Profile cover photo
Profile photo
Bartosz Trąbka – trener osobisty
About
Posts

Post has attachment
Czas przeznaczony na trening zawsze wykorzystuję w 100%. Szukam optymalnych rozwiązań dla mojego podopiecznego, doradzam w kwestii ćwiczeń i żywienia. Mam na koncie również liczne szkolenia, między innymi dla kadr menadżerskich klubów fitness oraz ośrodków sportowych. Więcej o mnie przeczytacie na: http://bartosztrabka.pl/o-mnie
Add a comment...

Post has attachment
Sportem interesowałem się już w dzieciństwie, z czasem zainteresowanie przerodziło się największą pasję. Wiem jednak, że wiele osób o treningach zaczyna myśleć dopiero w dorosłym życiu. Niektórzy chcą poprawić swoje zdrowie i wygląd, inni myślą o pracy trenera personalnego. Pomaga takim osobom. Prowadzę zarówno treningi, jak również szkolenia dla przyszłych trenerów personalnych. Więcej o mnie na: http://bartosztrabka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trenerem personalnym jestem od wielu lat i chętnie dzielę się swoją wiedzą. Organizuję liczne szkolenia. Zapraszam na Kurs trenera personalnego, który prowadzę w Sopocie, Gdyni oraz Gdańsku, kurs Dieta i suplementacja w fitnessie oraz kurs doszkalający o nazwie Trening funkcjonalny. Szczegółowe informacje znajdziecie na: http://bartosztrabka.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Indywidualny zestaw ćwiczeń opracowany zgodnie z założonym celem treningowym w połączeniu ze zbilansowaną dietą sprawi, że ukształtujesz nie tylko swoje ciało, ale także charakter. Treningi wymagają systematyczności, koncentracji, zmierzenia się z wysiłkiem i brakującymi siłami. Satysfakcja jest ogromna! http://bartosztrabka.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas treningów bardzo istotna jest zbilansowana dieta. W zakresie moich usług mieści się również przygotowanie indywidualnych planów żywieniowych. Taki plan zawsze ściśle dostosowuje do celu treningowego danej osoby. O szczegółach możecie przeczytać na: http://bartosztrabka.pl/trening-osobisty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby wymodelować ciało, wzmocnić mięśnie i zredukować zbędną tkankę tłuszczową istotny jest odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń. Co ważne, wszystkie ćwiczenia muszą być wykonywane w prawidłowy sposób i oczywiście regularnie. Warto w powyższych kwestiach zdać się na pomoc doświadczonego trenera. Zyskamy wtedy pewność, że nasz wysiłek nie pójdzie na marne. http://bartosztrabka.pl/trening-osobisty
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trening osobisty w Gdańsku, Gdyni i Sopocie? Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą. Prowadzę treningi dla jednej osoby oraz dla par. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczego treningu, jak również karnetu. O wszystkich szczegółach możecie przeczytać na mojej stronie. http://bartosztrabka.pl/trening-osobisty.
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie witam na moim profilu Google+! Nazywam się Bartosz Trąbka i jako trener personalny pracuję od lat. Dla każdego mojego podopiecznego dobieram odpowiednie ćwiczenia, które wzmacniają mięśnie, wyszczuplają sylwetkę i poprawiają kondycję fizyczną, ustalam też spersonalizowany plan żywieniowy. Pracuję na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. http://bartosztrabka.pl/trening-osobisty.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded