy naszej przykładowe realizacje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi i do skorzystania z naszych usług!

Post has attachment
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług - zachęcamy do kontaktu. Dane teleadresowe do naszego warsztatu blacharsko-lakierniczego z Krakowa zamieściliśmy na stronie http://blacharstwo-krakow.pl/kontakt/.

Post has attachment
Możemy Państwu pomóc m.in. przy załatwieniu wszelkich formalności ubezpieczeniowych. Zapewniamy także samochód zastępczy na czas wykonywanych przez nas napraw. Szczegóły naszej oferty znajdą Państwo na stronie http://blacharstwo-krakow.pl/oferta/.

Post has attachment
Nasz zakład blacharsko-lakierniczy z Krakowa http://blacharstwo-krakow.pl/ z powodzeniem działa już od ponad 26 lat. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, oferując naszym klientom usługi najwyższej jakości!
Wait while more posts are being loaded