Profile cover photo
Profile photo
Doctor Sam
18 followers -
Сеть частных клиник в Киеве
Сеть частных клиник в Киеве

18 followers
About
Doctor Sam's interests
Doctor Sam's posts

Post has attachment
Оценивая нынешнее состояние нашей системы здравоохранения, невозможно не чувствовать такого “burning ambition” – горящего желания показать украинцам, какой может быть медицина, когда она работает по мировым стандартам. Донести, что наряду с ожиданиями компетентности и профессионализма человек может (и должен!) требовать получения медицинских услуг в атмосфере комфорта и уюта, с искренней заботой к нему и уважением его ценностей. Именно это мы и решили сделать в рамках медицинской сети Doctor Sam.
Сэм Аганов, Генеральный
директор Медицинской
сети Doctor Sam
Photo

Post has attachment
Нагадуємо, що вже сьогодні, 24 липня, відбудеться лекція Генерального директора Медичної мережі Doctor Sam Сема Аганова "Як підготувати дитину до фінансової незалежності?", яка організована в рамках Батьківського клубу від European Business Association.
Детальніше про участь за посиланням ⬇️
http://www.eba.com.ua/uk/events/calendar/eventdetail/13704
Photo

Post has attachment
Ділимося корисним – інформацією, порадами, новинами. Долучайтесь до спільноти Doctor Sam у facebook!
https://www.facebook.com/MCDoctorSam/
Photo

Post has attachment
Бытует мнение, что в современном обществе потребность вакцинации детей отпала, поскольку с ростом уровня гигиены и санитарии болезни исчезнут. Однако специалисты Всемирной организации здравоохранения не согласны с этим утверждением. По их мнению, болезни, против которых может проводиться вакцинация, вновь появятся, если прекратить программы вакцинации. Хотя улучшение гигиены, мытье рук и чистая вода помогают защитить людей от инфекционных болезней, многие инфекции могут распространяться независимо от степени нашей чистоплотности. Если население не вакцинировано, то болезни, ставшие редкими, например полиомиелит и корь, быстро появятся вновь.
Photo

Post has attachment
Основні симптоми порушень роботи ендокринної системи у дітей:
- Розлади сну
- Підвищена пітливість
- Відчуття постійної втоми
- Дратівливість
- Порушення роботи органів травлення
Помітили схожі симптоми у вашого маляти? Зверніться за консультацією до дитячого ендокринолога

Post has attachment
При сунусите боль "теряет " определённое место, и начинает болеть голова

Post has attachment
Що робити, якщо вжалила оса?
Зазвичай контакт з осами не несе небезпеки для людини. Хоча реакції на укус ос болючі, вони здебільшого не вимагають відвідування лікаря або невідкладної допомоги. Однак отрута цієї комахи також містить білки, які можуть викликати алергічну реакцію (анафілаксію). Ця реакція зазвичай виникає протягом 2 годин після того, як людина була ужалена. Основним симптомом є набряк дихальних шляхів, який може викликати утруднення дихання і ковтання. Якщо дорослий або дитина відчуває таку реакцію, слід звернутися за невідкладною медичною допомогою. Це також необхідно зробити при виникненні кропив'янки після укусу і збільшенні вираженості реакції на укус з плином часу.

Photo

Post has attachment
Попереду уікенд, який багато киян із дітьми проведуть на свіжому повітрі. Безсумнівно, відпочинок на природі корисний для здоров'я малечі. Однак не варто забувати про можливі негативні наслідки тривалого перебування під прямими сонячними променями. Тому перед виходом на вулицю батьки обов'язково повинні подбати про надійний захист шкіри своєї дитини.
Обираючи сонцезахисний засіб, слід звернути увагу на рівень його захисту - SPF. Для дітей необхідно вибирати максимальний захисний рівень, при цьому важливо враховувати вік дитини та її тип шкіри. Наприклад, світловолосий дітям з білою шкірою потрібно використовувати засіб з більш високим ступенем захисту, а темноволосим і смаглявим - з меншою.
Тож, будьте уважнішими та насолоджуйтесь прогулянками на природі без ризиків для здоров’я!

Photo

Post has attachment
Як говорити про гроші з дітьми?
Чому необхідно підготувати дітей до фінансової незалежності?
Як навчити дітей витрачати гроші з розумом?
По це і не тільки йтиметься у лекції Генерального директора Медичної мережі Doctor Sam Сема Аганова "Як підготувати дитину до фінансової незалежності?", яка організована в рамках Батьківського клубу від
European Business Association.
Детальніше про участь за посиланням http://www.eba.com.ua/uk/events/calendar/eventdetail/13704
Photo

Post has attachment
Понад 300 гравців, 50 ігор, більше 3000 випитих пляшок води, сотні задоволених гравців та вболівальників - і все це під час Щорічного Футбольного Турніру European Business Association, партнером якого виступила Медична мережа Doctor Sam.
Вітаємо переможців: 1 місце - Lactalis 2 місце - Фармацевтична компанія «Фармак» 3 місце - UNIQA Україна Дякуємо усім учасникам за видовищну гру, неймовірний азарт та емоції, які просто зашкалювали цими вихідними!
Photo
Wait while more posts are being loaded