Profile cover photo
Profile photo
Lineage2-info.pl
13 followers -
Lineage2-info Oficjalna strona FanSite o Lineage 2 w Polsce.
Lineage2-info Oficjalna strona FanSite o Lineage 2 w Polsce.

13 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
PTS Ertheia rozpoczęty w Korei

Oprócz nowej rasy jaka się pojawiła w tym update pojawiły się standardowe zmiany jakie jak nowe skille wreszcie jakieś dla Healerów Ciekawy skill otrzymał np WL masowego cancela widać że NCsoft z postać typowej na PvE próbuje zrobić postać PvP. Zostały także wprowadzone zmiany w istniejących skillach chodzi tu przede wszystkich o zwiększenie powera lub że do użycia skilla będzie wymagany item będzie się to też tyczyło niektórych nowych skilli gównie ISS'ow, Wynn'ów oraz healer'ów więc panowie trzeba będzie się zaopatrzyć w tony Spiryt Ore. W raz z pojawieniem się update zostaną zmienione niektóre tereny do polowań. Pojawi się także masa nowych questów dla poziomów od 20 po 99. A na koniec według mnie najważniejsza zmiana dodanie dwóch nowych statystyk Charisma odpowiadającej za p.atk, p.def, atk.spd, m.atk, m.def, m.spd, max hp, max mp, max cp udźwig, Lucky odpowiadającej za enchant, craft, spoil (wyciągniecie podwójnej ilość materiałów), uniknięcie śmiertelnego ataku, szansa na dodatkowy drop z moba.

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Epeisodion - Ability

A jeśli bym wam powiedział, że możecie podnieść potencjał waszej postaci na poziom wyżej odkryć wasz ukryty potencjał to daje wam właśnie nowy system Ability, jaki pojawia się w kolejnej kronice pozwalający nam ulepszać umiejętności naszej postać poprzez wykupywanie Ability Point (AP) za SP. Gracz wykupuje pasywne skile, aby podnieść umiejętność swojej postać.

Dimensional Siege

No to jak obiecałem dziś artykuł o nowym systemie Dimensional Siege przeznaczonym dla klanów posiadających zamki jaki pojawił się Linvidorze. Klan którzy przejmie zamek wygrywa i otrzymuje za to nagrody ponad to serwer z którego pochodzi klan także otrzymuje nagrody w postaci buffa.

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Nowe artykuły, nowy tłumacz Aktualnoœci

Na początek witamy w redakcji nowego tłumacza SidInno który jak to stwierdził będzie tłumaczył dla nas artykuły po miedzy expieniem swojej postaci w Lineage 2.

A wracając do artykułu dziś dla was mamy artykuły opisujące system klanów w Lineage 2 którego autorem tłumaczenia jest właśnie SidInno. Nie są to jeszcze wszystkie ale w najbliższym czasie pojawi się reszta artykułów opisujących ten system.

Klany – ogólne informacje.
Tworzenie klanu
Poziomy klanu i rangi
Akademia Klanu
Misje klanowe
Korzyści i umiejętności

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Skille Klanowe oraz Kamaloka

Jak obiecałem dziś pojawiły się skille klanowe, które jakiś czas temu zapowiadałem. Prócz umiejętność klanowych zostały opisane w artykule także Squady, aby były w jednym miejscu wszystkie umiejętności bostujące Klanowiczom statystyki.

Artykuł o Kamalokach został stworzony na prośbę jednego z użytkowników, bo stwierdził, że brakuje takiego artykułu. Artykuł opisuje, czym są oraz jak powinny być wykonywane te instancje oraz ile expa otrzymamy za zabicie bossów znajdujących się w różnych wymiarach w przypadku danej Kamaloki.

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Nowy theme strony

Dziś oddaliśmy nowy theme strony chodzi ciągle wprowadzamy jakieś zmiany tak aby zoptymalizować wygląd artykułów oraz forum. W ciągu najbliższych dni pojawi się jeszcze parę zmian na stronie tych technicznych oraz kosmetycznych.

http://lineage2-info.pl/news
Add a comment...

Post has attachment
Boss Weapon, Podział Adeny, Appearance Scrolls/Stone

Wprowadzenie linvidora dodało do arsenału broni jakie były dostępne w grze bronie bossowskie dropiące z Antharas, Valakas oraz Lindvior. Każda broni która wypada z danego smoka będzie nosił jego nazwa, musimy pamiętać że nie wszystkie rodzaje broni dropią z danego smoka.

Jeden z mini dodatków linvidora wprowadził do gry system ułatwiający podział adeny pomiędzy członków party lub Command Chanela. Wprowadza to zmiejszenie czasu jaki trzeba poświęcić na podział adeny a także zwiększa bezpieczenistwo że przy wiekszeli liczbie ktoś nie otrzyma należnej mu zapłaty.

Battle in the Nursery jest instancja przeznaczona dla poziomów od 85 do 89. Twoim głównym zadaniem będzie zabijanie jak największej ilość mobów w ciągu 30 minut. Reuse instancji wynosi 6 godzin. Podczas zabijania mobów zbierasz punkty za moby, za które po za kończeniu instancji dostaniesz itemy Tissue Energy Crystals oraz expa po za kończeniu

Appearance Scroll lub Stone służy do graficznej zmian wyglądu zbroji oraz broni wszystkie statystyki oraz bonusy itemu nie zostają zmienione. Możesz używać appearance scrolls R Grade do każdego itemu włączając to R95-Grade oraz R99-Grade. Ale jeśli posiadasz appearance weapon musi być tego samego grade lub niższa tylko wersja R grade stanowi wyjątek od reguły.

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Kampania

W raz z wprowadzeniem Goddess of Destruction pojawił się nowy system questów tak zwanych kampanii uruchamiający się o określonych godzinach w czasie całego dnia. W odróżnieniu do normalnych, questów które wykonujemy solo albo w party podczas kampanii ten sam quest wykonuje znacznie większa liczba osób posiadających wymagany poziom aby brać w niej udział, każda z nich przyczynia się czy dana kampania zakończy się sukcesem czy porażką. Wszystkie osoby biorące udział w kampanii otrzymują nagrody, jeśli kampania zakończy się sukcesem liczba oraz rodzaj itemów, za jakie później możemy kupić itemy zależy od tego jak bardzo aktywni będzie w czasie kampanii.

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Po co jest Lineage2-info.pl?

Wczoraj jeden z użytkowników Innowy zadał mi bardzo ciekawe i za razem dobre pytanie, „Po co w ogóle prowadzę Lineage2-info.pl, jeśli jestem obrzucany za każdym razem miechem." Stwierdził, że on już by dawno dał sobie z tym spokój. Długo się zastanawiałem, co odpowiedzieć na jego pytanie, dlaczego dalej to ciągnę. Doszedłem do wniosku, że dla "Idei”, jaka przyświecała powstaniu tej strony 6.5Roku temu. Co to była za idea? Dać graczom Lineage 2 miejsce gdzie będą mogli znaleźć miejsce gdzie znajdą sprawdzone informacje na temat gry takie były założenia i tego się trzymamy od ponad 6 lat. Naszym zadaniem jest dać informacje wszystkim graczom Lineage 2 a nie wąskiej liczbie. Gdybyśmy skupili się tylko na graczach z GoD to strona istniała by tylko dla 5k graczy licząc z graczami polskiego klienta my dajemy informacje 80-120k graczy Lineage 2. Dlatego części artykułów będzie pisana od podstaw a nieaktualizowana, bo stare są jeszcze użyteczne dla tego trafiają do archiwum i gracze z starszych kronik mogą z nich korzystać. Bo Lineage 2 to nie tylko nowe kroniki, ale wszystko, co przez ostatnie 12lat się pojawiło w tej grze.
http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
To co jest widoczne w lewym górnym rogu skierowane jest do wszystkich osób poszukujących odpowiedzi na pytania związanych z grą. Jesteśmy tutaj aby wam pomagać w sprawach z którymi macie problemy jeśli nie znajdziecie odpowiedzi na stronie albo forum śmiało zadawajcie pytania z problemami was nurtującymi.

Z poważaniem
Nikopol

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...

Post has attachment
Efektywne Expienie postać oraz Linvidor - Skille rasowe


Wprowadzenie linvidora wprowadza zmiany odnoście skilli rasowych jakie posiadają wszystkie rasy w grze, dotychczas każda z ras posiadała co najmniej jeden skill z rasy który był skillem aktywnym. Linvidor wprowadził zmianę że żadna z ras nie posiada przypisanych aktywnych skilli rasowych. Dopiero po przebudzeniu otrzymujemy możliwość wykupienia takowych skilli. Więcej w artykule.
GoD oraz kolejne dodatki do Glory Days włącznie zmieniły system expienia postać znacząco teraz nie trzeba spędzać długi godzin na jednym expowisku aby nasz postać była lewelowana. Artykuł Efektywne Expienie postać przedstawia jakie instancje oraz questy możesz wykonywać aby efektywnie expić swoją postać.

http://lineage2-info.pl/news.php
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded