Profile cover photo
Profile photo
DCD Habitat
About
Posts

Post has attachment
Oferujemy Państwu usługi obróbki różnych materiałów. Wykonujemy gięcie na prasie krawędziowej blach i stali. Używamy nowoczesnych maszyn, dzięki czemu proces ten jest bardzo precyzyjny i gwarantuje uzyskanie produktów najwyższej jakości. Zawsze mogą Państwo liczyć na doskonały efekt bez jakichkolwiek zarysowań. Zachęcamy do współpracy - http://dcd-uslugi.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta firmy DCD obejmuję obróbkę materiałów drewnopochodnych, wykonywaną na centrum CNC. Gwarantujemy wysoką dokładność wymiarową oraz powtarzalność. Wykonujemy profesjonalne wiercenie materiałów drewnopochodnych i zapewniamy idealną jakość obrabianych krawędzi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://dcd-uslugi.pl/oferta/ciecie-formatek-na-wymiar.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spawanie TIG jest inną metodą spawania, lecz również bardzo uniwersalną. Z powodzeniem można ją zastosować w przypadku bardzo cienkich blach. Zazwyczaj spawanie TIG wykorzystuje się do spawania stali nierdzewnej, stali wysokostopowej, aluminium, miedzi, tytanu, niklu oraz wielu innych stopów. Polecamy nasze usługi spawania - http://dcd-uslugi.pl/oferta/uslugi-spawania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spawanie MIG/MAT to wydajna i uniwersalna metoda, która umożliwia wykonywanie wysokiej jakości spoiw. Pozwala na łączenie stali konstrukcji niestopowych, niskostopowych, wysokostopowych, aluminium, magnezu, miedzi oraz innych metali. Jest to jedna z metod spawania, wykorzystywanych w naszej firmie. Zachęcamy do współpracy - http://dcd-uslugi.pl/oferta/uslugi-spawania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gwarantujemy najwyższą precyzję cięcia wielu materiałów. Oznacza to, że jesteśmy w stanie odpowiedzieć zrealizować zamówienia zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych. Wszyscy mogą liczyć na taką samą profesjonalną obsługę, ponieważ wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo. Zachęcamy do współpracy - http://dcd-uslugi.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje także obróbkę materiału DuPont Corian. Otrzymaliśmy certyfikat Quality Network DuPont, co oznacza, że mogą być Państwo pewni jakości naszej pracy. Corian to bardzo plastyczny materiał, który ma wiele zastosowań. Można go wykorzystać we wnętrzach mieszkań, np. do wykonania blatów, a także na zewnątrz, jako fasada budynku. Polecamy nasze usługi - http://dcd-uslugi.pl/oferta/obrobka-materialow-solid-surface.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje również profesjonalne usługi ślusarskie. W ramach tych usług proponujemy cięcie, szlifowanie, gięcie i wiercenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z takim samym entuzjazmem. Poradzimy sobie nawet z największymi zamówieniami. Zachęcamy do kontaktu z firmą DCD, mieszczącą się niedaleko Poznania - http://dcd-uslugi.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w precyzyjnej obróbce materiałów. Wykonujemy między innymi gięcie na prasie krawędziowej blachy oraz stali. Zapewniamy doskonały efekt bez jakichkolwiek zarysowań. Korzystamy z nowoczesnych, profesjonalnych maszyn. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://dcd-uslugi.pl/oferta/giecie-blach-oraz-stali.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Malowanie proszkowe stanowi zabezpieczenie antykorozyjne poszczególnych elementów, chroni przed chemikaliami i uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo jest to metoda bezpieczna dla środowiska naturalnego. Malujemy na każdy kolor z palety RAL, polecamy nasze usługi - http://dcd-uslugi.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy nasze usługi okleinowania płyt meblowych. Dzięki zaawansowanym urządzeniom oklejanie formatek w naszej firmie jest bardzo precyzyjne i charakteryzuje się wysoką powtarzalnością. Działamy szybko i terminowo, zachęcamy do współpracy - http://dcd-uslugi.pl/oferta/okleinowanie-plyt-meblowych.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded