Profile cover photo
Profile photo
Martin Miškov - kandidát +1 občanov
24 followers
24 followers
About
Martin Miškov - kandidát +1 občanov's posts

Post has shared content
Ďakujeme vám priatelia za podporu! Vaša dôvera je to najcennejšie čo môžeme získať a rovnako to najvzácnejšie čo môžeme stratiť. Čísla môžu zdanlivo hovoriť, že ludia ešte nie sú pripravení na tak pokrokové myšlienky. Vaše reakcie a vaša podpora však vravia, že ideme správne, len si musíme nájsť cestu k širším masám a to je len technicko-časová otázka. +1 HLAS nie je riešenie, je to spôsob ako hľadať spoločné riešenia. +1 HLAS sme všetci.

Post has shared content
VOX POPULI - z obce Runina (Poľsko-Ukrajinská hranica) v Národnom parku Poloniny cez www.protestujem.sk

Pozdravujeme vás priatelia! Musíme sa spájať!
Photo

Post has shared content
Ďakujeme za vašu podporu! Dostali sme mailom od VŠ študenta:

Zdravím Alex,

chcem sa ti poďakovať za poskytnuté materiály a informácie. Dovoľ mi, vyjadriť pozitívnu emóciu nad angažovanosťou teba ako kolegu, ale vôbec celého tímu v otázkach a problémoch súčasnej slovenskej, ale i globálnej politiky. Vaša činnosť je nepochybne nádejou a svetlom pre všetkých šikovných mladých ľudí, ktorí sa snažia bojovať na svojich fakultách proti často nezmyselným princípom tejto spoločnosti. Kolegov budem nepochybne pozdravovať a informovať ich o vašej činnosti. Taktiež si veľmi ceníme i pozdrav od šarmantnej Ivanky. :)

Prajem všetko dobré a úspešný volebný týždeň

Post has shared content
Pridajte sa k PROTESTU!
Dnes bol spustený internetový geografický protest, ktorého účelom je virtuálne zobrazenie protestujúcich občanov na mape Slovenska. Pridajte sa a zdielajte stránku ďalej, nech je vidno všetkých ľudí, ktorí protestujú nie len v uliciach, ale aj z práce či z ich domovov.

Post has attachment

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
http://goo.gl/kMCwC
Mali sme prvu tlacovku Strany +1 hlas, zucastnili sa na nej TV JOJ, TASR, SITA a dvaja nezavistli novinari, za ich ucast dakujeme.
Wait while more posts are being loaded