Profile cover photo
Profile photo
Povoli.pl
23 followers -
Povoli.pl - uważnie przez życie
Povoli.pl - uważnie przez życie

23 followers
About
Povoli.pl's posts

Post has attachment
First czy last minute - to pytanie często pojawia się wraz z myślą o urlopie. Wolicie starannie opracować wakacyjny plan czy stawiacie na spontaniczne decyzje tu przed wyjazdem?

Kulinarny recykling.
Zdarza się Wam wyrzucać jedzenie? Mamy kilka pomysłów :)

http://povoli.pl/ze-smakiem/kulinarny-recyklingPost has attachment
Photo

Post has attachment
Agata Ucińska, trenerka jogi i autorka bloga "Poczuj się lepiej" opowiada o tym, gdzie i kiedy po raz pierwszy pomyślała, jak dobrze jest spojrzeć na świat wywrócony do góry nogami. Razem z nią zachęcamy Was do znalezienia swojej własnej jogi.

#joga #zdrowie  

Post has attachment
Napoleon wraz z Józefiną szybko odkryli piękno tego miejsca i chętnie spędzali tu wakacje.
Jeśli nie macie jeszcze planu, gdzie spędzić urlop, warto wziąć pod uwagę to urocze miejsce pośrodku pewnego europejskiego kraju. A jeśli już macie, to przecież plany zawsze można zmienić, prawda? ;)

#wakacje #podróże   #Włochy  

Post has attachment
Mieszkańcy ulicy Krótkiej w Gorzowie Wielkopolskim wzięli sprawy (i motyki) w swoje ręce i zamienili przestrzeń między blokami w sąsiedzki ogród. Zaczęli w pewien sobotni poranek, tworząc nie tylko miejsce, w którym będzie zielono.

#GreenCrossPoland #ogródspołeczny #urbanfarming

Post has attachment
Do wiosny jeszcze daleko i pewnie jeszcze nie raz dopadnie nas katar lub kaszel. Zima ma swoje minusy :(
A może jednak uda się uniknąć pułapek zastawianych przez bakterie?

Post has attachment
Magdalena Cielenga-Wiaterek zielonego bloga prowadzi od lat. Szefuje redakcji zielonych „Maszketów”, prowadzi zielone warsztaty kulinarne, pomaga zielonym fundacjom. I tylko potrawy, które serwuje, uparcie nie chcą być zielone. Bo wegetariańska kuchnia, którą sobie upodobała, zielona bywa tylko czasem. Na co dzień mieni się wszystkimi barwami natury. Na talerzu Magdaleny nigdy nie jest nudno.

Post has attachment
Niemiecka Wenecja - tak nazywany jest Spreewald.
Chyba jednak powinno być na odwrót, bo prócz malowniczych kanałów i urokliwej architektury Spreewald ma coś, czego nie uświadczy się we włoskim mieście i jego okolicach - zapierające dech w piersiach krajobrazy. Jak tu pięknie...

Post has attachment
"Rozmiar nie ma znaczenia" - mówi amerykański rzeźbiarz Jon Almeda. Wychodzące spod jego ręki finezyjne obiekty mają dokładnie jeden cal.
Zapraszamy do obejrzenia całej galerii: http://www.povoli.pl/miniaturowe-dziela-sztuki
PhotoPhotoPhoto
2015-11-14
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded