Sugalvojau naują TV laidą, kuri galbūt duos šiek tiek tiek daugiau naudos, nei Radžis ieško žmonos.
Nemaža dalimi Lietuva - varguolių kraštas ir jai reikia TV laidos, kuri juos išmokytų nebebūti ubagais. Nes patys jie to neišmoks.
Įsivaizduokit: pas šeimą su dviem vaikais, kurioje moteris dirba valytoja už pusę minimumo, o vyras dirba grūščiku už šiek tiek daugiau, atvažiuoja komanda, kuri per 3 mėnesius padės jiems išsimesti iš galvos varguolišką mąstymą.
Kodėl Lietuvoje tiek daug varguolių? Todėl, kad jie kitaip nemoka. Jie, susitaikę su savo ubagišku gyvenimu, laukia kažkokio stebuklo ir net nesupranta, neįsivaizduoja, kad patys gali kažką padaryti, kad tą pakeistų.
Užguitos valytojos sindromas, neverslumas ir susitaikymas su varguolišku gyvenimu - visa tai reikia išvaryti iš žmonių galvų.
TV laidos komanda į tokias tipiškas šeimas atvažiavusi ir pakeitusi jų gyvenimą konkrečiais pavyzdžiais parodytų, kad tai nėra stebuklas ir kiekvienas gali kažką padaryti, kad pagerintų savo gyvenimą. Ir tam tereikia nedidelių žingsnių:
- galbūt vyras nėra susipažinęs su darbo rinka ir nežino, kad už tokį patį grūščiko darbą kitur jis gali gauti didesnį darbo užmokestį, nei gauna dabar;
- galbūt moteris turi kokių nors gebėjimų, kurių neišnaudoja ir to net nenutuokia ir tie gebėjimai padėtų susirasti kitokį, geresnį darbą;
- galbūt vyras šiuo metu ir neturi kitų gebėjimų, bet net nėra net pagalvojęs, kad pakėlęs savo kvalifikaciją (įsigijęs sunkvežimio vairuotojo pažymėjimą ar baigęs santechniko ar elektriko profesinius mokymus galėtų rasti daug geriau apmokamą darbą);
- galbūt moteris, prispausta skurdo, iš medžiagos skiaučių išmoko daryti gražias hipsteriškas pinigines ar rankines, tačiau jos kūrinių kaime nevertina ir ją tereikia išmokyti atsidaryti internetinę parduotuvę, kur hipsteriai miestiečiai, išsiilgę retro-folk-vintage-grandma stiliaus tiesiog išgraibstys jos kūrinius tūkstantiniais tiražais apskelbs ją Lietuvos Vivienne Westwood.
Žmonės turi įvairiausių galimybių pakeisti savo gyvenimus, bet dažnai apie tai net nežino. Reikia kažko, kas padėtų tą suprasti. Ir TV laida šalyje, kur televizija yra trečioji religija de jure ir pirmoji - de facto, galėtų tą padaryti. Ir smagiai ir nenuobodžiai, su didžiulėm dramom, euforiniais džiaugsmais ir milžiniškais reitingais.
Shared publiclyView activity