Profile cover photo
Profile photo
Rolplon s.c. sklep ogrodniczy
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Od ponad dwudziestu lat świadczymy dla Państwa usługi w zakresie ogrodnictwa. Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów przydomowych, sprzedajemy sadzonki, nasiona roślin i akcesoria ogrodnicze, a także zajmujemy się serwisem sprzętu ogrodniczego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą centrum ogrodniczego Rolplon w Gołdapi: http://rolplon.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomożemy Państwu spełnić marzenie o idealnym ogrodzie! Dobierzemy odpowiednie rośliny oraz zajmiemy się ich nasadzeniem. Jeśli tylko sobie Państwo tego życzą możemy wykonać także ogródki skalne. Nasze usługi obejmują również obsadzanie terenów komunalnych czy obszaru wzdłuż dróg. Zapraszamy do współpracy: http://rolplon.pl/ogrod.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W centrum ogrodniczym Rolplon znajdą Państwo wszystko, czego potrzebujecie do swojego ogrodu! Oferujemy największy w regionie wybór roślin, a także niezbędne akcesoria ogrodnicze. Oprócz roślin w stałej ofercie, do sprzedaży wprowadzamy też nowe odmiany. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów! Zapraszamy: http://rolplon.pl/sklep.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli chcieliby Państwo zobaczyć efekty naszych prac w zakresie projektowania i zakładania ogrodów przydomowych, zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, która dostępna jest na stronie: http://rolplon.pl/gal.htm. Prezentujemy tam także nasze realizacje dotyczące zakładania innych terenów zielonych. Zespół pracowników Centrum Ogrodniczego ROLPLON zawsze dokłada najwyższych starań, aby efekt naszych prac był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ziemia ogrodnicza, nasiona warzyw, kosiarki elektryczne czy ubrania ogrodnicze – nasza oferta jest naprawdę bardzo obszerna! Warto dodać, że zajmujemy się nie tylko sprzedażą różnego rodzaju akcesoriów ogrodniczych czy roślin, ale też zakładaniem systemów nawodnień oraz trawników zarówno sianych, jak i z rolki. Jesteście zainteresowani naszymi usługami? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: http://rolplon.pl/ogrod.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym centrum ogrodniczym, obok bogatego wyboru sadzonek i nasion, otrzymacie również środki ochrony roślin. Dysponujemy także różnego rodzaju nawozami dostosowanymi do konkretnych roślin. Nasi pracownicy posiadają obszerną wiedzą na temat pielęgnacji roślin, dlatego też Klienci Centrum Ogrodniczego ROLPLON mogą liczyć na fachowe doradztwo. Zapraszamy: http://rolplon.pl/sklep.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zbliża się wiosna! Planujecie urządzić ogród, ale nie wiecie jak się za to zabrać? Chętnie pomożemy! Posiadamy doświadczenie w projektowaniu przydomowych ogrodów, obsadzaniu terenów komunalnych, a także projektowaniu innych terenów zielonych. Dobierzemy odpowiednie rośliny oraz zajmiemy się ich nasadzeniem. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat usługi: http://rolplon.pl/ogrod.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok projektowania ogrodów świadczymy również usługi serwisowe sprzętu ogrodowego. Zajmujemy się serwisem zarówno gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie, dzięki czemu sprawnie i szybko poradzimy sobie z naprawą każdej maszyny lub sprzętu ogrodniczego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług serwisowych: http://rolplon.pl/serwis.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo sprawdzonego centrum ogrodniczego? Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie. Możemy poszczycić się największym wyborem nasion oraz sadzonek w regionie. Ponadto otrzymacie u nas różnego rodzaju akcesoria ogrodnicze i gospodarcze, a także niezawodny sprzęt ogrodniczy. Zapoznajcie się z naszym bogatym asortymentem: http://rolplon.pl/sklep.htm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, doradztwa oraz serwisowania urządzeń ogrodniczych i elektronarzędzi. Od początku naszej działalności stawiamy na wysoką jakość oferowanych narzędzi oraz usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://rolplon.pl/serwis.htm.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded