Profile cover photo
Profile photo
Bagiński Marek, tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalizuję się również w tłumaczeniach ustnych z języka angielskiego oraz niemieckiego. W wielu przypadkach tłumaczenia ustne wymagają posiadania uprawnień tłumacza przysięgłego. Dzieje się tak np. w przypadku udziału obcokrajowca niemówiącego po polsku przy takich działaniach jak sporządzanie aktów notarialnych. Zapraszam do współpracy - http://www.prolingua.com.pl/oferta/ustne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcam do skorzystania z moich usług. Jestem tłumaczem przysięgłym i gwarantuję poufność oraz bezpieczeństwo danych zawartych w tłumaczonych tekstach. Podejmuję się tłumaczeń tekstów poświadczonych różnego typu, m.in. odpisów aktów urodzenia, małżeństwa czy zgonu. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej - http://www.prolingua.com.pl/oferta/poswiadczone.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Moja oferta obejmuje także tłumaczenia ustne konsekutywne. Oferuję profesjonalną pomoc m.in. podczas czynności notarialnych, walnych zgromadzeń, ślubów cywilnych oraz rozmów handlowych. Zapewniam wysoki poziom tłumaczeń z języka angielskiego i niemieckiego na polski i odwrotnie. Zapraszam - http://www.prolingua.com.pl/oferta/ustne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrego tłumacza powinna wyróżniać szeroka wiedza merytoryczna z zakresu swojej specjalizacji. Z tego też względu istotne jest doświadczenie i ciągłe kształcenie w zawodzie. Korzystając z moich usług, mogą być Państwo pewni, że tłumaczenia będą dokładne i zawsze przygotowane na czas. Zapraszam do mojego biura w Białymstoku - http://www.prolingua.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tłumacz powinien nie tylko rozumieć tekst, lecz także sprawnie wyrażać jego treść w języku, na który ma być tłumaczony. Tłumacza powinna cechować umiejętność szybkiego uczenia się i bogata wiedza oraz orientacja w swojej specjalizacji. Zachęcamy do skorzystania z moich usług w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego i niemieckiego - http://www.prolingua.com.pl/oferta/poswiadczone.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tłumaczenia poświadczone wykonywane są przez tłumacza przysięgłego i opatrzone jego podpisem i okrągłą pieczęcią. Dzięki temu mamy dowód poprawności tłumaczenia i jego zgodności z regulacjami prawnymi. W zakres moich usług wchodzą również tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego i niemieckiego - http://www.prolingua.com.pl/oferta/poswiadczone.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzenie medyczne posiada instrukcję tylko w język angielskim lub niemieckim? A może napisałeś artykuł naukowy z zakresu medycyny i chciałbyś go opublikować w anglojęzycznej prasie? W takim razie zachęcam do współpracy. Podejmuję się również tłumaczeń tekstów medycznych - http://www.prolingua.com.pl/oferta/medycznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmuję się także tłumaczenia korespondencji prywatnej z języka angielskiego i niemieckiego. Otrzymałeś list z Niemiec i nie rozumiesz jego treści? Żaden problem, zapraszam do kontaktu. Oferuję szybkie i precyzyjne tłumaczenie tekstu. Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie - http://www.prolingua.com.pl/oferta/inne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokonuję tłumaczeń nie tylko z języka polskiego na niemiecki i angielski. Oferuję także tłumaczenia z angielskiego na niemiecki i odwrotnie. Zapewniam, że posiadam duże doświadczenie w zawodzie tłumacza. Pod poniższym linkiem mogą się Państwo zapoznać z referencjami od moich Klientów - http://www.prolingua.com.pl/referencje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strona internetowa dostępna w kilku językach to świetny pomysł. W ten sposób dużo więcej osób będzie mogło się zapoznać z treściami zamieszczonymi w sieci. Istotne jest, by strona została przetłumaczona profesjonalnie. Zachęcam do skorzystania z moich usług w tym zakresie - http://www.prolingua.com.pl/oferta/inne.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded