Profile cover photo
Profile photo
Robottechnic
12 followers -
Universal Robots Türkiye Distribütörü
Universal Robots Türkiye Distribütörü

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Arcelik is the new sponsor of the Turkish National Football team and this video is their new commercial.The mobile robot in the beginning of the video is assembled by Kenttur Engineering. The robot consists of MiR mobile robot, UR5 robot arm and OnRobot Gripper.

Arçelik'in reklamının başında görünen mobil robot Kenttur Mühendislik tarafından bir araya getirilmiştir. Robot, MiR mobil robot, UR5 robot kolu ve OnRobot gripper'dan oluşmaktadır.
Add a comment...

Post has attachment
MiR Mobil Robot Türkiye'de!

Yeni kuşak mobil robot MiR Kenttur Mühendislik güvencesiyle Türkiye'de. Kenttur Mühendislik mobil robotlar konusunda dünya lideri olan MiR'i Robottechnic çatısı altında Türkiye'ye sunuyor.

Thomas Visti Türkiye'nin robotik entegrasyon konusunda lider firması olan Kenttur Mühendislik A.Ş. ile partner'lik anlaşması imzaladıklarından dolayı çok heyecanlı ve mutlu olduğunu dile getirdi.

MiR Mobil Robot'lar tüm endüstrilerde servis, taşıma, nakliye ve lojistik uygulamalarında kullanılmaktadır. Fabrika, depo, atölye, ofis, işyerleri, okul ve hastane gibi bir çok alanda taşıma işlerinin otomasyonunu güvenli ve hassas bir şekilde gerçekleştirmektedirler.

Mir Mobil Robot ile ilgili daha geniş bilgi ve diğer uygulamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Photo
Photo
17.10.2016
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
SIRADIŞI ÇAPAK TEMİZLEME!!! - OUT of the ORDINARY BURR CLEANING!!!

Universal Robots UR10 robotla beslediğimiz CNC'den çıkan parçaların üzerinde kalan çapakları tam olarak temizleyebilmek için normalde operatörün yaptığı suya daldırarak temizleme işlemini UR10 robotla birebir uygulayarak mükemmel sonuç elde edilmiştir.

After feeding a CNC machine with a UR10, in order to clean the burr on the products, we mimicked the exact procedure of the operator by dipping the product in water.
Add a comment...

Post has attachment
Boya Yapan Robot Uygulaması

Küçük ev aletleri üreten bir firma için gerçekleştirilen boya püskürtme uygulamasına yönelik çözüm ile ilgili ayrıntıları web sitemizden görebilir ve uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm uygulamalarımız hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, bizi arayabilirsiniz.

Add a comment...

Post has attachment
Zımpara ve Rötuş Yapan Robot Uygulaması

Zımpara robotu ile gerçekleştirdiğimiz robot otomasyon uygulamamız. Önde gelen bir otomotiv firması için gerçekleştirilen çözüm ile ilgili ayrıntıları web sitemizden görebilir ve uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm uygulamalarımız hakkında ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, bizi arayabilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Robot Yatırımları Fuarı ve Zirvesi'ndeyiz

21-22 Ekim 2015 tarihlerinde WOW Yeşilköy'de düzenlenecek olan Robot Yatırımları Fuarı ve Zirvesi'ne katılıyoruz.

Fuar standımızda UR3 ve UR10 robotlarımız ile çeşitli uygulamalar gerçekleştireceğiz. Alma-bırakma, yol izleme, vidalama ve parça dizme gibi uygulamalarımız ile Universal Robots programlama ve kullanım özelliklerini inceleyebilir, robotlarımız hakkında geniş ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Zirvede ayrıca İnsan-Robot işbirliği ile ilgili örnek uygulamalarımız hakkında sunumlarımız da olacak ve uygulanmış projelerden örnekler verilecek.

Sizleri de aramızda görmek ve standımızda ağırlamaktan onur duyarız.

Bizi Stand No: B-11 'de bulabilirsiniz.

Online davetiye için:

http://www.stalternatif.com/online-davetiye
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Universal Robots UR3 Resmi Tanıtım Videosu

Bu yetenekli robotu çalışırken izleyebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Nachi Robot ve Robottechnic güçlerini birleştirdi

Ülkemizin önde gelen robot otomasyon firmaları arasında yer alan Robottechnic artık Nachi Robot entegratörü olarak da hizmet verecek.

Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir, bizi arayabilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Boyu Küçük, Yeteneği Büyük

Universal Robots tarafından geçtiğimiz ay tanıtımı yapılan yeni robot kolu UR3 modeli masaüstüne konulabilecek kadar küçük olmasına rağmen son derece hassas, hızlı ve sağlam bir robot.

Universal Robots UR3 ile ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Universal Robots Türkiye Distribütörü olan Robottechnic web sitesinde bulabilirsiniz.

Daha geniş tanıtım ve uygulamalar için bizi arayabilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Otomotiv sektörü için gerçekleştirdiğimiz vidalama robotu robot otomasyon projemiz ile ilgili ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, bizi arayabilirsiniz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded