Profile cover photo
Profile photo
SA Rezervace
18 followers
18 followers
About
SA Rezervace's posts

Kvůli množícím se emailům ohledně nefunkčnosti aplikace SA Rezervace bych chtěl oznámit, že nová aktualizace se už bohužel nechystá. Aplikace již není delší dobu vyvíjena a byla stažena také z Google Play. Důvodem stažení byla žádost ze strany SA, která považovala aplikaci za pirátskou a její vývoj za protiprávní. Děkuji všem za podporu a skvělý feedback v průběhu celého vývoje a doufám, že si oblíbíte další aplikace, které připravuji:)

Post has attachment
Podívejte se co se připravuje do nové verze! Obrázek snad nepotřebuje další komentář:)
Photo

Nová verze SA Rezervace je konečně venku! Právě jsem jít uploadnul na Google Play a aktualizace by se měla objevit do několika hodin. Všechny bugy (o kterých jsem věděl) se podařilo úspěšně vyřešit, tak doufám, že budete s novou verzí spokojeni:) Neváhejte napsat jakékoliv postřehy/nápady k tomu co se Vám na nové verzi líbí/nelíbí a pokud narazíte na chybu, napiště mi prosím mail nebo nechte komentář, aby jsem ji mohl co nejdříve opravit:)

Tak po několika dnech testování (a oprav) to už vypadalo že v neděli (včera) konečně vyjde nová verze. Pak se mi ovšem do ruky dostal jeden starší telefon s flashnutým androidem 2.3.5, který už od pohledu (dotyku) nebyl zrovna dvakrát rychlý. Když jsem se na něm začal testovat novou verzi, všimnul jsem si, že načítání seznamu spojů trvá neúměrně dlouho (okolo 60s!). Stará verze aplikace to na stejném zařízení přitom zvládla za 5s. Přitom problémová část kódu je v obou verzích identická... Po dlouhém pátrání jsem nakonec nejspíš objevil příčinu: knihovnu HoloEverywhere, která slibuje vzhled androidu 4 na všech zařízeních od verze 2.1 a kterou moje nová verze používá. Knihovna v podstatě obsahuje všechny grafické prvky a zdrojové soubory z nové verze androidu a připojuje je přímo k aplikaci.  Když knihovnu odpojím, tak vše běží jak má. Problém tedy bude nejspíš s nedostatkem paměti na některých starých telefonech. Sice se to projevilo zatím pouze na jednom zařízení, ale nevím jak velký problém by to mohl být...  Proto se raději pokusím nahradit knihovnu HoloEverywhere knihovnou ActionBarSherlock, která sice nedokáže poskytnout kompletně stejný vzhled jako android 4, ale zabírá méně místa..

Dobrá zpráva na závěr: Pokud byste chtěli vyzkoušet novou verzi už nyní, tak stačí když mi napíšete na mbezdeka@gmail.com a já vám ji obratem pošlu. A pokud máte doma starý telefon, na kterém byste mohli výše zmíněný problém otestovat a reportovat mi ho, budu vám vděčný za otestování!

Post has attachment
S radostí oznamuji, že nová verze SA Rezervace je již hotová!  Přesněji řečeno implementovaná. Před vydáním je však ještě nutné ji pořádně otestovat. Z původního záměru, kterým bylo vytvořit pouze nový design jsem aplikaci nakonec kompletně přepsal a doufám, že i optimalizoval. Pokud vše půjde jak má, aktualizace by měla být do konce týdne. Prohlédněte si zatím nové fotky a budu rád za jakýkoliv feedback!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10 Photos - View album

Post has attachment
Nové fotky i s "rámečkem":)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
7 Photos - View album

Post has attachment
Nová verze aplikace už se blíží! Podívejte se na novou sadu screenshotů, budu rád za jakýkoliv feedback:) Jsou tam fotky jak z telefonu, tak tabletu...
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
8 Photos - View album

Post has attachment
Další screenshoty z připravované verze... 
Photo
Photo
2 Photos - View album

Post has attachment
Právě jsem začal pracovat na novém vzhledu aplikace... Jak se vám líbí?
Photo

Post has attachment
Vítejte na stránce podpory k aplikaci SA Rezervace. Když budete mít jakýkoliv dotaz či námět na vylepšení aplikace, neváhejte napsat!
Wait while more posts are being loaded