Shared publicly  - 
 
Jaučiuosi saugus, tiek darbe tiek namuose. Niekas, kiek žinau, nesiruošia manęs pulti, o pats irgi esu gavęs ramybės dovaną. Visgi iš neturėjimo ką veikti su keliais draugais nuvarėm į ginklo savigynai kursus. Aišku pradžiai reikėjo praeiti techninę medicininę apžiūrą pas visokius neištarimų ir neįsimenamų pavadinimų daktarus. Padariau klaidą apžiūrą eidamas bendra tvarka, o ne susimokėjęs privačioje klinikoje ir gavęs viską per vieną dieną. Kadangi mano šeimos ekshumuota daktarė atostogavo Rasų kapinėse, tai nuvariau į Centro polikliniką kurią googlas visagalis meta kaip pirmą pasirinkimą tokiems reikalams. Va čia ir prasideda blet.... gavau į dantis sąrašą kabinetų kuriuos turiu aplankyti ir gauti parašus dėl tinkamos sveikatos naudotis ginklu. Pirmyn gardemarinai... pirmas lašas į kelnes pateko kai pamačiau kiek žmonių su darbo knygelėm smaukosi koridoriuje ir galutinai apsimyžau, kai išsiaiškinau jog visi į tuos pačius kabinetus kaip ir aš.
Jau minėjau apie ramybės dovaną, taigi ją ir išpakavau, nors kuo toliau tuo ta dovana mažėjo ir traukesi, kol netapo razinka. Su ta razinka laukiu prie 210kab. su užrašu „neurologas“ . Pacientų tik daugėja ir kiekvienas su savo naglu snukiu : „Aš tik paklaust“. Pyst atsidaro 209kab ir kaip palaiminimas skamba : „kas į 210, galite užeiti“ , stovėjau arčiausiai, velniop kultūrą, eiles ir nepatenkintus tautiečius. Parašą gaunu patvirtinęs, jog niekuo nesiskundžiu ir pagrindiniai vaistai uošvienės rinkti liepžiedžiai ir čiobreliai. Darbo liaudies atstovė ir laukiančiųjų lyderė man iškarto per stogą užvažiavo, kažką klykaudama apie eiliškumą. „štai Jūs ponia laukiate eilėje dėl spaudo darbo knygelėje, o aš dėl ginklo, manęs geriau nenervuoti“ – gimė vienintelis atsakymas ir turėčiau pastebėti ramus atsakymas. Lyderė nukautuota, sukilimas numalšintas net neprasidėjus.
Liko vienintelis susitikimas su psichiatru, bet man paaiškina, jog šis susitikimas turi įvykti tik pagal mano registracijos vietą, t.y. toje gydymo įstaigoje kurioje prisiregistravęs. Lekiu į Tilto gatvę.
-Man reikia psichiatro - pareiškiu registratūroje ir pamatęs prasidėjusį registratorės akies tiką, patikslinu - dėl leidimo ginklui.
- A pas mus niera psichiatro – xrienava šudlenkė – važiuokit v Santariškės, tam naš pagrindzinis skyrius.
Santariškėse daugiau civilizacijos, kad nebūtų bardako gauni lapelį su numeriuku ir lauki savo eilės, kaip banke.
- Man reikia psichiatro , dėl ginklo – klaidos nekartoju.
- O mes neišduodam tokių pažymų, Jūs turite važiuoti į Vasaros 5.
- aaaaa , blet – tikas prasidėjo man.
Vasaros 5:
- Jūs ką ponas, mes jau nuo 97 metų atskirti nuo šitų reikalų, važiuokit į savo polikliniką.
- Ar yra paprastenis būdas įrodyti, kad nedurnas?
- Ne
„Tsi palaukėj toli, briedzis numetė ragų“ balsu traukiu dainelę Vasaros 5 teritorijoje, aišku niekam nuostabos nekeliu, sėdu į Jagį ir lėtai išjudu, įskiepijęs personalui ir gyventojam nuomonę, kad su Jagiais važinėja tik idiotai.
Savos poliklinikos registratorei, pamačius mano krauju pasruvusias akis, vėl tikas prasidėjo.
- A kas Jūsų daktarė? – atsako į mano kelionių pasakojimą.
- Bybtraukienė
- A tai pas ją yra atskira registracija, ten va už vaistinės.
Jaučiu sprogsiu. Registracijoje už vaistinės kažkokia švepla pamėklė su šampano butelio dugnais ant akių man kažką dėsto, bet aš jau užsiciklinęs ant vieno sakinio : „ man reikia psichiatro“ tvirtai ir su ašaromis „ dėl ginklo“... registruoja mane po savaitės, kai parbogins ekshumuotą, bet su pasiryžimu jabal vsiex kto niže menia rostam, einu be eilės. Vienitelė jauna daktariukė man be problemų išrašo siuntimą atgal į Centro polikliniką ir išaiškina visą procedūrą. Kaip ir šviesus rytojus aušta mano neramiam bedvasiam kūnui. Tik va Centro poliklinikoje psichiatras pareikalauja rekomendacijos iš darbovietės.....
- diktuok tekstą , aš vietoje ją parašysiu ir pasirašysiu
- ne, reikia iš darbovietės
- aš ir darbovietė, vienas ir tas pats
- Tai ir atneškit iš darbovietės
- Duokit, prašau, lapą, gryšiu po 5 min, - bandau gudraut.
- Rytoj 12 val.
- Gal čia koks psichologinis testas mano stabilumui nustatyti?
- Nea čia pagal įstatymą.
Ax tu šventas pasiutime.....
Dabar 11.00 , už valandos su darbovietės rekomendacija dar gausiu kelis žilus plaukus.....
Laukite tesinio...........
Translate
37
Skirmantas Tumelis's profile photoZhygis Laurynas's profile photoGyvenimo Stebėtojas's profile photoArturas Ramanavicius's profile photo
18 comments
Translate
Translate
Translate
 
geras daktaras: NE urologas... :)
O šiaip tai psycho stability testas, kaip ir Vrungelio regata - pod ugrozoj sryva...
Psichui nedašunta, kad pats gali būti nuosavos įmonės direktorius... Japis su Jagu, mle...
Translate
 
Pasirodo paraiška turi pabūti ofise. Ar taip supratau?

Bet labai smagi istorija. Išties atspindi visą šlykščia sistemą orientuotą į kažkokius funkcionierius.
Translate
 
+Mantas Normantas , žmona gudri ir sau tyliai suka moną: atsiras ginklas - atsiras seifas, atsiras seifas - atsiras saugi vieta esamoms ir būsimoms žmonos brangenybėms ;)
Translate
pow w
 
mjo, na čia iš tiesų ir yra toks testas besiuntinėjant tikrinama būsimo šaulio kantrybė :))
Translate
 
+pow w , su tokia kantrybe čia jau ne šaulys, čia snaiperis...
Translate
 
prisiminiau atvejį, kai šią žiemą peršalusi ir drebanti nušliaužiau pasiimti nedarbingumo pažymėjimo, tai ta pamėklė registratorė pasiūlė taloną po 10 dienų...
Translate
Translate
 
nam mes tuo jau nelabai tikime....po tiek vargo...psichika turėjo būti apžalota...
Translate
 
Aš irgi jau kažkaip atsargiau į jus žiūrėsiu... Beje, triušis šaldytuve liūdi.
Translate
 
+Gyvenimo Stebėtojas prieš įeidamas į kabinetą, nusivaliau tekančias seiles,pamišusias akis paslėpiau už akinių ir įsispraudžiau į kėdę nevalingiems judesiams koordinuoti ir į klausimus atsakinėjau tik taip arba ne
Translate
 
+Skirmantas Tumelis esant neadekvačiai situacijai su puodu, vieta, laiku ir dalyviais, siūlau triušį namų sąlygomis paruošti, dėl bendros info šį savaitgalį esu laisvas :)
Translate
 
“štai Jūs ponia laukiate eilėje dėl spaudo darbo knygelėje, o aš dėl ginklo, manęs geriau nenervuoti“ - va, priežastis, kodėl neturiu ginklo!
Translate
Translate
 
O ką laukti? Pleškina laisvalaikiu į alaus skarbonkes su draugais, prieš tai jas išlakęs. :)
Translate
Add a comment...