Profile cover photo
Profile photo
Galileum Sp. z o. o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W ofercie firmy Galileum jest wiele kursów i szkoleń. Organizujemy m.in. kursy UDT (w tym na wózki widłowe), BHP i PPOŻ, a także spawania. Oferujemy kursy otwarte, jak i zamknięte, których przebieg dopasowujemy do oczekiwań Klientów. Zapraszamy https://galileum.pl/kursy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma Galileum ma wiele oddziałów w całej Polsce. Tutaj znajdziecie Państwo dokładną ich mapę - https://galileum.pl/o-nas/nasze-oddzialy. Zapraszamy do Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Bydgoszczy, Torunia, Białegostoku, Zielonej Góry, Poznania, Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Opola, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Bialka-Białej, Krakowa, Kielc i Rzeszowa!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Galileum oferuje współpracę ze świetnymi rzeczoznawcami, dzięki którym otrzymacie Państwo ekspertyzy kredytowe, egzekucyjne, sądowe, spadkowe, finansowe i podatkowo-skarbowe. Zapraszamy https://galileum.pl/rzeczoznawstwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukujecie Państwo fachowców w zakresie rzeczoznawstwa? W Galileum gwarantujemy Wam współpracę z takimi właśnie osobami! Nasi rzeczoznawcy posiadają wszelkie certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje, niektórzy to również biegli sądowi, zatem na ich opiniach warto i można polegać! Po informacje zapraszamy na https://galileum.pl/rzeczoznawstwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2018 życzymy wszystkim naszym dotychczasowym Kursantom, jak i przyszłym Kontrahentom spokojnych, rodzinnych i radosnych Świąt! Oby były czasem beztroski i oderwania się od codziennych trosk – tych ostatnich życzymy zaś jak najmniej! https://galileum.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Galileum w swojej bogatej ofercie kursów i szkoleń ma m.in. organizację kursów zgrzewania tworzyw sztucznych – elektrooporowego (HM) i doczołowego (elementem grzejnym HS) oraz polifuzyjnego. Więcej dowiecie się Państwo odwiedzając nas na https://galileum.pl/kursy/zgrzewanie-elektrooporowe-i-doczolowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również organizację szkoleń SEP – na uprawnienia gazowe G3, dzięki którym zdobędziecie Państwo nie tylko umiejętności, ale i niejako formalne pozwolenie na eksploatację i dozór nad urządzeniami gazowymi. Dzięki naszemu szkoleniu przygotujecie się Państwo perfekcyjnie do egzaminu kwalifikacyjnego! Zapraszamy https://galileum.pl/kursy/gazowe-g3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Galileum organizuje również kursy UDT. Oferujemy pełne wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji Państwa (i Waszych pracowników) w zakresie takim, jak obsługa wózków widłowych, podestów, suwnic, żurawi i wielu innych maszyn. Kurs zakańczamy egzaminem wewnętrznym, ale jest też możliwość przystąpienia do egzaminu przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego. Zapraszamy https://galileum.pl/kursy/kursy-udt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszych szeregach są również rzeczoznawcy, którzy chętnie przyjdą Państwu z pomocą np. w wykonaniu wyceny i ekspertyzy technicznej wielu urządzeń i maszyn, środków transportowych, narzędzi, wyposażenia czy kotłów i maszyn energetycznych. Więcej na ten temat przeczytacie Państwo na naszej stronie https://galileum.pl/rzeczoznawstwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oddziały firmy Galileum znajdują się w wielu miastach Polski. Znajdziecie nas Państwo w Warszawie, Rzeszowie, Częstochowie, Krakowie, Kielcach, Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Olsztynie, Gdańsku, Białymstoku,Szczecinie, Poznaniu, w Zielonej Górze, Wrocławiu, Bielsko-Białej, Opolu, Katowicach i Gliwicach! Jako że współpracujemy z audytorami energetycznymi z całego kraju, możecie się do nas Państwo zgłaszać bez obaw, jeśli potrzebujecie np. świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapraszamy https://galileum.pl/audyty-energetyczne!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded