Profile cover photo
Profile photo
Sakam Da Kazam
12 followers -
Kolumn
Kolumn

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Орденот „ВМРО на неделата“ оди кај градоначалникот на Скопје Петре Шилегов.

Post has attachment
Како викаа? „Сѐ по закон шефе! Верувај ми, ние ги правевме законите “
Колумна Сакам да кажам од Горан Михајловски
8 декември 2017

Post has attachment

Post has attachment
Уште колку човечки судбини ќе носи Груевски на душа само за тој да куртули?

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Сакам да кажам колумна на Горан Михајловски 10 ноември 2017
Wait while more posts are being loaded