Profile cover photo
Profile photo
alireza darabi
539 followers -
اندیشه هر آنکس کند از مرگ، نه مرد است
اندیشه هر آنکس کند از مرگ، نه مرد است

539 followers
About
alireza's posts

Post has shared content
یوسف و زلیخا

شهید آیت الله مدنی در نطقی که در جمع خبرگان ملّت داشتند و آن هم در سال های اول انقلاب (حدود سال ۵۸ یا ۵۹) هشدار تکان دهنده ای به شخصیِت های مطرح و انقلابیون آن زمان دادند که امروز عمق آن را بیشتر درک می کنیم...
شهید مدنی با اشاره به ماجرای »یوسف و زلیخا« در قرآن حکیم به آن قسمت داستان اشاره کرد که وقتی زلیخا از عیب گیری زنان مصر با خبر شد آنان را به ضیافتی دعوت کرد و به دست آنان کارد و ترنجی داد و در میان مهمانی به یوسف دستور داد که وارد ضیافت شود، آمدن یوسف همان و بریده شدن دست زنانی که ملامت گر زلیخا بودند همان!
سپس آیت الله مدنی با گریه دردناک پشت تریبون ادامه دادند: »آقایان! نکند در محشر و قیامت، محمدرضا (پهلوی) جلوی ما را بگیرد و بگوید دیدید شما هم وقتی به دستتان ترنج دادند دستتان را بریدید و مثل من کاخ نشین و طاغوتی شدید!»

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
Photo

Post has shared content
بسم الله الرحمن الرحیم
مقايسه حیرت آور درمان ديابت در طب سنتی و مدرن 18+
متاسفانه علیرغم اثبات کارآمدی طب سنتی در درمان دیابت هنوز هم دستهای پشت پرده ای برای نابودی طب سنتی در ایران تلاش می کنند این در حالی است که حتی در اسرائیل از طب سنتی ایرانی برای درمان استفاده می شود !!!

لینک یوتیوب: https://youtu.be/XudIejCOEYE

اللهم عجل لولیک الفرج
#طب_سنتی #طب_مدرن #درمان_دیابت #دیابت #قطع_کردن_پا

Post has shared content
مهم مهم مهم ...

بخش هایی از صحبتهای صریح امروز حضرت امام خامنه ای  #روحی_فداه  خطاب به مسئولان که دراغلب رسانه ها پررنگ نشد و کمتر توجه شد :

نمیدانم اینکه ما سالی چندمیلیارد لوازم آرایشی وارد میکنیم راست است یا نه...نمیدانم این موضوع واردات خودروهای امریکایی صحت دارد یا نه ، امریکاییها خودشان هم بدلیل مصرف بالا ، خودروی امریکایی سوار نمیشوند ، آنوقت ما برای هوس یک پولدار نوکیسه میرویم و ازیک شرکت درحال ورشکستگی خودرو میخریم ، این غلط است !

تصویر فروشگاههایی رابه من نشان دادند که بالای تابلویش زده بودند "فقط اجناس داخلی فروخته میشود" ... بارک الله ، آفرین به این مغازه دار!
درمقابل ، برخی فروشگاههای بزرگ که وابسته به دستگاههای حکومتی هم هستند ، مملو از اجناس خارجی اند ، چرا ؟!
این ظلم به کارگر ایرانی است !!

به من گزارش داده اند برخی میروند کارخانه ها رااز دولت میخرند و وام هم میگیرند اما برای فروش زمین آن ، به یک بهانه ای کارخانه راتعطیل میکنند و وام راخرج ساخت و ساز میکنند ، دولت و قوه قضائیه برخورد جدی کنند !

مسئولین میگویند تعرفه واردات راافزایش نمیدهیم تا قاچاق کالا افزایش نیابد ، آیا این منطقی است !؟
خب جلوی قاچاق را بگیرید ...
منظور من ازقاچاقچی ، آن "کوله بر سیستانی"  نیست ، باآن کوله بر مبارزه هم نشود اشکالی ندارد !!!
منظور بنده قاچاقهای سازمان یافته و صدها و هزارها کانتینری است که دارد وارد میشود ، شما دولتید خب برخورد کنید !

یکی ازبهانه های مسئولان برای واردات اینست که فناوری اجناس خارجی جدید وپیشرفته است ...
پاسخ من اینست ؛ ماکه میتوانیم موشک با برد 2هزارکیلومتری با خطای کمتراز 10متر بسازیم ، آن مغز آیا نمیتواند خودرویی بسازد که مصرف 13 لیتر در100کیلومتر رابرساند به 5 لیتر در 100کیلومتر!؟
چرابه ذهن خلاق جوانهای خودمان مراجعه نمیکنید !؟

مواردی هم به من گزارش میشود که برخی سودجوها و نوکیسه ها که متاسفانه تعدادشان کم هم نیست ، گاهی ازطریق رشوه به مسئولین ، گاهی ازطرق مختلف دیگر و گاهی ازطریق ارتکاب جنایت و صدمه زدن ، جلوی برخی تولیدات داخلی رامیگیرند وتولیدکنندگان رابه زانو درمی آورند ...
دستگاههای مسئول اطلاعاتی و قضایی باید باشدت بااینها برخورد کنند !

به مسئولین خوش بینم ، منتها کارها یکجایش میلنگد ، خب بگردید این شکافها را پیداکنید !
ببینند کجای این استخر شکاف دارد که هرچه آب میریزند پر نمیشود

بعضی به بنده میگویند چرا اینقدر "دشمن دشمن" میکنید !!!؟ ...
امریکا دشمن است چه من بگویم و چه نگویم !!!
آنها رااز در رانده ایم میخواهند از پنجره وارد شوند ...
ما مظلومیم اما قوی هم هستبم مثل مولایمان امیرالمومنین علیه السلام

#مرگ_بر_آمریکا  
#هیهات_منا_الذلّة  
Photo

Post has shared content
و همین حضرات، مخصوصاً شخص #روحانی و #لاریجانی، مقام معظم رهبری، مقام معظم رهبری، از دهنشون نمیوفته

👇👇👇👇👇👇👇
قرار بر این است که رهبر اقتدارش را از دست بدهد تا #حذف سیاسی شود، #رهبر مقتدر حذف شدنی نیست

در علم #استراتژیک این یک اصل است که برای زدن حریف،اول باید اندیشه اش را بزنی......

در همین راستا است که هر حرفی که رهبری در این سه سال زده اند به هفته نرسیده با موضعی صد و هشتاد درجه ای از طرف #دولت رو به رو شده،

مثلاً آقا میفرمایند وظیفه حاکم اسلامی رساندن مردم به بهشت است،
بلافاصله روحانی سخنرانی میکند که مردم را به زور نمیتوان به بهشت برد.

آقا میفرمایند: مردم ایران اهل #مقاومت اند،
بلافاصله روحانی میگوید از #جیب مردم شعار ندهید،

آقا :ﺑﻪ ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﺑﺪﺑﯿﻨﻢ .
ﺣﺴﻦ ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ:
ﺑﻪ #ﻣﺬﺍﮐﺮﺍﺕ ﺧﻮﺷﺒﯿﻨﻢ.

ﺣﻀﺮﺕ ﺁﻗﺎ:
ﻋﻠﻮﻡ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻮﺩ.
ﺭﻭﺣﺎﻧﯽ:
ﮐﺠﺎﯼ ﻋﻠﻮﻡ ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺳﻼﻣﯽ ﺷﻮﺩ؟

آقا به یگان ویژه #سپاه مدال میدهد و بلافاصله بدون برنامه قبلی دولت همایش را می اندازد و به مذاکره کنندگان #مدال میدهد،

دیگه کم مونده حسن روحانی وقتی آقا میگه الان روزه سه دقیقه بعد مصاحبه کنه بگه آنان که میگویند الان روز است در اشتباهند، الان شب است.

و همین حضرات، مخصوصاً شخص #روحانی و #لاریجانی، مقام معظم رهبری، مقام معظم رهبری، از دهنشون نمیوفته

رهبری در مورد #بازرسی ها و #بازجویی از دانشمندان رسماً و علنی گفتند که" من اجازه نخواهم داد "

ولی دیدیم که آمانو به #پارچین آمد. و یک عده توجیه کردن که ما روی #موشک ها پارچه می اندازیم، یا #عراقچي گفت که چشم آنها را میبندیم،

انگار مشکل از دیدن چند موشک است،

موضوع بی ارزش کردن کلام رهبری است،

موضوع زمین زدن حرف ولی است،هدف بی اهمیت کردن ولایت است.

که این امر به فرماندهی #هاشمی به سرعت در حال اجرا است.....

چیزی که تاثیرش را به صورت علنی در انتخابات دیدیم،

قبلاً وقتی مسولین خلاف حرف رهبر عمل میکردند با مخالف مردم رو به رو بودند، اما الان :
رهبری در روز روشن فرمودند که مردم خلاف حرف رادیو #انگلیس عمل کنند، ولی تهرانی ها با افتخار کلام رهبری را......
پ ن :
یه عده از این جوجه تحلیل گر ها هم هستند که هنوز تو چهار سال پیش، روی خانه نشینی #احمدی‌نژاد گیر کردن،
شما دوغتو بنوش پرفسور

#Meysam_ZLF
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~https://telegram.me/joinchat/CDjscDvZGgZi7RQH0lqt2g
@fadayiian
Photo

Post has shared content
‪#‎Shia_phobia‬
‪#‎Islamophobia‬
‪#‎Imam_Hussain‬
Photo

Post has shared content
سیدالقائد خامنه ای (۱۳۸۴/۰۲/۱۹):
شما ببینید پدیده ی استعمار چه بر سر دنیا آورد. اگر شما به آفریقا مسافرت کنید، یک نمونه ی بارز پدیده ی استعمار را در آن جا می بینید. آفریقا قاره یی است که هم استعداد انسانی در آن جا هست، هم استعداد عجیب طبیعی. اروپایی ها به آن جا رفتند و با کشتار و قتل و غارت، از بی خبری مردم استفاده کردند و حتّی مجسمه های خودشان را به عنوان آزادکننده ی این کشورها در آن جاها نصب کردند؛ یک نمونه اش کشور زیمبابوه بود. من وقتی به آن جا رفتم، دیدم مجسمه یی را در وسط جنگلی - که از تماشاگاه های معروف زیمبابوه است - نصب کرده اند. گفتم این کیست؟ گفتند مجسمه ی سردار انگلیسی است که اول بار زیمبابوه را فتح کرد و به انگلیسی ها داد! اسم او «رودِز» یا «رودْز» بود، که کشور زیمبابوه سالهای متمادی به نام او «رودزیا» نامیده می شد! شماها یادتان نیست؛ قبل از انقلاب، زمان جوانی ما، اسم کشور زیمبابوه به رودزیا تغییر داده شد. آمدند کشور را گرفتند، روی منابع دست گذاشتند، انسانها را تحقیر کردند، برده گرفتند و ده ها بلا بر سر مردم آوردند؛ آخر هم اسم خودشان را روی آن کشور گذاشتند؛ یعنی این کشور متعلق به ماست!

 پ ن:
همزمان با بزرگترین انهدام هسته ای تاریخ جهان از مجسمه ظریف رونمایی گردید!
Photo

Post has shared content

#فضایل_امیرمؤمنان_علی‌_علیه_السلام_از_زبان_خود_حضرت

در یکی از خطبه‌های #نهج‌البلاغه، برخی از ویژگی‌های خودرا چنین بیان می‌فرماید:

«آن‌گاه که همه سستی ورزیدند، من قیام کردم. هنگامی‌که همه خود را پنهان کردند، من به میدان آمدم. وقتی همه سکوت کردند، من به بیان حق پرداختم. آن‌گاه که همه توقّف کردند، من به نور خدا حرکت نمودم. به هنگام حرف و شعار صدایم پایین بود؛ امّا در مقام عمل، از همه پیشی گرفتم. زمام امور را به دست گرفتم و جلوتر از همه پرواز نمودم و پاداش آن را نیز دریافت کردم. مانند کوهی که تندبادها آن را حرکت نمی‌دهد و طوفان‌ها آن را از جای نمی‌کنند. کسی در من عیبی پیدا نکرد و هیچ سخن‌چینی در من جای عیب‌جویی نیافت. افراد ضعیف و مظلوم، نزد من عزیز هستند تا حقّ آنان را بازستانم، و افراد قوی ظالم نزد من ضعیف هستند تا زمانی که حقّ مظلوم را از آنان بازگیرم»

«فَقُمْتُ بِالْأَمْرِ حِینَ فَشِلُوا وَتَطَلَّعْتُ حِینَ تَقَبَّعُوا وَنَطَقْتُ حِینَ تَعْتَعُوا وَمَضَیتُ بِنُورِ اللَّهِ حِینَ وَقَفُوا، وَکُنْتُ أَخْفَضُهُمْ صَوْتاً وَأَعْلاهُمْ فَوْتاً، فَطَرْتُ بِعِنانِها وَاسْتَبْدَدتُ بُرْهانَها کَالْجَبَلِ لا تُحَرِّکُهُ الْقَواصِفُ وَلا تُزِیلُهُ الْعَواصِفُ. لَمْ یکُنْ لِأَحَدٍ فِی مَهْمَزٌ، وَلا لِقائِلٍ فِی مَغْمَزٌ. اَلذَّلِیلُ عِنْدِی عَزیزٌ حَتّی آخِذَ الْحَقَّ لَهُ وَالْقَوِی عِنْدِی ضَعِیفٌ حَتّی آخِذَ الْحَقَّ مِنْهُ»؛( #نهج_البلاغه، خطبه 37.)
Photo

Post has shared content
جا دارد همه ذرات هستی تا ابد برای مظلومیت امام علی(ع) خون گریه کنند، کسی که امام علی(ع) را کشت در واقع خدا را کشت چرا که امام جلوه خدا بود و آن ملعون از آنجا که دستش به خدا نمی‌رسید امیرالمومنین(ع) را کشت.

بنده هم می‌خواهم برای جمع یک روضه بخوانم، البته از نوعی دیگر. امام علی(ع) ۲۵سال خانه‌نشین بود و امروز ۱۴۰۰سال است که عاشقان اهل بیت، نسل اندر نسل برای مظلومیت او گریه می‌کنند اما من می‌خواهم از یکی از فرزندان امام علی(ع) بگویم که ۱۱۷۰سال است، خانه نشین است.

امام مهدی(ع) ۱۱۷۰سال است که شاهد همه ظلم‌های عالم است و همه شیاطین عالم بسیج شده‌اند تا مانع از حاکم شدن او شوند. در این بین هستند کسانی که در غم امام علی(ع) گریه می‌کنند، اما یادی از امام زندهِ حاضرِ مظلومِ خانه‌نشین نمی‌کنند.

یقینا اگر امروز امام علی(ع) هم زنده بود ما را به سوی امام زمان(عج) راهنمایی می‌کرد، چنانکه شهدای ما نیز در وصیت‌نامه‌های خود تاکید کردند که به عشق امام زمان(عج) و به شوق ظهور و حاکمیتش به جبهه‌ها می‌روند.

این نوید را به شما می‌دهم که امروز به خاطر ایستادگی شما و به فضل الهی نام امام زمان(عج) در جهان می‌درخشد و دلها به او معطوف شده و همه بزرگان و اهل اندیشه نیز به این نتیجه رسیده‌اند که هیچ‌چیز جز حکومت جهانی امام عصر (عج) دوای دردهای جامعه بشری نیست.

8مرداد1392

#امام
#امیرالمومنین
#امام_زمان
#احمدی_نژاد
#Ahmadinejad
Photo

Post has shared content
کنسرت یا کرسنت؟ مسئله کدام است؟

- هر دو قضیه خیلی واضح و روشن است. هم فساد کرسنت مشخص است که چیست؟ عاملانش کیستند؟ کجا اتفاق افتاده؟ چه زمانی روی داده؟ و کنسرت قضیه‌اش روشن است که چه تعداد بود؟ چه تعداد لفو شده؟ چرا لغو شده؟ چه کسی لغو کرده؟

- دولت اما درباره کرسنت عالی‌ترین نهاد امنیتی کشور را به کار گرفته است که کسی درباره آن حرف نزد و سوالی نپرسد. تو گویی هولوکاست دولت یازدهم، قرارداد گازی کرسنت است که باز شدن پرونده آن، مثل یک دروغ مقدس، ماهیت وجودی دولت یازدهم را تهدید می‌کند.

- دولت ولی درباره کنسرت در عالی‌ترین فرد اجرایی کشور خود به مسئله ورود کرده و پیگیر آن است و این پیگیری را در درجه اول در راستای دفاع از حقوق مردم و سپس اهالی فرهنگ می‌داند و ارتش رسانه‌ای خود را برای مطالبه آن به خط می‌کند.

- وقتی سبد رأی در کار باشد و روشنفکران یک جامعه مثل انگل از گرفتن حق السکوت، لذت دنیا را ببرند، سیاستمداران آنقدر بی وجدان و بی معرفت خواهند شد که برای لغو 6 ‫#کنسرت‬ از بین 312 کنسرت، در سطح رئیس جمهور ورود کند و پیگیری کند اما برای جریمه 13.850.000.000 دلاری در مرحله اول پرونده کرسنت، دهان رسانه‌ها را با چماق شورای عالی امنیت ملی ببندند.

- این روزها که ‫#دکل‬ شده کلیدواژه همه رسانه‌های دولتی برای پیدا کردن پرتقال فروش، +Seyed Mohsen Mirshamsi  یک ضرب و تقسیم ساده انجام داده که جریمه مرحله اول ‫#کرسنت، برابر با 159 دکل خواهد بود. شتر را بار رها کرده‌اند و مورچه را از پا آویزان! شرم بر قلمی که یارانه چند صد میلیونی از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد بگیرد که چشمش را بر روی حقیقت ببندد. بشکند قلمی که حقیقت را فدای منفعت کند.
Photo

Post has attachment
رفتم به مسجدي كه به رويش نظر كنم         بر رخ گرفت دست و دعا را بهانه ساخت
#هنر_ارزشی
Photo
Wait while more posts are being loaded