Profile cover photo
Profile photo
Marmur Granit. Kisielewski W.A.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Okres wiosenno-letni jest najlepszym czasem na stawianie pomników. Nasza firma wykonuje nagrobki z kamienia - granit, marmur. Jeśli chcecie złożyć zamówienie na konkretny model, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.marmursolniczki.pl/pomniki.html .
Photo

Post has attachment
Rozety kamienne nadają całości wyjątkowego stylu i charakteru. W naszej ofercie http://www.marmursolniczki.pl/rozety.html znajdziecie szeroki wybór rozet. Jeśli chcecie zamówić ją u nas, zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy serdeczne życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do refleksji i odpoczynku od codziennych obowiązków. Samych radosnych i rodzinnych Świąt życzy zespół http://www.marmursolniczki.pl/ .

Post has attachment
Przed nami święta, więc trwa okres intensywnych porządków domowych. Należy pamiętać, że powierzchnie z naturalnego kamienia i każdego innego wymagają często specjalnych środków czystości. Jeśli macie wątpliwości, w jaki sposób dbać o kamienne podłogi czy blaty, zachęcamy do kontaktu z nami http://www.marmursolniczki.pl/ .

Post has attachment
Blat kuchenny wykonany z materiału Magma Gold dodatkowo wykończony ozdobnym frezowaniem nadaje elegancji i szyku każdej kuchni. W naszych zrealizowanych projektach znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań. Jeśli chciałbyś mieć w swoim domu podobne elementy z kamienia, zachęcamy do kontaktu http://www.marmursolniczki.pl .
Photo

Post has attachment
Odpowiednio wykończona łazienka może być oazą spokoju i relaksu. W przyjaznym wnętrzu łatwiej i szybciej można się odprężyć. Nasza firma realizuje zlecenia na kamienne blaty łazienkowe, podłogi i inne elementy. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą http://www.marmursolniczki.pl/lazienki.html , zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Realizacja zleceń o wysokiej jakości i w terminie możliwa jest dzięki wyposażeniu naszego parku w nowoczesne maszyny. To dzięki nim możemy tworzyć elementy z precyzją. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.marmursolniczki.pl/technologia.html . Zapraszamy.
Photo

Kamienne schody idealnie sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Na naszym koncie mamy wiele zrealizowanych zleceń. Jeśli chcecie, abyśmy i w Twoim domu wykonali solidne schody kamienne, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.marmursolniczki.pl/schody.html . Zapraszamy.

Post has attachment
Współpracą z nami zainteresowani są nie tylko klienci z naszego regionu. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz poza granicami. Jeśli chcielibyście rozpocząć z nami współpracę, zachęcamy do kontaktu. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://www.marmursolniczki.pl . Zapraszamy.

Post has attachment
Czy możliwe jest połączenie marmuru z granitem? Ależ oczywiście. Jako przykład podajemy kominek marmurowy z elementami granitowymi. Prawda, że to połączenie idealne? Więcej o naszych realizacjach przeczytacie na stronie http://www.marmursolniczki.pl/inne.html . Zapraszamy.
Photo
Wait while more posts are being loaded