Profile cover photo
Profile photo
Agar-Power. Wynajem Agregatów Prądotwórczych
About
Posts

Post has attachment
Odpowiednie obchodzenie się z agregatem prądotwórczym – eksploatacja, przechowywanie i konserwacja – ma ogromny wpływ na jakość pracy i żywotność agregatu. Generatora uszkodzonego lub zepsutego nie można zwrócić. Na naszej stronie przekazujemy Państwu istotne wskazówki, w jaki sposób właściwie obchodzić się z tym urządzeniem, aby służył długo i niezawodnie: http://agar-power.pl/warto-wiedziec-o-generatorze-pradu-wynajeciem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że wyróżniamy kilka typów agregatów prądotwórczych, w zależności od wielu czynników? Są generatory jedno- i trójfazowe, otwarte – których praca jest głośniejsza i te zabudowane, cichsze. Dodatkowo możemy je podzielić na mobilne i stacjonarne. Jeśli zamierzają Państwo wynająć agregat prądotwórczy, polecamy się w tej kwestii! Dopasujemy urządzenie o odpowiedniej mocy i doradzimy najlepszy wybór: http://agar-power.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba firmy Agar Power mieści się przy ulicy Kolumny 122/128 w Łodzi. Naszą ofertę kierujemy do instytucji, firm, przedsiębiorstw, organizatorów imprez oraz osób prywatnych na terenie całego kraju. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące naszej działalności: http://agar-power.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli wahają się Państwo przy wyborze agregatu prądotwórczego – służymy fachowym doradztwem. Podpowiemy, jaka moc zasilania będzie odpowiednia do Państwa potrzeb. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem: http://agar-power.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej prezentujemy Państwu nasze dotychczasowe realizacje – zdjęcia z imprez plenerowych, koncertów i festynów. Mogą Państwo osobiście przekonać się, jak wygląda generator prądotwórczy lub spalinowy. Wysoka jakość usługi i sprawne działanie, to cechy, dzięki którym grono naszych Klientów nieustannie się poszerza: http://agar-power.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Generator spalinowy lub elektryczny, to idealne rozwiązanie przy organizacji imprez plenerowych. Szybko i sprawnie dostarczymy niezbędny sprzęt oraz zapewnimy fachową obsługę. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową: http://agar-power.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z nami nie muszą Państwo się obawiać przerwy w dostawie prądu! Nasza wypożyczalnia pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, całą dobę! Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju, oferując transport agregatów prądotwórczych, okablowanie, rozdzielnie, a także ich profesjonalną obsługę. Zapraszamy do kontaktu: http://agar-power.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Układ Samoczynnego Załączania Rezerwy SZR gwarantuje zasilanie w każdej awaryjnej sytuacji, w której przerwa w dostawie prądu może mieć tragiczne konsekwencje. Moduł SZR daje możliwość programowania indywidualnych ustawień, dzięki wbudowanemu programowalnemu sterownikowi elektronicznemu. Więcej informacji na ten temat zamieściliśmy na naszym blogu: http://agar-power.pl/wypozyczalnia-agregatow-pradotworczych-agar-power/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu zoptymalizowania efektów pracy generatora prądotwórczego, należy dobrać odpowiedni model pod indywidualne zapotrzebowanie. Wiedza i doświadczenie pracowników Agar Power pozwoli na optymalne dopasowanie obu tych czynników. Zapraszamy Państwa do współpracy: http://agar-power.pl/wynajem/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim organizatorom imprez plenerowych, koncertów, a także inwestorom, właścicielom firm itp. przypominamy, iż nasza oferta obejmuje wynajem profesjonalnego sprzętu prądotwórczego i akcesoriów, wraz z transportem i obsługą. Zasilimy w niezbędną energię zarówno planowane eventy, jak i wszelkie sytuacje kryzysowe: http://agar-power.pl/wynajem/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded