Profile cover photo
Profile photo
Obchůdek pro zdraví
5 followers -
České bylinné doplňky stravy po podporu zdraví.
České bylinné doplňky stravy po podporu zdraví.

5 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Navštivte Obchůdek pro zdraví, který je s vámi již od roku 2011. Nabízíme České doplňky stravy, poradenství i poštovné ZDARMA. www.eshop-prozdravi.cz

Post has attachment
Osobní zkušenosti s Emulipsem, českým, přírodním doplňkem stravy .
https://www.eshop-prozdravi.cz/emulips-50-ml

Post has attachment
NOVINKA - produkt proti stárnutí!! Factor Base AntiAge

Obsahuje 3 cenné bylinky: Kozinec blanitý, Anděliku čínskou a Klanoprašku čínskou... Potlačení projevů stárnutí, ale má spousty dalších unikátních účinků.

https://www.eshop-prozdravi.cz/FactorBase-Antiage

Post has attachment
Je v životě něco lepšího než pomáhat lidem ke zdraví a tak i k celkové pohodě v jeho životě?
Mě to dává velký smysl a proto jsem tuhle cestu zvolila. Já osobně jsem se k OKG přidala v roce 2010 jako slevový uživatel, měla jsem mnoho zdravotních potíží... Více o mně v sekcích - Moje cesta k OKG a Osobní zkušenosti s produkty.https://www.eshop-prozdravi.cz/vase-vyhody-okg

Post has shared content

Držitel NOBELOVY CENY za medicínu z roku 1998 Dr. Ignarro  objevil "molekulu" kardiovaskulárního zdraví - oxid dusnatý. NO je signální molekula, která vzniká v těle a působí jako vazodilátor umožňující regulaci krevního toku v každé části těla.... Tento laureát Nobelovy ceny Dr. Ignarro inspiroval naše skvělé výrobce produktů OKG k výrobě Factor Base NO.

A jaké jsou zkušenosti?

*Nový výrobek FB NO v neděli taky hned vyzkoušel brácha, který dělal schody na baráku a jistě víte, že je problém 3hod v kuse stát na nohách a ještě na šikmé podlaze, tak večer kulhal. Dala jsem mu 2 velké lžíce NO a ráno nic necítil!!! ...zajimavé...děkuji. Ing. Jana T., Jablonec nad Nisou:


*FactorBasi NO jsem dal vyzkoušet svému kamarádovi, kterému hrozila amputace nohy. Je silný cukrovkář. Už po dvou týdnech užívání doktor zkonstatoval, že amputace není nutná !!! noha se začala opět prokrvovat... FB NO má neuvěřitelně rychlé účinky a mému kamarádovi zachránil tento výrobek nohu...velké díky. Ing. Karel Rezek

*Už po prvním užití FactorBase NO jsem cítila vekou úlevu v nohách – přesněji v chodidlech, která mě už delší dobu zábla a lýtka lehce brněla a byla na dotek velmi citlivá... Ivona Ch., Borek u Děčína

*Na Měsíčním setkání v Brně jsem dávala všem přítomným ochutnávat nový výrobek FB NO. Jeden mladík měl zrovna nepříjmenou nastupující ataku silné migreny a do 20-ti minut po užití nového FB NO byl ohromený, že ze setkání nemusel odejít a ataka opět přešla !!! RNDr. Jana S., Brno

*Dříve jsem mívala hodně bolavá chodidla a ráno jsem si na ně nemohla pořádně stoupnout – vždy to chvíli trvalo než jsem je rozchodila... Nemohla jsem také chodit na podpatcích – pouze na konferenci jsem to přetrpěla a pak vždy několik dní po konferenci jsem úpěla bolestí !!! jak moc mě chodidla bolela... Po dvou dnech užívání FB NO jsem ráno po dlouhé době stoupla na zem normálně bez bolestí !!! a dnes můžu chodit na podpatcích denně! Děkuji za tak fantastický výrobek... Milena Š., Brno

*Milan (manžel) si FB NO moc chválí na svoji křečovou nohu - prý ji má lehkou jak dlouho ne a vnitřní tlak v noze se zmírnil už po prvním užití.
Moje mamka zase pod NO krásně spala. To ostatně Milan říkal také. Tak jsem také na noc vyzkoušela - a mám hlavu jak v obláčku. Takže s NO se už budeme všichni přímo vznášet ! ...diky moc za takovy výrobek. Ing. Dita K., Přelouč

*Strašně mě bolely klouby, když jsem dostala na vyzkoušení FactorBasi NO. Po dvou týdnech užívání mě klouby přestaly bolet! Ivana Č., Přelouč

*Mám zkušenost u své klientky paní doktorky z Brna na FB NO, bolest nohou v den prvního užívání FB NO ji neustoupila - právě naopak, byla ještě horší. Na druhý den ovšem to bylo zjevení pro ni. Bez jakékoliv bolesti! Říkala, že na tento produkty čekala 8 let a konečně někdo! Má dlouhodobé problémy s křečovými žily. Jana K.
Rypalová (01-007509)
http://www.eshop-prozdravi.cz/Factor-Base-NO-150g

Post has shared content
Pohybový systém

kosti, chrupavky, klouby

doporučené výrobky: OK Beta+, OK Gama+, OK Omega-3 Complete, OK Omega+, Factor Base NO
Pohybový systém

https://www.eshop-prozdravi.cz/Pohybovy-system

Post has attachment
Poštovné v Obchůdku pro zdraví ZDARMA? ANO!! I přes rostoucí ceny poštovného ( zdražení Česká pošta od 1.1.2017) odešleme vaše zásilky za zlevněné poštovné!! OD 1.1.2017 zavedena i služba PPL. U nás nic neriskujete! Máme Certifikát - OVĚŘENO
ZÁKAZNÍKY Více na https://www.eshop-prozdravi.cz/postovne-a-balne
Photo

Post has attachment
Moje zkušenost posledních dní s MigrenOut
Tento výrobek užívám od 4. 10. 2016 (tedy rovných 21 dní) díky tomuto skvělému produktu netrpím na bolesti hlavy, které byly poslední dobou stále četnější, (myslím že byly způsobeny i v souvislosti s krční páteří na kterou trpím).. dokonce já, zastánce bylinek, jsem musela prášky proti bolesti… teď už však nic brát nemusím, tedy přesněji beru 2x denně 1 tabletku MigrenOut a ustoupily bolesti jak hlavy, tak bolesti krční páteře, které vyrážely až do pravé ruky, která pak mravenčila až trnula do bolesti, vše je pryč. Zmizela mi šílená únava, která u mne začínala už kolem 15.00 hod. (nyní už chodím spát ve večerních hodinách :-D ) a také se v noci nebudím a prospím celou noc, ustoupily mi i noční návaly horka a pocení.. Opravdu, ze své osobní zkušenosti můžu pouze doporučit. Martina Rypalová
https://www.eshop-prozdravi.cz/migrenout
Photo

Post has attachment
Pohybový systém

kosti, chrupavky, klouby

doporučené výrobky: OK Beta+, OK Gama+, OK Omega-3 Complete, OK Omega+, Factor Base NO
Pohybový systém

https://www.eshop-prozdravi.cz/Pohybovy-system

Post has attachment


Chcete vědět více o MigrenOut? Zde jsou zodpovězeny časté dotazy

Co je MigrenOut?
MigrenOut je unikátní doplněk stravy založený na rostlinných extraktech a určený pro zklidnění napětí v hlavě a pro udržování „čisté a jasné“ hlavy. Zcela originální receptura je založena na působení extraktů ze 4 léčivých rostlin – kopretiny řimbaby, vrby bílé, pivoňky lékařské a zázvoru lékařského. Pokud se týče jednotlivých složek, tak řimbaba zklidňuje hlavu při bolesti, ulevuje při migrénách, podporuje relaxaci, přispívá k pocitu „čisté hlavy“. Vrba přispívá k optimálnímu uvolnění a k udržování mentálního i fyzického komfortu, zázvor tlumí nevolnosti, dodává energii a vitalitu.

Je MigrenOut z přírodních surovin?
Ano, MigrenOut obsahuje pouze přírodní suroviny. Týká se to jak účinných složek - rostlinných extraktů, tak i přídatných látek, jejichž původ je buď rostlinný, nebo živočišný (kolagen).

Byl tento výrobek zkoušen?
MigrenOut dosud nebyl zkoušen formou klinických studií. Účinnost všech jeho složek je ovšem potvrzena četnými studiemi provedenými na mnoha světových pracovištích. Výsledné poznatky o účincích jednotlivých rostlin byly při vývoji výrobku s ohledem na zamýšlený účel výrobku podrobeny kritické analýze a na jejím základě byla zvolena nejvhodnější receptura co do použitých složek i jejich kvantity. Pokud jde o proceduru uvedení výrobku na trh v české republice a později i v dalších zemích EU, MigrenOut je samozřejmě na trhu legálně a splňuje veškeré legislativní požadavky kladené na doplňky stravy. Je notifikován na Ministerstvu zemědělství České republiky, jeho kvalita a zdravotní nezávadnost je ověřena v akreditované laboratoři.

Jak se MigrenOut používá?
MigrenOut se vyrábí ve formě tablet a užívá se 1 tableta za den. V případě, že se tato dávka po několika týdnech užívání ukáže jako nedostatečná, lze ji zvýšit na dvojnásobek za předpokladu, že ji dotyčná osoba snáší bez potíží. Je proto vhodné základní dávku zvyšovat postupně, např. užívat nejdříve 2 tablety obden nebo každý třetí den, a pokud se tato dávka snáší bez problémů, přejít na dávku 2 tablety za den. MigrenOut by se měl formou kúry užívat každý den bez ohledu na to, zda se bolest hlavy vyskytla či nikoliv, hlubší účinky se zpravidla dostavují po několika týdnech užívání.
Výrobek není koncipován jako „prášek“ proti bolení hlavy.

V čem je přípravek MigrenOut tolik důležitý pro organismus?
Účinné složky MigrenOutu příznivě ovlivňují různé fyziologické procesy v těle a přispívají k celkovému snížení vnitřního napětí a podrážděnosti. Navozují pocity uvolněnosti a pohody, pomáhají udržovat „jasnou a čistou“ hlavu, dodávají energii a vitalitu, povzbuzují psychický i fyzický stav.

Jaké další výhody přináší MigrenOut?
Každá z obsažených složek působí nejen přímo ve smyslu hlavního účelu výrobku, ale má i další příznivé účinky na organismus. Např.:

Kopretina řimbaba podporuje krevní oběh, tlumí menopauzální příznaky, pomáhá znovu nabýt dobrý psychický i fyzický stav.

Vrba podporuje zdravý spánek a normální produkci hormonů.

Zázvor podporuje odolnost proti únavě, brání zvracení během cestování letadlem či automobilem, pomáhá při trávení podporou vylučování slin a žaludečních šťáv, posiluje obranyschopnost.

Může při užívání MigrenOut dojít k detoxikačním projevům?
Rostlinné extrakty obsažené v MigrenOutu se nevyznačují typickými detoxikačními účinky a tedy ani průvodní projevy detoxikace by se ve významnější míře neměly objevovat.

Je MigrenOut vhodný pro diabetiky?
Ano, MigrenOut neobsahuje žádné cukry a je proto vhodný i pro diabetiky. Kromě zklidňujícího účinku jim ovšem přináší i další výhodu, jedna ze složek – extrakt ze zázvoru totiž příznivě ovlivňuje hladinu krevního cukru a pomáhá ji udržovat na normální úrovni.

Materiál pro tuto stránku byl převzat z webu společnosti OKG.,s.r.o.
MigrenOut 60 tbl.
MigrenOut 60 tbl.
eshop-prozdravi.cz
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded