Profile cover photo
Profile photo
DCD Habitat
About
Posts

Post has attachment
Parapet często jest traktowany jak nic nieznaczący element, tymczasem dobrze dopasowany parapet będzie skutecznie pełnił funkcję dekoracyjną. Nasze przedsiębiorstwo oferuje wykonanie parapetów, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Zapewniamy terminową realizację zleceń, zapraszamy - http://dcd-uslugi.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, proponujemy szeroki wachlarz usług. Wykonujemy profesjonalne cięcie laserowe metalu oraz cięcie na gilotynie, jak również frezowanie CNC drewna. Oferujemy także usługi ślusarskie, spawanie stali oraz malowanie proszkowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług - http://dcd-uslugi.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się także w profesjonalnych usługach w zakresie obróbki tworzyw. Wykonujemy gięcie blach, cięcie profili stalowych, obróbkę CNC drewna, a także okleinowanie płyt meblowych. Do realizacji zadań związanych z okleinowaniem używamy okleiniarki HOLZHER Sprint 1321. Zachęcamy do współpracy - http://dcd-uslugi.pl/oferta/okleinowanie-plyt-meblowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług gięcia blach oraz stali. Prace wykonujemy na nowoczesnej prasie krawędziowej. Zapewniamy uzyskanie doskonałego efektu za każdym razem, bez jakichkolwiek zarysowań. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://dcd-uslugi.pl/oferta/giecie-blach-oraz-stali.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo firmy, która wykona profesjonalne malowanie proszkowe stali? W takim razie zachęcamy do kontaktu z firmą DCD Habitat. Do malowania wykorzystujemy nowoczesną maszynę duńskiej firmy Ideal Line. Jesteśmy w stanie wykonać malowanie w dowolnym kolorze z palety RAL. Zapraszamy - http://dcd-uslugi.pl/oferta/malowanie-proszkowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkie prace wykonujemy na nowoczesnych maszynach. Pozwala nam to zagwarantować najwyższą precyzję oraz powtarzalność wykonywanych działań. Proponujemy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, dostosowane do ich oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy DCD Habitat - http://dcd-uslugi.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia. Życzymy mnóstwa radości ze wspólnego przeżywania tych magicznych dni i niech stół ugina się od pysznych świątecznych potraw. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy DCD Habitat - http://dcd-uslugi.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Największą zaletą spawania metodą MIG/MAG jest dobra jakość spoin i duża wydajność. Metoda ta daje także możliwość spawania elementów o szerokim zakresie grubości. Wadą spawania metodą MIG/MAG jest konieczność stosowania osłony przed wiatrem w czasie spawania na przestrzeni otwartej. DCD Habitat oferuje spawanie metodą MIG/MAG - http://dcd-uslugi.pl/oferta/uslugi-spawania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spawanie metodą MIG/MAG wykorzystywane jest w liniach technologicznych i pracach montażowych oraz do spawania automatycznego i półautomatycznego. Metoda ta nadaje się do spawania większości materiałów, dobierając druty elektrodowe i gaz osłonowy, odpowiednie dla różnych metali. Firma DCD Habitat oferuje spawanie różnymi metodami, także MIG/MAG - http://dcd-uslugi.pl/oferta/uslugi-spawania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Metoda spawania TIG zapewnia najlepszą jakość połączeń ze wszystkich metod spawania. Metoda ta umożliwia spawanie elementów o szerokim zakresie grubości. Poza tym możliwe jest spawanie we wszystkich pozycjach. DCD Habitat oferuje usługi spawania metodą TIG, zapraszamy - http://dcd-uslugi.pl/oferta/uslugi-spawania.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded