Profile cover photo
Profile photo
Bartosz Maleniecki
About
Posts

Post has shared content

Poniedziałek. I znów oczekiwanie na weekend. Dlaczego weekend nie może trwać tyle co reszta tygodnia, a reszta tygodnia tyle co weekend? Wtedy życie byłoby łatwiejsze i piękniejsze... Ach...

Post has attachment

Dziś piątek. To co, powtórka Sylwestrowej nocy ? ;)

Przyznajcie się, co dostaliście na święta ? ;)

Przeczytałem. Mimo iż miałem mnóstwo innych zajęć, to udało mi się zagospodarować jakoś chwilkę i skończyć "Hobbita". Genialna książka. Super, że będzie ekranizacja. Kto jeszcze nie czytał, niech szybko zacznie, aby zdążyć przed premierą!! ;)

No i już prawie skończyłem czytać. Na Mikołaja dostałem "Hobbita". Książkę oczywiście, nie film, no film jeszcze nie wyszedł. W każdym bądź razie, nie mogę się już doczekać kiedy pojawi się w kinach! Dobra, kończę. Idę stąd. Książka na mnie czeka! ;)

No to pochwalcie się, co dostaliście dziś od Mikołaja?

W tym roku wcześniej miałem kupić prezenty świąteczne, ale jak zwykle się nie udało. Ale co tam, do świąt jeszcze dużo czasu!

Przygotowania do świąt idą jak po grudzie, a miało być po maśle albo chociaż po margarynie. Takiej pustki we łbie jeszcze nie miałem. Do tego wszystkiego jest super nieświątecznie. Oczywiście można powiedzieć, że to nic bo do świąt jeszcze trochę, ale na wystawach już witają nas choinki i wszędzie pełno światełek. Kłóci mi się to z ogólną aurą i wszystko jest nie tak jak być powinno !
Wait while more posts are being loaded