شاید برایت سوال پیش امده باشد چرا شبنم شانی زاده اصلی در انتها هر نوشته اش می نویسد دل نوشته هایی از دل نوشته های شبنم شانی زاده اصلی اصلا دل نوشته چه معنی داره که جمع هم می بندد اصلا نوشته هاش ربطی به دل نوشته ندارد. من که نفهمیدم منظور این دختره رو .
من حالا منظورمو می نویسم تا دیگر معما نباشد برایت اگر معما و سوالی بوده و بعد ها هم پیش نیاید .
دل نوشته : بعضی از انسانها با حرکات و رفتار و زبانشان وجود بندگان خدا را به درد می آورند .کسی که وجودش به درد امده به هر دلیلی از خودش دفاع نمی کند سکوت می کند ممکنه سالیان سال طول بکشد اما یه نیروی محرکه باعث می شه سکوت شکسته بشه همانند آتش فشان فوران کنه حتما نباید جنگ و دعوا کند تمام دنیا را با دادفریادهایش با خبر کند از طریق نوشتار هر چه در درون داشته بیرون می ریزد . گاهی اوقات ممکن است دیدن درد دیگران وجودش را به درد آورد به صورت نوشتار بیان کند احساساتش را .
دل نوشته به معنای درد وجود است .
حتما نباید درد خودش باشد تا لب به سخن بگشاید چه نوشتاری چه کلامی و چه دیداری .
ممکنه در نوشته هام بی معنا بودن پیدا کنید رک بنویسید چرته پرته یا با خود بگویید چرتو پرته .همین نوشته های من که الان در نظرت چرت و پرت است روزی به کارت خواهد امد . همانطور که نوشته ها و گفته های دیگران به کارم امد بعد از گذشت سالها از نوشته وآن حرفها بی آنکه خودم بفهمم و ذره ای توجه داشته باشم .
نوشته های من خالی از اشکال ایراد فنی در محتوا و و نوشتار نیست برایم مهم این است اصل کلام را برسانم .انشالله با گذر زمان رفع نقص خواهد شد .
قرار بود در زمینه فیلم نامه نویسی در کنار طراحی و نقاشی و طراحی لباس شروع به فعالیت کنم حتی اولین فیلم نامه ام را نوشتم متاسفانه با بی توجه یکی از اساتید مواجه شدم مجبور شدم به طور موقت قبل از وارد شدن به دنياي فيلم نامه نويسي حرفه اي ها ضربه بیشتر به این کارم کنار گذاشتم .انشالله زمانی که در تهران مستقر شدم حتما ادامه خواهم داد در آموزشگاههای معتبر .خدا رو شکر در مرحله آموزشی متوجه شدم در حال ضرر کردن هستم جمع کردم اگر در مرحله بعد از آموزش چنین اتفاقی می افتاد بیشتر از گذشته ضرر می کردم .
باز می پرسید آخه دل نوشته چه ربطی به فیلم نامه نويسی داشت که از فیلم نامه نویسی نوشتید ؟
من شبنم شانی زاده اصلی قبل از انتخاب رشته و یا کاری فکر می کنم با هدف انتخاب می کنم .طراحی و نقاشی - فیلم نامه نویسی با هدف خاص انتخاب کردم دوست دارم تا زنده ام دنبال کنم حرف دل کسانی را که جرات باز گو کردنشو ندارند به تصویر بشکم . به این معنا نیست طرفدار گروه و جناح خاص باشم هیبچ ارتباط به سیاست ندارد.
انشالله هر کاری انجام می خواهید بدید قبلش کاملا فکر کنید آگاهانه جلو برید تا در آینده پشيمان نشید چون هیچ حاصلی نداره پشمانی
با تشکر شبنم شانی زاده اصلی
Shared publiclyView activity