Profile cover photo
Profile photo
طنین سمعک
5 followers -
طنین سمعک، مرکز تخصصی خرید ، فروش و تعمیرات سمعک و شنوایی سنجی
طنین سمعک، مرکز تخصصی خرید ، فروش و تعمیرات سمعک و شنوایی سنجی

5 followers
About
Posts

Post has attachment
#شنیدن_صدا_در_سر و مشکلات ناشی از آن
بسیاری می گویند که ما گاهی در سر خود صداهایی می شونیم. در این نوشتار در #طنین_سمعک به صورت تخصصی به آن پرداخته ایم. با ما همراه باشید:
Add a comment...

Post has attachment
همه چیز درباره #جرم_گوش و شیوه برطرف سازی آن
جرم #گوش از مواردی است که باعث #کاهش_شنوایی شما می گردد و به همین جهت می بایست نکات مختلفی در آن رعایت گردد. جرم گوش عامل بسیار مهمی است که می بایست برای رفع آن به متخصص مراجعه کنید. در #طنین_سمعک با ما همراه باشید:
Add a comment...

Post has attachment
همه چیز درباره مشکل #خارش_گوش و شیوه مقابله با آن
خارش #گوش از مهم ترین مشکلاتی است که هرکس با آن روبه رو است. امروزه طیف بسیاری به مشکل خارش گوش دچارند. ما در این نوشتار در #طنین_سمعک به شما خواهیم گفت که این مشکل دقیقا چیست و ریشه در کجا دارد. با ما همراه باشید:
Add a comment...

Post has attachment
#کیپ_شدن_گوش و #گرفتگی_گوش و یا #سنگین_شدن_گوش را جدی بگیرید. در این نوشتار همه چیز درباره گرفتگی، کیپ شدن و سنگین شدن گوش را برای شما شرح خواهیم داد. در ادامه با ما همراه باشید:
Add a comment...

Post has attachment
#اختلال_شنوایی_در_کودکان را جدی بگیرید
#شنوایی در کودکان بسیار مهم است. چرا که کودکان در سنین پایین می بایست آموزش های مختلفی را از طریق این حس فرا گیرند. برای اطلاعات بیشتر در این باره، مقاله اصلی ما را در سایت #طنین_سمعک بخوانید:
Add a comment...

Post has attachment
#سمعک برای هر دو #گوش به صورت همزمان لازم است.
برای افرادی که #مشکل_شنوایی در هر دو گوش را دارند، لازم است که از سمعک برای هر دو گوش خود استفاده نمایند. به این مورد #شنوایی_دوگوشی گفته می شود که بایستی به دقت مورد بررسی قرار گیرد. برای مطالعه بیش تر در این باره، مقاله ما را در سایت #طنین_سمعک بخوانید:
Add a comment...

Post has attachment
طراحی #سمعک جدید با الهام گرفتن از #مگس
#تکنولوژی هر روز با رشد روز افزون مواجه است. این بار دانشمندان با الهام گرفتن از یک نوع مگس موفق به طراحی نوعی سمعک شده اند که سمعک فوق حساس شناخته می شود. در این باره در وب سایت ما #طنین_سمعک بیشتر بخوانید:
Add a comment...

Post has attachment
#مشکل_شنوایی #کودکان بایستی قبل از 6 ماهگی تشخیص داده شود.
شنوایی نعمت خدادادی بسیار مهمی است. مشکلات شنوای انسان می توانند بر زندگی وی تاثیرات ناخوشایندی داشته باشند. به همین علت است که می گوییم در تشخیص مشکلات شنوایی زودهنگام بایستی شتاب کرد.
در این باره در #طنین_سمعک بیشتر بخوانید:
Add a comment...

Post has attachment
تاثیر #هندزفری و #هدفون بر#شنوایی
هندزفری و هدفون می توانند تاثیر بسیار بدی بر قدرت شنوای شما داشته باشند. با این حال امروزه جوانان مختلف در خیابان ها و مراکز عمومی با صدای بسیار بلند به گوش دادن به موسیقی هندزفری مشغولند. درباره تاثیر ان و مضراتش بیش تر بخوانید:
Add a comment...

Post has shared content
تاثیر هدفون بر شنوایی
آیا هدفون‌ به شنوایی ما آسیب می‌زند؟
بسیاری از ما روزانه در وسایل نقلیه‌ی عمومی، بر سر کار یا در منزل برای گوش دادن به موسیقی از هدفون استفاده می‌کنیم. استفاده از هدفون در محیط‌های عمومی معمولا برای شنیدن بهتر موسیقی یا صرفا خلاص شدن از دست سر و صدای محیط و تمرکز بر کار صورت می‌گیرد. غافل از اینکه استفاده‌ی دائم از هدفون می‌تواند به مرور زمان از توان شنوایی ما کم کند. کاهش شنوایی چنان آهسته صورت می‌گیرد که ممکن است وقتی کار از کار گذشته متوجه آن بشوید. وقتی که دیگر صدای صحبت افراد در تلویزیون خیلی واضح نیست و در هنگام مکالمه با دیگران مرتب از آن‌ها می‌خواهید که بلندتر حرف بزنند. کم شدن توان شنوایی خیلی پدیده‌ی عجیبی نیست و معمولا با بالا رفتن سن ایجاد می‌شود. با این حال پژوهشگران اعتقاد دارند که سبک زندگی جدید ما و استفاده‌ی کم سابقه از هدفون باعث شده که خیلی زودتر به کم‌شنوایی مبتلا بشویم...
http://mag.digikala.com/?p=1218
#هدفون   #گوش   #شنوایی   #پزشکی   #سلامت  
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded