Profile cover photo
Profile photo
Bagiński Marek, tłumacz przysięgły języków angielskiego i niemieckiego
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Moja oferta obejmuje także tłumaczenia ustne konsekutywne. Oferuję profesjonalną pomoc m.in. podczas czynności notarialnych, walnych zgromadzeń, ślubów cywilnych oraz rozmów handlowych. Zapewniam wysoki poziom tłumaczeń z języka angielskiego i niemieckiego na polski i odwrotnie. Zapraszam - http://www.prolingua.com.pl/oferta/ustne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrego tłumacza powinna wyróżniać szeroka wiedza merytoryczna z zakresu swojej specjalizacji. Z tego też względu istotne jest doświadczenie i ciągłe kształcenie w zawodzie. Korzystając z moich usług, mogą być Państwo pewni, że tłumaczenia będą dokładne i zawsze przygotowane na czas. Zapraszam do mojego biura w Białymstoku - http://www.prolingua.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tłumacz powinien nie tylko rozumieć tekst, lecz także sprawnie wyrażać jego treść w języku, na który ma być tłumaczony. Tłumacza powinna cechować umiejętność szybkiego uczenia się i bogata wiedza oraz orientacja w swojej specjalizacji. Zachęcamy do skorzystania z moich usług w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego i niemieckiego - http://www.prolingua.com.pl/oferta/poswiadczone.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tłumaczenia poświadczone wykonywane są przez tłumacza przysięgłego i opatrzone jego podpisem i okrągłą pieczęcią. Dzięki temu mamy dowód poprawności tłumaczenia i jego zgodności z regulacjami prawnymi. W zakres moich usług wchodzą również tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego i niemieckiego - http://www.prolingua.com.pl/oferta/poswiadczone.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzenie medyczne posiada instrukcję tylko w język angielskim lub niemieckim? A może napisałeś artykuł naukowy z zakresu medycyny i chciałbyś go opublikować w anglojęzycznej prasie? W takim razie zachęcam do współpracy. Podejmuję się również tłumaczeń tekstów medycznych - http://www.prolingua.com.pl/oferta/medycznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podejmuję się także tłumaczenia korespondencji prywatnej z języka angielskiego i niemieckiego. Otrzymałeś list z Niemiec i nie rozumiesz jego treści? Żaden problem, zapraszam do kontaktu. Oferuję szybkie i precyzyjne tłumaczenie tekstu. Każde tłumaczenie wyceniam indywidualnie - http://www.prolingua.com.pl/oferta/inne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokonuję tłumaczeń nie tylko z języka polskiego na niemiecki i angielski. Oferuję także tłumaczenia z angielskiego na niemiecki i odwrotnie. Zapewniam, że posiadam duże doświadczenie w zawodzie tłumacza. Pod poniższym linkiem mogą się Państwo zapoznać z referencjami od moich Klientów - http://www.prolingua.com.pl/referencje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strona internetowa dostępna w kilku językach to świetny pomysł. W ten sposób dużo więcej osób będzie mogło się zapoznać z treściami zamieszczonymi w sieci. Istotne jest, by strona została przetłumaczona profesjonalnie. Zachęcam do skorzystania z moich usług w tym zakresie - http://www.prolingua.com.pl/oferta/inne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Państwa cennik moich usług? Każde zlecenie zawsze wyceniam indywidualnie, biorąc pod uwagę informacje otrzymane od Klienta. Jeśli chcą Państwo skorzystać z moich usług translatorskich, zachęcam do kontaktu - http://www.prolingua.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz pomocy tłumacza przysięgłego z języka angielskiego lub niemieckiego? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z moją ofertą. Zapewniam obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej - http://www.prolingua.com.pl/oferta/poswiadczone.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded