Profile cover photo
Profile photo
imen rahro
3 followers -
http://imenrahro.com
http://imenrahro.com

3 followers
About
Posts

Post has attachment
⚜ نصب کرکره برقی ⚜

در سال‌های اخیر استفاده از #کرکره_برقی رواج پیدا کرده و آنها را می‌توان در ورودی‌های پارکینگ، مغازه‌ها، درب‌های ورودی پاساژها و حتی پنجره‌های خانه‌های مسکونی نصب کرد. نصب کرکره برقی در اکثر مکان‌ها و با حداقل فضا امکان پذیر بوده و جای زیادی برای نصب و اجرا نیاز ندارند. کرکره‌های برقی در اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها هم برای پارکینگ منازل مسکونی مناسب هستند، و هم برای پاساژها، مراکز خرید و سایر مکان‌های مشابه.

کرکره برقی از پانل‌های مجزا تشکیل شده که بوسیله یک موتور حرکت می‌کنند؛ و با اتصال برد کنترل می‌توان آنها را از راه دور کنترل کرد. به خاطر عایق بودن پانل‌های کرکره برقی از آنها می‌توان در پنجره ساختمان هم استفاده کرد؛ و در شرایط بد آب و هوایی و یا در زمان مسافرت نصب کرکره برقی ایمنی زیادی را به همراه خواهد داشت؛ و می‌تواند امنیت بالایی برای خانه شما فراهم کند.

#نصب_کرکره_برقی با پانل‌های فوم‌دار صداهای ایجاد شده در هنگام بالا و پایین رفتن را به میزان زیادی کاهش می‌دهد؛ و از طرف دیگر فوم داخل پانل‌ها عایق خوبی در برابر انتقال دما ایجاد و از هزینه‌های انرژی به مقدار زیادی کم می‌کند. این پانل‌ها بخاطر کم‌صدا بودن و ایجاد عایق بالا برای استفاده در پنجره‌ها و به خاطر بی‌صدا بودن، در پارکینگ‌هایی که درب ورودی آن زیر واحد مسکونی قرار دارد مناسب خواهند بود.

🔸 انواع موتور کرکره برقی

انواع مختلفی از موتورها هم وجود دارند که بنا به اندازه و وزن کرکره در هنگام نصب کرکره برقی از آنها استفاده می‌شوند. برای پنجره‌ها بخاطر این که تعداد دفعات باز و بسته شدن کمی دارند؛ و از طرف دیگر وزن کمی هم دارند از موتورهای کوچک‌تر استفاده می‌شود. در پارکینگ‌هایی که ورودی آنها عرض و ارتفاع زیادی دارد و تعداد باز و بسته شدن کرکره زیاد است؛ از موتورهای گیربکس‌دار و با قدرت بالا استفاده می‌شود؛ تا تحمل وزن و تعداد باز و بسته شدن بالا را داشته باشند.

🔻🔻 ادامه در لینک زیر 🔻🔻
http://imenrahro.com/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%DA%A9%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C/
Add a comment...

Post has attachment
⚜ مزایا و معایب درب اتوماتیک ⚜

درست مانند هر وسیله مدرن دیگری، درب اتوماتیک به شکل روز افزونی در خانه‌ها و همچنین ملک‌های تجاری به یک ضرورت تبدیل شده است. آنها راحتی و کارایی بسیار زیادی را فراهم می‌آورند، و در عین حال چندین مزایا دارند تا دسترسی به خانه یا ساختمان‌های تجاری بسیار راحت‌تر شود. #درب_شیشه_ای_اتوماتیک مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. در این مقاله، ما تعدادی از مزایا و معایب درب اتوماتیک را بررسی خواهیم کرد تا بتوانید تصمیمی آگاهانه بگیرید. بدون هیچ چیز بیشتری به سراغ لیست می‌رویم:

🔸 مزایای درب اتوماتیک
✔ انتخابات زیاد در مورد سبک آنها
یکی از بهترین چیزها در مورد درب‌های اتوماتیک این است که آنها را می‌توان در سبک، شکل و طراحی‌های گوناگونی پیدا کرد. این نکته نه تنها باعث زیبایی بیشتر ساختمان مسکونی یا تجاری شما می‌شود، بلکه همچنین باعث بهبود عملکرد آن نیز می‌شود. آنها را می‌توان در سه شکل کلی یعنی دو سویه، کشویی و تاشو به دست آورد.

زمانی که یک #درب_اتوماتیک را انتخاب می‌کنید، یک چیز غیرقابل انکار است، لازم نیست زیبایی را فدای عملکرد کنید. علاوه بر این، آنها را می‌توان با مواد سخت، مقاوم و بادوام مانند آلومینیم، فولاد، فایبرگلاس و چوب پیدا کرد، که باعث بهبود یا کامل شدن سبک منحصر به فرد هر خانه یا کسب و کاری می‌شوند.

✔ راحتی
درب‌های اتوماتیک به هیچ تلاش انسانی نیاز ندارند تا کار کنند. آنها همچنین به راحت شدن از سختی و اذیت باز کردن درب‌های نسبتا بزرگ هم کمک می‌کنند. به علاوه، از آنجا که به کار انداختن آنها به استفاده از دست‌ها نیازی ندارند، آنها دسترسی بی نظیری را برای افراد کهنسال، معلول و بچه‌های کوچک فراهم می‌آورند. علاوه بر این، آنها برای افرادی که در حال حمل وسایل سنگین، چمدان یا نوزاد هستند بسیار سودمند هستند. همچنین درب‌های اتوماتیک به شما این مزیت را می‌دهند که آنها را به صورت دستی باز یا بسته کنید.

✔ ایمنی و امنیت
در صورت نصب صحیح و نظارت دائمی، درب‌های اتوماتیک محیطی امن و راحت را برای همه فراهم می‌آورند. با در اختیار داشتن یک درب اتوماتیک، می‌توانید مطمئن باشید که درب مغازه شما به درستی بسته شده و از دارایی شما در مقابل سارقان احتمالی محافظت می‌شود. این همچنین به این معنی است که نیازی به قفل‌های اضافی یا سیستم‌های ایمنی ندارید تا سارقان را از وارد شدن به مغازه خود دور نگه دارید.


🔸 معایب درب اتوماتیک
✔ نصب و نگهداری
✔ قیمت
✔ تمیز کردن

برای خواندن مقاله بصورت کامل به لینک زیر مراجعه فرمایید:
http://imenrahro.com/%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D8%A7%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A8-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9/

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded