Profile cover photo
Profile photo
EasyPhone
6 followers -
Operator VoIP
Operator VoIP

6 followers
About
Posts


Zasady informowania UKE o naruszeniu bezpieczeństwa lub integralności sieci oraz o podjętych działaniach – rozporządzenie MAC
22-03-2013, tagi: Małgorzata Olszewska, Prawo telekomunikacyjne, telekomunikacja, UKE
 
21 marca zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw (pozycja 386) rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 19 marca 2013 r. w sprawie wzoru formularza do przekazywania informacji o naruszeniu bezpieczeństwa lub integralności sieci lub usług telekomunikacyjnych, które miało istotny wpływ na funkcjonowanie sieci lub usług. Rozporządzenie wchodzi w życie w dniu 22 marca 2013 r.
Rozporządzenie realizuje delegację ustawową Prawa Telekomunikacyjnego (art. 175a ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne, Dz. U. Nr 171, poz. 1800 z późn. zm.).
Jest wydawane po raz pierwszy w związku z nałożeniem przez znowelizowane Prawo Telekomunikacyjne obowiązku przekazywania do Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej przez przedsiębiorców telekomunikacyjnych informacji o naruszeniu bezpieczeństwa lub integralności sieci lub usług oraz o podjętych działaniach zapobiegawczych i środkach naprawczych.
Te informacje są niezbędne, by Prezes UKE mógł wykonywać swe obowiązki sprawozdawcze wobec Komisji Europejskiej, Europejskiej Agencji do spraw Bezpieczeństwa Sieci i Informacji oraz ministra właściwego do spraw łączności (art. 175b ust. 3 i 4 ustawy Prawo telekomunikacyjne). Działania te w wymiarze globalnym mają zwiększyć bezpieczeństwo i integralność sieci i usług telekomunikacyjnych.

http://easyphone.pl/aktualnosci,show,polityka_prywatnosci
Add a comment...

Sklep internetowy EasyPhone

Mamy przyjemność poinformować, że uruchomiliśmy na naszej witrynie sklep internetowy. W Sklepie EasyPhone znajdziecie produkty wysokiej jakości i niezawodności do obsługi telefonii internetowej VoIP. Chcąc zapewnić niezawodną jakość naszych usług zdecydowaliśmy się na te, a nie inne produkty.
Chcielibyśmy jednocześnie zaznaczyć, że to część z pełnej oferty EasyPhone, głównie przeznaczoną dla klientów indywidualnych jak i też małych firm. Produkty o wyższym stopniu zaawansowania technicznego, przeznaczonych dla średnich i dużych podmiotów gospodarczych oferujemy przy okazji indywidualnych negocjacji obsługi klienta.

http://easyphone.pl/articles,show,sklep
Add a comment...

3CXPhone - darmowy program VoIP Phone

3CXPhone to darmowy VoIP phone dostępny dla Windows, Iphone oraz dla każdego smart phone opartego na Android, takiego jak: Google Nexus, Sony Xperia, Motorola Droid czy Samsung Galaxy. Podłącz 3CXPhone do dostawcy VOIP lub do VoIP PBX, (na przykład do Systemu Telefonicznego 3CX) aby wykonywać połączenia telefoniczne do każdego VoIP, telefonu komórkowego lub stacjonarnego.

http://easyphone.pl/aktualnosci,show,3CXPhone
Add a comment...

Post has attachment
Dla zainteresowanych informacjami o EasyPhone (nowymi produktami, zdarzeniami w firmie, zmian w cenniku usług) czy o telefonii VoIP, uruchomiliśmy Newsletter EasyPhone. Narzędzie to, mamy nadzieję, pozwoli na lepszą komunikację z klientami i przyjaciółmi EasyPhone.
Rejestracja jest prosta – wystarczy wpisać swój adres e-mail w oknie Newsletter na głównej stronie www.easyphone.pl i wysłać. Wtedy otrzymacie Państwo na swój adres link rejestracyjny, który należy kliknąć. Po tej procedurze zostaniecie zapisani na listę subskrybentów Newsletter EasyPhone.
Zapraszamy do rejestracji.

Pozdrawiamy
Zespół EasyPhone
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Witamy,
Mamy przyjemność poinformować, że uruchomiliśmy poprawiony Panel Abonencki EasyPhone. Nowa szata graficzna, jak i też bardziej przyjazne menu, ułatwi i uprzyjemni Wam korzystanie z naszego panelu.
Przypominamy, że znajduje się on pod adresem: http://panel.easyphone.pl
lub wystarczy kliknąć na ikonę z prawej strony.
Pozdrawiamy
Zespół EasyPhone
Add a comment...

Post has attachment
Witamy,
Chcielibyśmy poinformować, że uruchomiliśmy poprawioną Rejestrację EasyPhone. Teraz czytelna i mniej skomplikowana rejestracja pozwoli wszystkim chętnym szybciej i prościej wypełnić wymagane pola.
Przypominamy, że Rejestracja EasyPhone znajduje się pod adresem: http://testowa.easyphone.pl/footer,show,rejestracja
lub wystarczy kliknąć na ikonę z prawej strony naszej witryny.
Pozdrawiamy
Zespół EasyPhone
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded