Profile cover photo
Profile photo
فروشگاه کتاب ایران
52 followers -
فروشگاه کتاب ایران - فروشگاه اینترنتی کتاب
فروشگاه کتاب ایران - فروشگاه اینترنتی کتاب

52 followers
About
Posts

Post has attachment
کتاب تهرانی ها اثر امیرحسین خورشید فر می باشد که از سوی نشر مرکز روانه بازار شده است. تهرانی ها سرگذشت چهار شخص با نام های شاپور، رحمت ، بیک و کریستین در سال های 1340 تا 1375 است. رمان تهرانی ها داستان جذابی دارد که در سال مختلفی بیان شده است و فرهنگ های متفاوتی را می توانیم در این کتاب زیبا بیابیم فرهنگ هایی که در بین دهه های چهل تا هفتاد به رشته تحریر در آمده است. این کتاب اولین رمان و سومین کتاب امیرحسین خورشید فر به شمار می رود.

Post has attachment
کتاب در خدمت و خیانت زنان نوشته شهلا زرلکی است که گفتارهایی درباره زنان را شامل می شود مطابق با گفته های نویسنده که در کتاب آمده : « در کتاب در خدمت و خیانت زنان تا آن جا که توانسته ام از پرداختن به فرهنگ و تاریخ مردسالار و نقش آن در فروکاستن نقش های زنانه پرهیز کرده ام. تنها به این دلیل ساده که امروز هر روزنی را بگشایی سخن از ستم تاریخی مردان است و مظلومیت زنان. پس نخواستم مرتکب تکرار این قصه ی مکرر شوم که تکرار مکررات جز ملال حاصلی ندارد.

Post has attachment
کتاب نامه اثر کاترین هیوز می باشد که توسط سودابه قیصری به پارسی ترجمه گردیده است.«کاترین هیوز» در انگلستان متولد شد و کتاب نامه که اولین رمان وی می باشد را نگارش کرد. کتاب نامه در سال 2015 منتشر شد و در همان سال پرفروش ترین کتاب Ebook و نامزد جایزه بهترین رمان بر اساس تاریخ شد. «نامه» داستان زندگی دو زن را بازگو می کند که در دهه های مختلفی به دنیا آمده اند ولی سرنوشت ، آن دو را به هم پیوند می دهد، و نشان می دهد که چگونه تباهی و نابودی یکی از آنها به رهایی دیگری می انجامد.

Post has attachment
کتاب دختر خوب اثر ماری کوبیکا ترجمه فرشاد شالچیان به پارسی برگردانده شده است. دختر خوب اولین رمان ماری کوبیکا، فضایی تعلیق آمیز و معمایی دارد و ما را به درون خانواده ای خوشبخت می برد تا نشان دهد همه چیز همیشه همان طور که به نظر می رسد نیست.

Post has attachment
کتاب کفش باز خاطرات بنیان گذار نایکی نوشته فیل نایت (Phil Knight) ، ترجمه شورش بشیری می باشد که به عنوان بهترین کتاب مدیریتی سال 2016 به انتخاب آمازون و بهترین کتاب سال 2016 به انتخاب بیل گیتس و وارن بافت نیز شناخته شده است. فیل نایت موسس و بنیان گذار نایکی که پانزدهمین ثروتمند دنیاست در این کتاب فوق العاده داستان خلق برند نایکی را نوشته است؛ از زندگی در خانواده ای معمولی تا خلق برند میلیارد دلاری نایکی، مسیر شگفت انگیز موسس یکی از بزرگترین شرکت های جهان؛ مسیر تسخیر موانع و عبور از مشکلات و قدم به قدم جلو رفتن. مسیر بهترین شدن.

Post has attachment
کتاب ریگ روان جدیدترین اثر استیو تولتز است پس از تحسین شده ی کتاب جز از کل. استیو تولتز در مصاحبه ای گفته جز از کل را درباره ترس از مرگ نوشته و کتاب ریگ روان را درباره ترس از زندگی. کتاب ریگ روان پرتره ای سیاه است از زیست قرن بیست و یکمی با تمام ریاکاری و بی معنایی اش. انسان هایی را به تصویر می کشد که انگار تنها منظور تکاملی اشان کسب در آمد و موفقیت تعریف شده توسط جامعه ی مصرفی است و هرکسی هم مقصودی متفاوت داشته باشد یا به موفقیت دست پیدا نکند، محکوم به فناست. ریگ روان استیو تولتز جامعه ای را تصویر می کند که علی رغم ظاهر پر نشاط و کارآیش ، به شدت افسرده حال است.

Post has attachment
کتاب راز شوهر اثر لیان موریارتی نویسنده استرالیایی می باشد که توسط سحر حسابی به فارسی ترجمه گردیده است مطابق گفته میلی گیفن در روزنامه نیویورک تایمز ” لیان موریارتی در رمان راز شوهر شخصیتی جدید خلق کرد که دو راهیش همگان را متحیر می کند. تکان دهنده، پیچیده و تفکر برانگیز است و قطعا گروه های کتابخوان را بسیار جذب خواهد کرد. با خواندن این کتاب ضربه فنی خواهید شد!… کتاب راز شوهر در سال 2013 منتشر شد و در لیست پرفروش ترین کتاب های آمازون و نیویروک تایمز قرار گرفت و به بسیاری از زبان های زنده دنیا نیز ترجمه شد.

Post has attachment
کتاب دروغ های کوچک بزرگ (انگلیسی : Big Little Lies ) نوشته لیان موریاتی می باشد که در سال 2014 منتشر گردید. رمان دروغ های کوچک بزرگ در خصوص خشونت خانگی نگارش گردیده است. الهام اصلی داستان به زمانی بر می گردد که موریاتی مشغول گوش کردن داستانی خشونت بار از رادیو بود. داستانی که کودکان در معرض آن قرار می گیرند و کودک درون داستان از ترس مادر و پدر خود به زیر تخت پناه می برد. همه این عوامل باعث گردید تا لیان موریاتی کتاب خود را با قلم خود بنویسد و به موفقیت دست یابد. دروغ های کوچکِ بزرگ ترجمه پگاه ملکیان بوده و در کشورمان منتشر شده است.

Post has attachment
تاریخچه برق ایران l کتاب تاریخ برق ایران l فرهاد دولتی

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded